Jump to content
Dogomania

Czy Wasze psy mają jakieś fobie?


Guest Rusty

Czy Wasze psiaki mają jakieś fobie ?  

877 members have voted

  1. 1. Czy Wasze psiaki mają jakieś fobie ?



Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sajgon pracowicie wydłubie sobie spomiędzy zębów najmniejszy kawałeczek wędzonej szprotki. Normalnie je wszystko, włącznie z trocinami.

Al Pacino od września poluje na szczura. Stoi przy drzwiach spiżarni przez 5 godzin dziennie. Że go nogi nie bolą?

Pozdrawiam- Gosia

Link to comment
Share on other sites

Rufus nie lubi latających owadów : muchy , pszczoły , trzmiele , jeśli tylko słyszy dźwięk bzyczenie , biega i szuka , gdzie to jest :wink: :wink: :wink:

Teraz latem trzeba uważać , bo wiadomo czym może zakończyc sie próba poskromienia pszczoły

lila i Rufus

___________________________________________________________

Labrador to więcej niż pies to wielkie serce na czterech łapach :angel:

Link to comment
Share on other sites

Ewelina a moja Afra odwrotnie nie wyśliwski a jak widzi broć to już się w niej bulgocze i dostaje fioła :lol: raz wykonaliśmy próbę z pozorantem i pistoletem hukowym. :lol: Mało co to gościowi ręki nie wyrwała (wykręciła) 8)

Link to comment
Share on other sites

WItam!

MOja Sara (bokser) strasznie boi się burzy, petard, wszelkiego rodzaju huku. Gdy jest burza, czy strzelają petardy, chowa się do kabiny prysznicowej. Siedzi tam i trzesie się jak galareta. Nic na to nie można poradzić :niewiem: Jest strasznym pieszczochem, mogłaby cały cas siedzieć na kolanach i nas zalizać na śmierć :facelick:

Pozdrawiam :hand:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
Rufus nie lubi latających owadów : muchy , pszczoły , trzmiele , jeśli tylko słyszy dźwięk bzyczenie , biega i szuka , gdzie to jest :wink: :wink: :wink:

Teraz latem trzeba uważać , bo wiadomo czym może zakończyc sie próba poskromienia pszczoły

Mój Tobiś robi tak samo. Kiedyś jak miał 1 rok został użądlony przez pszczołę w język :(

A cod fobii. TAK mój piesek boi się wody! Nie wiem czemu!

Link to comment
Share on other sites

benia boi się odkurzacza, co prawda trudno to nazwać fobią, ale na pewno nie jest to jej przyjaciel... bosstone z kolei uważa, że musi bronić domowników przed potworem-odkurzaczem.. i niezmordowanie do atakuje.. atak na pana odkurzacza wzmógł się, od czasu gdy ten chciał "połknąć" bosstone'owi jęzora... :wink:

Link to comment
Share on other sites

agga - widzę pokrewieństwo dusz między naszymi psami :). Moja stara suka boi się huku - czy to burza, wystrzał z bata czy petarda, zaczyna ziajać, trząść się i ucieka do łazienki, gdzie siedzi w wannie... zaczęła bać się jakieś 3 lata temu, dużo psów nabiera lęku przed "strzałem" na starość. Pozytywny jej bzik to aporcik - nosi wszystko, zawsze i wszędzie, do upadłego, a nawet i dłużej :))).

Link to comment
Share on other sites

Bromba ma taki lek wysokości, ze nie zejdzie po schodach ani nie wejdzie.

Na balkon wychodzi tylko u nas i u Beni i Bostka. Trzeba ją wnosić i znosić jak sie winda zepsuje.....

Nienawidzi kagańca i spacer wygląda tak, że w kagańcu wyjdzie z domu i stoi i się nie ruszy.

Tytus potwornie boi się Sylwestrowych wystrzałów i psa sąsiada, biało szara wilczycę, na która wpadła z nienacka w nocy zza rogu smietnika.

Jak ja widzi to dygota i tak przeraźliwie wyje że aż nam sie płąkać chce.

To chyba tyle

POzdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

moja sunia ma nawet kilka fobi:

!) polowanie na małe pieski - jamniki, ratlerki, yorki, itd, oraz na koty, kaczki

2) zakopywanie miski, kości i innych smakołyków w dywanie i podłodze (dość regularnie)

3) mijanie rowerów szeeeeerokim łukiem (kiedyś miała z rowerem małe starcie)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
WItam!

MOja Sara (bokser) strasznie boi się burzy, petard, wszelkiego rodzaju huku. Gdy jest burza, czy strzelają petardy, chowa się do kabiny prysznicowej. Siedzi tam i trzesie się jak galareta. Nic na to nie można poradzić :niewiem: Jest strasznym pieszczochem, mogłaby cały cas siedzieć na kolanach i nas zalizać na śmierć :facelick:

Pozdrawiam :hand:

DLA MOJEJ PETARDA ITD. to pryszcz!

ale ona boi sie czegos co ona sama robi!-a mianowicie swoich pordow :D

Link to comment
Share on other sites

Hej

Moja suczka jest jeszcze mała, więc swoje wariactwa jeszcze nam pokaże. Aktualnie napada odkurzacz. Zaczęła to robić od momentu, gdy jej pokazałam, że to coś nie robi krzywdy i tak się zaczęło chwytanie za kabel, rurę lub wskakiwanie na sprzęt. Zaczęłam ją już zamykać w innym pomieszczeniu. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Mój pies boi się zabiegów pielęgnacyjnych, np. smarowanie łapki, wyjmowanie klescza, ostatnio troche mniej.Nienawidzi kąpieli w wannie i w głęgokim jeziorze. Tylko raz poszłam z nim nad jezioro pływać to popłynął za mną, ale jak zorientował się, że jest za głęboko to zaczął się ratować wchodząc mi na plecy. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...