Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

Przed chwilą byłam na spacerze z Toriką. Tori na kupę wybrała sobie miejsce tuż przy placu budowy. No to co, wyciągam woreczek i zbieram dorodną kupkę, na co słyszę z ust jednego z panów ten blok budujących: 'Te, patrzcie! Kupę zbiera! Cieeeeeeeeeeeepłaaaaa?' (tu oczywiście mina zwycięzcy, bo kumple zaczęli się śmiać).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Przed chwilą byłam na spacerze z Toriką. Tori na kupę wybrała sobie miejsce tuż przy placu budowy. No to co, wyciągam woreczek i zbieram dorodną kupkę, na co słyszę z ust jednego z panów ten blok budujących: 'Te, patrzcie! Kupę zbiera! Cieeeeeeeeeeeepłaaaaa?' (tu oczywiście mina zwycięzcy, bo kumple zaczęli się śmiać).[/QUOTE]

:modla::megagrin: :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Przed chwilą byłam na spacerze z Toriką. Tori na kupę wybrała sobie miejsce tuż przy placu budowy. No to co, wyciągam woreczek i zbieram dorodną kupkę, na co słyszę z ust jednego z panów ten blok budujących: 'Te, patrzcie! Kupę zbiera! Cieeeeeeeeeeeepłaaaaa?' (tu oczywiście mina zwycięzcy, bo kumple zaczęli się śmiać).[/QUOTE]

Było w nich rzucić pełnym woreczkiem... Gdzie tu są emotikonki? ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnAn']Było w nich rzucić pełnym woreczkiem... Gdzie tu są emotikonki? ;([/QUOTE]

Uśmiechnęłam się i poszłam, nie przyszła mi do głowy żadna riposta :D
Musisz wejść z 'opcje zaawansowane' zaraz koło 'wyślij odpowiedź'.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Przed chwilą byłam na spacerze z Toriką. Tori na kupę wybrała sobie miejsce tuż przy placu budowy. No to co, wyciągam woreczek i zbieram dorodną kupkę, na co słyszę z ust jednego z panów ten blok budujących: 'Te, patrzcie! Kupę zbiera! Cieeeeeeeeeeeepłaaaaa?' (tu oczywiście mina zwycięzcy, bo kumple zaczęli się śmiać).[/QUOTE]
albo zapytac czy chce sprawdzić :)

Link to comment
Share on other sites

pare dni temu idąc z moimi kundelkami, szło dwóch facetów a jeden z nich takie coś ''ale charty idą'' , obaj zaczęli się śmiać no i ja też :D
A oto moje ''charty''.

Albo też ludzie myślą że one groźne bo takie zęby mają. Ostatnio spotkałam jakąś dziewczyne z psem a ona od razu swojego psa na smycz , a ja mówie że moje nic nie zrobią a ona ''ale ta mała już wystawia zęby''... :D

[IMG]http://i56.tinypic.com/w99svr.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jedziemy busem, pies wygląda przez okno, obserwuje widoki, aż tu dosiada się starszy pan, no i pyta się ile piesek ma lat, jak się nazywa i takie tam, a w pewnym momencie:

- Przepraszam że pani tak dokuczam, ale muszę się zapytać czy on [pokazuje na psa] to ma te włosy oryginalne czy utlenione?

:lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ostatnio byłam w Bieszczadach w stadninie koni z Luną. Spytałam czy żaden pies nie biega tu luzem. Pan powiedział, że tylko labrador. To ja czy nie jest agresywny w stosunku do innych psów, a on na to:
- Nieee, to labrador, one są spokojne. Jakby miał domieszkę dobermana, to wtedy bym się martwił, ale taki to nic nie zrobi.


