Jump to content
Dogomania

ARTEFAKT Poznań


Marysia_i_gończy

Recommended Posts

[quote name='ewka i haker']

Dagmara GO GO!!! a ludzie znowu będą myśleć że Ty jednak jesteś mocno nie normalna:D[/QUOTE]

jakie "znowu" ?? oni są o tym święcie przekonani, że ze mną nie jest wszystko w porządku, a ja będę ich utwierdzać w tym przekonaniu rozstawiająć slalom pod balkonami :megagrin::shocked!:

Link to comment
Share on other sites

Moi Kochani, Drodzy Klubowicze! :multi::multi::multi:

Bardzo, ale to BARDZO Wam dziękuję za dzisiejszą niespodziankę :loveu: Zaskoczyliście mnie zupełnie, totalnie i niesamowicie miło :loveu::Rose: Jesteście fantastyczni :Rose: Dziękuję [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/Cheerliderka.gif[/IMG]

I za leniwy dzisiejszy trening też wielkie dzięki [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/knajpa.gif[/IMG]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za dzisiejszy trening :multi: za strefy - pierwsze stracie; slalom- part 2; kombinacje- 15190... jak zwykle możan było się przekonać jak wolno biegam :eviltong:
Trzymam kciuki za naszych w Bydgoszczy!! Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

dziękuje za to iż ten klub istnieje już dwa lata,
że chwile w nim są jedne z moich najwspanialszych,
nie wyobrażam sobie już życia bez treningów.
MARYSIA zrobiłaś wspaniałą robotę!!!:loveu:
i mam nadzieję że pokarzecie efekty pracy na zawodach jutro i w poniedziałek:razz:
POWODZENIA;)

Link to comment
Share on other sites

I my dziękujemy za trening :loveu:

Marysiu dzięki Tobie jesteśmy My :multi: Wiele pracy i poświęcenia wkładasz w każdego z nas :loveu: nie straszne Ci deszcze, upały, mrozy i wiatry ... stoisz dzielnie na placu i przekazujesz nam bezinteresownie całą swoją wiedzę :loveu: zobacz ilu z nas jeździ na zawody i ilu z nas osiąga większe lub mniejsze sukcesy, a nasz sukces to i Twój :multi: dwulecie klubu :cool3: - spójrzcie ilu z nas jedzie jutro na zawody :multi: wszystkim życzę sukcesów i wytrwałości :razz:

łu-bu-du-bu, łu-bu-du-bu, niech nam żyje, prezes naszego klubu, niech żyje nam :multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Trochę się spóźniłam z życzeniami, ale dopiero teraz mam dosłownie 10min żeby usiąść przy kompie (wykąpać Shagga, wyczesać, spakować się na zawody i wystawe, cały dzien mnie nie ma i potem wyjazd do reszty Klubowiczów ;) )

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ARTEFAKTU, a w szczególności dla Marysi że dała rade TO stworzyć. Przy okazji dumy z Nas wszystkich i mniej zmartwień. ;)

Link to comment
Share on other sites

No i my przyłączamy się do życzeń :) Nie wiedziałam, że to już dwa lata ale my nowe jesteśmy i jeszcze dużo przed nami;) Pamiętam pierwszy raz jak Was zobaczyłam i stwierdziłam że ja też tak chce, to było jeszcze jak ćwiczyliście w Tulcach. Dziękuje, że należymy do Waszej społeczności, życzymy wielu sukcesów i dalszego rozwoju:)

Link to comment
Share on other sites

My również przyłączamy się serdecznie do życzeń!! Trzeba mieć ostrego powera życiowego, żeby stworzyć taki klub, jaki udało się stworzyć Marysi. Mamy nadzieję kiedyś w przyszłości godnie reprezentować jego szeregi :loveu:a póki co chłoniemy wiedzę trenerów jak gąbka i bardzo, bardzo się cieszymy mogąc przyjeżdżać na treningi!

A na wczorajszych zawodach dziewczyny pokazały, że są ze stali. Upiorny deszcz nie przeszkodził im w świetnych startach i w humorach:-o;)

Link to comment
Share on other sites

O rany, tutaj tyle ciepłych słów, a ja dopiero teraz zajrzałam...

Bardzo Wam za te słowa dziękuję, nawet nie wiecie, ile dla mnie znaczą :loveu: dziękuję Wam za to, że jesteście, bo przecież bez Was żadnego klubu by nie było! Dziękuję za czadowy prezent :loveu::evil_lol: i dziękuję za największy prezent, jaki mogliście mi sprawić - czyli za piękną reprezentację na zawodach w Bydgoszczy :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:patrzyłam na Was i pękałam z dumy :B-fly::B-fly::B-fly:

Link to comment
Share on other sites

Takie wspólne artefaktowskie wyjazdy, jak ten do Bydgoszczy, trzeba powtarzać jak najczęściej! Było przesuperancko :multi:

A w prezencie nasza niezastąpiona Pani Trener prezentuje się bosko :razz: zwłaszcza jak sama jest "pod kolor" :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...