Jump to content
Dogomania

Cocker Spaniel Balto


Dog

Recommended Posts

  • Replies 884
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asia & Ginger']A u nas po staremu, Gingerka na szczęście zdrowa, ale straszny głodomór z niej się zrobił. Dzisiaj właśnie ją strzygłam, żeby na święta przypominała spaniela, a nie niedźwiedzia. :lol: Zarosła strasznie, reklamówkę kłaków jej wycięłam. :lol:

Kurczę szkoda, że Balto dalej agresor. Magda a próbowałaś może metod Victorii Stilwell z programu "Ja albo mój pies"? Kiedyś Ci opisywałam jak ona przyzwyczaja psa do innych psów i obcych ludzi. Może by to jednak zadziałało? :roll:[/QUOTE]

He, he z niedzwiedzia na spaniela... :) u Nas ze spaniela na... Balto jest łysolkiem i nie jest Nam źle z tym.. :) Dla mnie wygoda, dla pieska zapewne też..
Asiu różnych metod próbowałam, lecz przyznaję się nie byłam w tym konsekwenta, więc dobrze będzie jesli to powtórzymy i zobaczymy. Victorię oglądam, choć tez Milana i bardziej jestem za Jego metodami, ale wszystko wypróbujemy.. Pies się strasznie zmienia a z jakiego pwoodu? nie mam pojęcia, zawarczał na mnie ostatnio. Otwierałam drzwi, wchodzili do mnie znajomi, on wybiegł i szczekał, za obroże go pociągnełam do domu i na mnie wtedy zawarczał, przykucnełam, spojrzałam na Niego, połozyl się przedemną na grzbiecie - uległ.. Wnioskując nie zdominował mnie, słucha się i mnie traktuję jako "jedynego właściciela" ale warczenie nie było na miejscu. Zobaczymy z czasem jak to będzie, Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Proponuj proponuj. Najpierw wypróbuję własne możliwości, z psem nie jest tak źle by od razu do behawiortysty się wybierać.
Trzeba trochę poczytać, zrozumieć psią psychikę i zacząć działać, znależć przyczynę w moim przypadku agresji.
Pies jest ułożony, nie wchodzi na głowę, wie kto jest "przywódcą" nie próbuję nawet dominować nad członkami rodziny..
Nie mam go od szczeniaka, więc nie znam Jego przeszłości, trafił do mnie już z delikatnymi oznakami agresji.. czyli każdy pies (samiec) to wróg, każdy facet i zazwyczaj każdy napotkany "obcy".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Witam wszystkich po kilkuletniej przerwie :)
Nie wiem czy znajdzie się jeszcze ktoś, kto czyta ten wątek, ale tak czy siak, napiszę małe sprostowanie.

otóż, parę lat temu narobiłam sobie siary na zlocie dogo, wina alko, ale także moja, troszkę się od tego czasu zmieniłam, nie nadużywam alko i spodziewam się dzidzi pod koniec lutego :)

Mieszkam od jakiekoś czasu w Norwegi a Piesek, jak narazie żyje sobie w Polsce (nad czym bardzo ubolewam) ale w czerwcu przyjeżdza do mnie (Do Norwegi) na wakacje. (lipiec i sierpień) a co dalej zobaczymy..

to chyba tyle narazie, samej sobie nie będę pisała:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dog']Witam wszystkich po kilkuletniej przerwie :)
Nie wiem czy znajdzie się jeszcze ktoś, kto czyta ten wątek, ale tak czy siak, napiszę małe sprostowanie.

otóż, parę lat temu narobiłam sobie siary na zlocie dogo, wina alko, ale także moja, troszkę się od tego czasu zmieniłam, nie nadużywam alko i spodziewam się dzidzi pod koniec lutego :)

Mieszkam od jakiekoś czasu w Norwegi a Piesek, jak narazie żyje sobie w Polsce (nad czym bardzo ubolewam) ale w czerwcu przyjeżdza do mnie (Do Norwegi) na wakacje. (lipiec i sierpień) a co dalej zobaczymy..

to chyba tyle narazie, samej sobie nie będę pisała:eviltong:[/QUOTE]
O proszę, gratulacje dla przyszłej mamy. :p

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...