Jump to content
Dogomania

Cocker Spaniel Balto


Dog

Recommended Posts

  • Replies 884
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorotek86']Maaatko i córko :D:D:D Latający spanielek :D:D:D. Bajecznie :)
Moje pytanie jest takie- długo uczyłaś Baltusia skakać, czy może nabyłaś go już z tą umiejętnością?
[B]
Jak juz trafił do mnie, następnego dnia wyszłam na długii spacerek, zauważyłam, ze umie i uwielbia aportować. Więc gdy stoje, pokazuje mu np: patyk, strasznie wtedy szczeka i skacze.. Potrafi też robić jakby salta w powietrzu :crazyeye:, super to wygląda, lecz bardzo cięzko jest w tym momencie uchwycić go i cyknąc fotke. Niedługo może jakiś filmik nagram, i zamieszcze :cool3:[/B]

Powoli zabieram się za szkolenie Shilki, coprawda stoimy na siad i daj łapkę, ale może kieeedyś, z czasem :D:D:D.

[B]Dasz rade :p Spanielki raczej szybko się uczą, Balto nie znał komendy "leżeć" po 2 dniach szkolenia, wykonuje bez żadnego oporu :cool3:[/B]

Pozdrawiam PRZYSTOJNIAKA i jego Panią :)[/quote]

[B]Dziękujemy :loveu::loveu::loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger'][URL]http://i38.tinypic.com/2zhqzbk.jpg[/URL]
Co ja tu widzę... :-o :-o :-o
Bezwstydnik! :diabloti:[/quote]

[B]Asiu jaki bezwstydnik? :cool3: To było takie nie kontrolowane z Jego strony, chciał tylko pokazać jak laaataaa :cool3::loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piciminikas']a tego tam siedzącego psa nie znam:cool1: dawaj lotnika:D

a serio to naprawdę piękny psiak:loveu: jak mógł ktoś go oddać ...
i to jeszcze z takimi zaletami ...[/quote]

[B]No cóz, podobno pies siedzial 11h sam w domu i niszczyl, to był główny powód oddania.. U mnie nie niszczy, jedynie co to piszczy :cool3:
Ta rodzina która Go oddała, w tym momencie przeczy sama sobie, ponoć niszczył dom, u mnie jest ok.
Był wszystkożerny, jakoś tego nie zauważyłam, jest bardzo wybredny, mało co jje.... Nie był za aportowaniem :shake: On Kocha aportowanie, więc rodzinka, chyba troche rzeczy sobie zmyśliła... :mad:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piciminikas']Kurcze ja po 11 h siedzenia sama tez bym im coś pogryzła!! I faktycznie ciekawa rodzinka:mad:

Balto jest wspaniały:loveu:

[B]Dziękuje pod adresem Baltusia :loveu:[/B]

Dobranoc słoneczko:diabloti:[/quote]

[B]Ejj jestem zazdrosna :cool3::lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piciminikas']ślicznie mu w tych szeleczkach :D
wymiziaj:D i pozdrowienia od Riki[/quote]

[B]Dziękujemy bardzo, ale niedługo szeleczki zamieniam na obroże, gdyż z szelek wychodzi. Np. zostawiam go pod sklepem przywiązanego na 2 min, wychodze ze sklepu, są same szelki i smycz, Balto sobie biega :shake: Są za luźne..

Baltoooo całuje Rikunie :loveu::loveu::loveu::oops:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piciminikas']Zależnie od funduszy polecamy Rogz, L bedzie kosztować 30zl, ale warte ceny:) Właśnie je testuje i jestem bardzo zadowolona, narescie sie nie boje, że zaraz mi się Rika zerwie, a potrafi pociągnąć...
Rika również całuje Baltusia:D[/quote]

Jeżeli juz przetestowane.. hmm chyba się skusimy, a 30 zl to nie duże pieniądze ;)

Ale Baltuś praagnie Rike, nie tylko całuje.. :cool3::cool3: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piciminikas']Testowana przez DUUUUUUŻĄ część dogomaniaków:)

Więc tak jak pisałam, skusimy się :cool3::loveu:

No, no, Rika się wstydzi:oops: Ona młodzitka:evil_lol:[/quote]

Oj a Baltuś staruszek? :roll: Ma dopiero roczek :cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...