Albo ostatnio byłam u babci. Babcia zaczęła rozmowę o dobermanie...
- No ale takiego dobermana to trzeba porządnie wytresować, bo niewytresowany to niebezpieczny, bo to nie jest taki piesek do głaskania jak twoja Lunka.
(ja)- Każdego psa powinno się wytrenować, bo tak to każdy może być niebezpieczny.
- No może, ale takie dobermany to przecież mordercy![/QUOTE]Się człowiek może ciekawych rzeczy dowiedzieć... Nie wiedziałam, że Jari nie jest pieskiem do głaskania... A ja to robię, teraz będę musiała chyba przestać :evil_lol:

Jest w tym jednak ziarenko prawdy, doberman jest psem, który wymaga staranniejszej tresury niż inne czworonogi, natomiast sam z siebie mordercą "chyba" nie jest :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Się człowiek może ciekawych rzeczy dowiedzieć... Nie wiedziałam, że Jari nie jest pieskiem do głaskania... A ja to robię, teraz będę musiała chyba przestać :evil_lol:

Jest w tym jednak ziarenko prawdy, doberman jest psem, który wymaga staranniejszej tresury niż inne psy, natomiast sam z siebie mordercą "chyba" nie jest :diabloti:[/QUOTE]

Jak któregoś razu przestaniesz się logować na forum - będziemy wiedzieć co się stało ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnAn']Ja mam odwrotny problem najczęściej. Bo do tego, że Luna jest pudlem to już się przyzwyczaiłam, ale bardzo często ktoś się - najwyraźniej - "zna" i mówi mi "Jaki śliczny cocker spanielek angielski", albo "czy to jest cocker spaniel?". Jak im mówię, że Luna to kundelek (bo już mi się nie chce tłumaczyć co to jest pies w typie) to oni mi wmawiają, że się nie znam i że to jest cocker spaniel 0.o Bo przecież obcy ludzie lepiej ode mnie wiedzą jakiego mam psa, no nie?
[/QUOTE]

ja tam ludziom mówię, że spaniel i tyle, ludzie widzą spaniela, to jak powiem że kundel tylko zgłupieją. A jak zacznie się tłumaczenie, że r=r to pewnie i tak będą trzymać przy swoim, że to cocker i koniec, bo tak wygląda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='awaria']Jak któregoś razu przestaniesz się logować na forum - będziemy wiedzieć co się stało ;)[/QUOTE]

No właśnie! :evil_lol:

Ja za to dzisiaj spotkałam się z dość dziwacznym komentarzem... Siedziałyśmy sobie pod blokiem na ławce w cieniu, jako że psie kółko emerytów i rencistów musi sobie odpocząć po hulankach z frisbee i piłkami ;) i przechodziła obok nas pani z dzieckiem. Ja gadałam przez telefon, więc poprosiłam siostrę na migi, żeby zabrała Zu i odeszła z nią do tyłu, bo nie przepada za małymi człowieczkami ;) na co dziewczynka zaczęła gadać jak nakręcona w kółko to samo: o piesek, ja nie lubię piesków, to brzydki piesek, o piesek, ja nie lubię... itd.

Ja rozumiem, że dzieci to dzieci i bywają dziwne :lol:, ale nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałam, w znacznej większości dzieci cieszą się, jak widzą jakiekolwiek żywe stworzonko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sheltii']A jej mamuśka co na to? :)[/QUOTE]

Ano nic. Widać bardzo kulturalna była :cool1:

Naklejka, u nas ostatnio pewien pan "pod wpływem", do którego Zuz zaczął merdać (a ona nie lubi obcych :stupid:) popatrzył na nią, popatrzył i mówi: nie patrz tak na mnie, nie gryź mnieeee... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja się ostatnio zaczęłam bać wychodzić z trzema psami naraz :roll: Budzi to jakieś niezdrowe emocje w ludziach. Wczoraj przechodzę obok grupki młodzieży - sami faceci ok 18 lat, zbierali coś na śmietniku. Suki ładnie idą przy mnie, ale młodzież zaczęła mnie okrążać, już słyszę "ty, ty, zobacz, jakie psy idą, więcej ich nie było?!". Kazałam największej - Herze - ich zostawić i nie gryźć, bo nie wolno! :diabloti: Oczywiście Hera miała ich gdzieś, jak wszystkich ludzi, nawet na nich nie spojrzała, ale spasowali słysząc, że taka groźna :cool3:

Z dwoma zawsze słyszę komentarze, ogólnie ludzie myślą, że Frotek i Hera (dwa szorściaki średniej wielkości) to rodzeństwo, jedna rasa, rodzic i dziecko itd :evil_lol: Wszyscy mi mówią, że są podobni do siebie, ale nie rozumiem tego zupełnie - naprawdę NIC nie ma w nich podobnego, oprócz tego, że oboje to psy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...