Jump to content
Dogomania

Galeria Lady, Ineczki, Cessiego oraz również Afrodyty i Charlotty małej maltanki


ladyyork

Recommended Posts

[quote name='Princess_York']Witamy się ! Jak się czuje przyszła mamusia ? :cool3: .

I mam pytanko ,będziesz Mila wystawiała jeszcze Cessiego ? Tak mi jakoś wpadło pytanie :lol:[/QUOTE]
Mamusia ma już straszne chumory stawia zęby na moją Lady i Cesiego, toleruje tylko Afro i Charlotte częściowo.
Nie nie będe już wystawiała Cessiego.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='ladyyork']Dziękuje wam wszystkim, cięzko mi ,ale już lepiej się czuje, tym bardziej wiedząc że moje doświadczenie pomogło innym i uratowało życie innych malutkich robaczków;)[/QUOTE]

dokładnie tak było

podziękowania dla cioci Mili od moich klusek

[CENTER][IMG]http://i270.photobucket.com/albums/jj95/rosablue75/809720qp789lf9vzzo7.gif[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']A co się stało jeśli mogę wiedzieć, bo ja nie w temacie?[/QUOTE]
[quote name='dysia-u']mało z tego rozumiem ale ciesze się że czas Milko leczy rany[/QUOTE]
Oj wież mi nie ma czym się chwalić:shake: tym bardziej że to tak boli ,dobrze że z Ineczką jest dobrze.

[quote name='slawi']dokładnie tak było

podziękowania dla cioci Mili od moich klusek


[CENTER][IMG]http://i270.photobucket.com/albums/jj95/rosablue75/809720qp789lf9vzzo7.gif[/IMG][/CENTER]
[/QUOTE]

Dziękuje ,jesteś bardzo miła i ucałuj maluszki od cioci Mili :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...