Jump to content
Dogomania

Grzywaczowa galeria Zuzy i Audika, oraz foksiasta z Fuksem w pamięci..[*]


Foxowa

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ogolnie fajnie, pogoda tylko nie pomagala.. Skwar okropny. Na wystawie bylam ok. 13.00 i juz malo psow bylo. Na MP nie wystapilam bo psa nie miałam. Tzn mialam ale byl padniety. Z Audikiem mialam problem ale to napisze z domu.

Jutro bede przy grzywach wiec jak ktos chce sie spotkac albo potrzebuje pomocy przy psie, podchodzic smialo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavy']No, a widzisz, mi nic nie pisałaś przez drogę, osz tyy :diabloti:[/QUOTE]
:evil_lol:

[quote name='McDzik']Dzięki za towarzystwo w drodze powrotnej :-) miło było poznać Audika :D przytulaśny chłopak :D[/QUOTE]
On ciebie bardzo polubił :D. U nikogo nie ma tak dobrze jak u cioci Magdy :lol:

[quote name='*anusia&ajlu*']a ja gratuluje MP :loveu:
Audik tez mi sie spodobał na fotkach taki smutny a porzadnie go wyczochralam :loveu: fajniuuutki :D[/QUOTE]
Dziękuję bardzo :loveu:

[quote name='Cavy']Gratuluje :loveu:
Jestem z Was dumna :cool3:[/QUOTE]
Ja z nas też :lol:


W sobotę dotarliśmy na wystawę ok 12, sam upał.... W sumie to pochodziliśmy po wystawię i już na MP nie poszłam, bo pies z którym miałam iść miał dość słońca. Trudno.
W niedziele byliśmy po 8. Grzało już okropnie, spaliło mi troszkę plecy :evil_lol:. Na MP miałam iść z pudlem dużym Igorem, ale chciałam zobaczyć jak Audik sobie poradzi. Przecież on nigdy nie był na wystawie, a tym bardziej nie na ringu. Stał mi całkiem nieźle, ale w ustawieniu w lewą stronę się kręcił. Ogólnie występ według mnie wypadł super, jako że nie ćwiczyliśmy chodzenia na ringówce, tylko pozycje w domu. Chodzenie na ringówce ćwiczyliśmy przed wejściem na JH. W sumie zdobyliśmy 4/5 pkt, bez kwalifikacji do finałów ale jaka to duma że z własnym psem i to który jest u mnie dwa tygodnie :)

Fotek żadnych z MP nie mam moich, ale z soboty mam z finałów. Dużo zdjęć nie robiłam, bo nie było kiedy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...