Jump to content
Dogomania

Galeria Lady, Ineczki, Cessiego oraz również Afrodyty i Charlotty małej maltanki


ladyyork

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Princess_York']To trzymam kciuki [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG]
Niech rośnie ;)[/QUOTE]
Trzymaj ,jednak ogłoszenie jeszcze aktualne, jednak przed samą sprzedaż jak będzie chętny ją zważe i zmieże jeśli będzie dalej rosłą i tyła to ją zostawie, wystarczy że uzyska wage 2200 a już będzie ok;) jej mama miała wage 2150 a teraz po dzieciach ma 2600 i wcale nie jest tak strasznie gruba ,poprostu się rozbudowała:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Jeśli to ma pomóc będe jej codziennie mówić że ją sprzedam bo jest za malutka:diabloti: to może zostanie wtedy bo urośnie[/QUOTE]
Tylko uważaj, żeby sobie za bardzo do serca nie wzięła i nie urosła do 6 kg :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Milenko, no ja tu też szukam jakiegoś dobrego domku dla Afruni ale z tego co piszesz to może faktycznie urośnie jeszcze :lol: w końcu rosną do roku psiaki więc, ja bym się wstrzymała ;) Dawaj jej dużo jeść hihi to szybciej urośnie bo szkoda Afruni, pewnie już się z nią zżyłaś..... :placz:
Trzymam kciuki i mam nadzieję że dobrze się rozwiąże ta sytuacja! :lol:
Pozdrawiam serdecznie i miłego wieczorku życzę!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolek']Cześć Milenko, no ja tu też szukam jakiegoś dobrego domku dla Afruni ale z tego co piszesz to może faktycznie urośnie jeszcze :lol: w końcu rosną do roku psiaki więc, ja bym się wstrzymała ;) Dawaj jej dużo jeść hihi to szybciej urośnie bo szkoda Afruni, pewnie już się z nią zżyłaś..... :placz:
Trzymam kciuki i mam nadzieję że dobrze się rozwiąże ta sytuacja! :lol:
Pozdrawiam serdecznie i miłego wieczorku życzę!:loveu:[/QUOTE]
Do roku może nie rosną małe rasy ,ale mam nadzieje że jeszcze podrośnie, mimo wszystko ,na wszelki wypadek musze jej szukać domu,ale tak jak pisałąm zanim ją sprzedam napewno ją zważe i zmierze,wtedy podejme ostateczną dezyzje;),tak ciężko mi by się było z nią rozstać,bardzo ją pokochałam ,a do tego u mnie się przecież urodziła.

Link to comment
Share on other sites

Witamy :)
No to masz problem ,szkoda wydawać takiej ślicznotki jeszcze do tego że już się z nią zżyłaś
Ja myślę że jeszcze urośnie, życzę Ci żebyś podjęła taką decyzję żeby później nie żałować ,bo jeśli się wahasz,to powinnaś ją zostawić
Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Do roku może nie rosną małe rasy ,ale mam nadzieje że jeszcze podrośnie, mimo wszystko ,na wszelki wypadek musze jej szukać domu,ale tak jak pisałąm zanim ją sprzedam napewno ją zważe i zmierze,wtedy podejme ostateczną dezyzje;),tak ciężko mi by się było z nią rozstać,bardzo ją pokochałam ,a do tego u mnie się przecież urodziła.[/QUOTE]

No to prawda, urodziła się u Ciebie i pewnie jest Ci najbliższa sercu :roll: także mam nadzieję że jednak urośnie jeszcze. Moja Yoko, co prawda nie jest miniaturką bo waży 4kg, ale rosła do roku.... No ale nie wiem jak z tymi mini mini ;)
Pozdrawiam i miłej niedzielki życzę!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Mila bądź dobrej myśli, Gracja urosła mi jeszcze po roku :)[/QUOTE]
Klaudio po waszych wypowiedziach i do[FONT=Times New Roman][SIZE=3]ść szybkim wzroście Afro obudziła się we mnie nadzieja że urośnie jeszcze:lol:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Coś mi szwankuje nie mogę normalnie pisać:angryy:
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Klaudio po waszych wypowiedziach i do[FONT=Times New Roman][SIZE=3]ść szybkim wzroście Afro obudziła się we mnie nadzieja że urośnie jeszcze:lol:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Coś mi szwankuje nie mogę normalnie pisać:angryy:[/SIZE][/FONT]
[/QUOTE]

Cześć Milenko:multi: masz rację, poczekaj jeszcze trochę, Afrunia może się wystraszy i szybko urośnie :cool3: Ja w każdym razie, trzymam mocno kciuki!
Pozdrowienia od wnusi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolek']Cześć Milenko:multi: masz rację, poczekaj jeszcze trochę, Afrunia może się wystraszy i szybko urośnie :cool3: Ja w każdym razie, trzymam mocno kciuki!
Pozdrowienia od wnusi ;)[/QUOTE]
Ja Jolu nie czekam ,szukam nadal kupca ,ale wszystko będzie zależało od wagi i wzrostu Afruni jak znajdzie się kupiec, czy urośnie i czy przybędzie na wadze??
Niestety musze patrzeć realnie, a nie wierzyć że wszystko będzie ok ,skoro są małe szanse:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Ja Jolu nie czekam ,szukam nadal kupca ,ale wszystko będzie zależało od wagi i wzrostu Afruni jak znajdzie się kupiec, czy urośnie i czy przybędzie na wadze??
Niestety musze patrzeć realnie, a nie wierzyć że wszystko będzie ok ,skoro są małe szanse:-([/QUOTE]

