Jump to content
Dogomania

frisbee dla poczatkujacych


diabelkowa

Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='chi23']Gdzieś czytałam że ponoć twój pies jest wielki i ciężki..?;)[/QUOTE]

wielki nie jest . taki jak onek :) jest troche starszy ( w lipcu 7 lat ) wiec boje sie zeby sobie cos nie zrobil.ma kiepski chwyt,krotko trzyma szmatke (co jest cudem ze ja wogole lapie),nie potrafi aportowac :) ciezki hmm nawet lekko przeskakuje przez rowy ale zeby tak wysoko to nie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ola&neo']wielki nie jest . taki jak onek :) jest troche starszy ( w lipcu 7 lat ) wiec boje sie zeby sobie cos nie zrobil.ma kiepski chwyt,krotko trzyma szmatke (co jest cudem ze ja wogole lapie),nie potrafi aportowac :) ciezki hmm nawet lekko przeskakuje przez rowy ale zeby tak wysoko to nie :)[/QUOTE]


Aaa to lepiej nie żeby mu stawy nie wysiadły..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rysia88']Witam,
Mam pare pytań:
1. Czy mogę już zacząć interesować mojego szczeniora frisbee - psiak w typie labradora ma 4 miesiące
2. jaki dysk mogłabym mu kupić na początek?[/QUOTE]

1. Jak umie aportować, to możesz
2. Coś miękkiego. Jak nie będzie za mały, to Hero Atom 185 R-S na początek świetny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Voute']1. Jak umie aportować, to możesz
2. Coś miękkiego. Jak nie będzie za mały, to Hero Atom 185 R-S na początek świetny.[/QUOTE]


A ja z moją chyba juz wspominałam moja bordereka ma 6miesięcy jaki byście proponowali??

Ja mam z dog show ale niewiem czy ten wybór jest dobry? Jak porzucać rollerki to dobry ten dysk jest w tym:)

Czekam Ala&Wena

Link to comment
Share on other sites

bordercollie Dog Chow to Wham-O, a one są dość twarde. Hero Atom R-S jest bardzo fajny na początek. 18,5 cm średnicy to taki optymalny rozmiar dla szczeniąt średnich i trochę większych psów, więc myślę, że na początek w sam raz.
Choć moja koleżanka zaczynała z Hero Air (dla dorosłego labradora) i pies się nakręcił. Ale on pożera dosłownie wszystko, więc to taki wyjątek.
Wiadomo, plastikiem rollery zawsze będą lepsze, tez mam porównanie. Ale nie każdy pies chce od początku łapać twarde dyski.

Link to comment
Share on other sites

[B]Przepraszam za offa ale sprawa bardzo pilna.
Udało się w końcu złapać sunię z tego wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204237-Cudowna-maleńka-sunia-na-ulicy-!!-Pilnie-DT-prosimy-o-pomoc-!-([/url]
I nie ma co z nią zrobić w miejscu w którym jest teraz zostać nie może bo jest w nim kot który nie lubi towarzystwa.
Mamy możliwość DT ale na łańcuch, a suńka maleńka z 7 kg max :(
DT pilnie potrzebne.[/B]

Link to comment
Share on other sites

dziś wzięłam jakieś plastikowe pokrywki od psich ciasteczek, żeby tylko zobaczyć czy wgl pies się tym zainteresuje i jak się okazało, Nuka się zainteresowała, bardzo jej się podobało to, ze coś lata i nawet próbowała łapać te 'dyski' :evil_lol: teraz myślę nad kupieniem dysków [B]Competition Standard[/B] one mają średnicę 22 cm i się zastanawiam czy nie będzie on za duży dla suni wielkości shar-pei'a? Czy może lepiej wziąć te 18 cm? Jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Czy ktoś wie, gdzie można kupić Hero Atom 185H w kolorze żółtym? Znalazłam tylko w Karusku...[/QUOTE]
[url]http://www.whippy.pl/hero-atom-zolty-p-164.html[/url]

[url]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=4184[/url]



Proszę bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...