Jump to content
Dogomania

Hodowla Xolo's


Recommended Posts

  • 4 months later...
Czy ktos moze mi pomoc w znalezieniu zaufanej hodowli xolo's? Zastanawiam sie, czy w ogole takowa istnieje, gdyz moje dotychczasowe poszukiwania internetowe niewiele przyniosly.

Z gory wielkie dzieki za informacje.

Sylwia

Poniżej podaję adres mailowy do jednej z najlepszych hodowli na świecie "Tsjiang Mai's"- właścicielka Jennifer GIELISSE/Holandia. Ona ma 6-7 Xolo's w domu (psy i suki) miniatury, średnie i standardy. Kilka z jej psów ma tytuł Zwycięzca Świata. A więc może warto napisać i dowiedzieć się czegoś więcej. Psiaki są zsocjalizowane i żyją zgodnie z grzywaczami, charcikami włoskimi. W tej hodowli są też basenji.

Pod koniec października osobiście byłam w tej hodowli i widziałam te wszystkie "cuda". Psiaki były tez pokazywane na prestiżowej wystawie w Amsterdamie i zwyciężyły w miniaturach i średniakach. W standardach - lepszy był pies z meksykańskiej hodowli (no cóż, kraj pochodzenia). :)

[email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Obecnie są do kupienia szczenięta Xolo. Podaję numery tel.:
[color=blue][zakaz reklamy - Mod][/color]
Nie dzwoniłam, więc nie wiem, czy chodzi o hodowlę Marsel z Łodzi, czy może o jakąś inna...
Ale chyba topik wygasł... Osoba zainteresowana nie odpowiada, a szkoda. chętnie bym prześledziła rozwój małego xolo. To przecież tez taki cudaczek, na miare basenji. :)
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

czy to mozliwe, zebym widziala w Legnicy roczna suczke Xolo??!! :o

szlam ze swoim grzywaczem i patrze... grzywacz!! :D
ale jak Pani rozebrala ja to troche zmienilam zdanie... suczka byla kompletnie łysa, miala na glowie punka i "trzy wlosy" na ogonie i lapach :-? Dopiero jak sie z ta Pania pozegnalam dotarlo do mnie ze to nie jest grzywcz!!! a glupia nie zapytalam sie jej wczesniej... niby z rodowodem, z Chojnowa. Nie wie z jakiej hodowli, nie wie jak pies ma na imie w papierach (wszytsko jej maz zaltwial) Nie wystawia jej. Czy to mozliwe ze ma Xolo??? Albo peruwianczyka?? :roll: Dodam, ze ta psinka byla czarna z bialo czarna grzywka i bialymi kłaczkami na lapkach. Koncowka ogona byla "bialo-rozowa" z kilkoma czarnymi wloskami... uszy oklapnięte

Prosze... wstawcie zdjecia psow tych dwoch ras!!!

Link to comment
Share on other sites

Z tego, co pamiętam z wizyty w hodowli Xolo's, to one są jednobarwne. Ewentualnie jakieś malutkie znaczenia na paluszkach. Ja widziałam Xolo w kolorze c.brązu, prawie czarne i piaskowe (takie umaszczenie widziałam po raz pierwszy w życiu!). Szkoda, że nie mamy namiarów na tę osobę, która przyszła na wystawę "towarzysko". Chętnie bym z nią "porozmawiała" mailowo.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia to jedno. Ja akurat zdążyłam napatrzeć się i nagłaskać Xolo, jak byłam w Holandii. Ale sam fakt, że w mojej V grupie pojawiła się nowa (?)suczka tej rasy jest interesujący.
No nic, szkoda. Może jeszcze gdzieś suczka "wypłynie". Jeżeli ma rodowód (a chyba ma?) to jest na to duża szansa.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...