No to przykre:-( w takim razie co będzie to będzie.... oby jak najlepiej dla Afruni, bo ona pewnie też przeżyje rozstanie. :roll:
Milenko życzę dobrego rozwiązania, i dużo jedzonka dla małej a nóż, widelec.... urośnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolek']No to przykre:-( w takim razie co będzie to będzie.... oby jak najlepiej dla Afruni, bo ona pewnie też przeżyje rozstanie. :roll:
Milenko życzę dobrego rozwiązania, i dużo jedzonka dla małej a nóż, widelec.... urośnie ;)[/QUOTE]
Nie dziękuje nóż się uda;) że zostanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Dzieczyny maje ogłoszenie jest przekłamane i jak ktoś zadzwoni to mu powiem że sytuacja się zmieniła i suczka ma obecnie 1700g i 21,5cm w kłębie ,aż się nie chce wierzyć że tak podskoczyła przez 2 tygodnie, mój mąż powiedział że to dlatego bo usłyszała że chce ją sprzedać bo jest mała, Jeśli to ma pomóc będe jej codziennie mówić że ją sprzedam bo jest za malutka to może zostanie wtedy bo urośnie[/QUOTE]

No przepraszam bardzo lady ale widzę, że chodzi tu tylko o zarobek i rozmnażanie Bardzo się pomyliłam jeżeli chodzi o ocenę Twojej osoby...
Jeżeli podjełaś decyzje że zostaje, a teraz chcesz sprzedać psa który już się z wami zżył bo jest za mała. Do przewidzenia było że nie urośnie z niej suka 2,5 - 3 kg.
Szkoda mi tylko Afro...

Piszesz że chcesz dla Afro jak najlepiej, dlaczego chcesz się jej pozbyć... ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sandra i Soul :)']No przepraszam bardzo lady ale widzę, że chodzi tu tylko o zarobek i rozmnażanie :shake: Bardzo się pomyliłam jeżeli chodzi o ocenę Twojej osoby... :roll:
Jeżeli podjełaś decyzje że zostaje, a teraz chcesz sprzedać psa który już się z wami zżył bo jest za mała. Do przewidzenia było że nie urośnie z niej suka 2,5 - 3 kg.
Szkoda mi tylko Afro... :(

Piszesz że chcesz dla Afro jak najlepiej, dlaczego chcesz się jej pozbyć... ?:roll:[/QUOTE]

Dziwie się twojej wypowiedzi,przedewszystkim temu że chodzio zarobek,tymbardziej że na tym nie można zarobić jak się hoduje psy z rodowodem i rozmnaża tylko raz w roku ,karmi drogom karmą ,odwiedza regularnie weterynaża i doszczepia szczepionkami którymi mało kto używa ,a które kosztują w porównaniu do nosówki czy wścieklizny dość drogo. Nie obchodzi mnie co myślisz ,ja mieszkam w bloku i nie zarabiam majatku, mam w domu już jedną suczke nie hodowlaną , która tylko dotrzymuje nam toważystawa ,nie moge sobie pozwolić na jeszcze jedną tymbardziej że mieszkam w bloku, sprzedaż Afro mnie boli ,ale staram się myśleć racjonalnie ,może ty byś ja zostawiła i może do tego kryła , ja jednak tego nie zrobie,nigdy bym tego nie zrobiła Afrodycie,a miałam nadzieje że osiągnie wage mamy.
Nie wiesz co myśle i czuje ,więc się nie wypowiadaj:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Sandra - York to nie jest pies jednego właściciela i bez problemu przyzwyczaja się do następnego - wiem chociażby po Pudzianie, który od razu pokochał nową mamę i nawet ciut nie tęsknił po wyjeździe z rodzinnego domu :eviltong: Przecież to normalne - wiele hodowli sprzedaje 4,5 często i 6-cio miesięczne psy, i starsze i krzywda im się nie dzieje ;) Wiele hodowli jak i przyszłych właścicieli robi to z premedytacją aby mieć większą szansę na wybór wybitnego szczeniaka. Większy żal na pewno ma właściciel ;)
Ja tam Milę rozumiem - postąpiłabym pewnie tak samo :roll: Przykre ale jak się ma ambicje hodowlane trzeba myśleć racjonalnie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork'] Nie obchodzi mnie co myślisz ,ja mieszkam w bloku i nie zarabiam majatku, mam w domu już jedną suczke nie hodowlaną , która tylko dotrzymuje nam toważystawa ,nie moge sobie pozwolić na jeszcze jedną tymbardziej że mieszkam w bloku, sprzedaż Afro mnie boli ,ale staram się myśleć racjonalnie ,może ty byś ja zostawiła i może do tego kryła , ja jednak tego nie zrobie,nigdy bym tego nie zrobiła Afrodycie,a miałam nadzieje że osiągnie wage mamy.
Nie wiesz co myśle i czuje ,więc się nie wypowiadaj:angryy:[/QUOTE]

Też mieszkam w bloku na 4 pietrze karmię drogą karmą szczepię wszystkim co najlepsze. A Ty miałaś ją zostawić takie miałaś założenie więc skąd nagle brak miejsca dla drobinki??
Gdybym ja była w takiej sytuacji to po prostu mała zostałaby u mnie i tyle (zresztą wiedziałas od poczatku że będzie mała). Nawet na stronie wpisałaś wagę docelową ok.2000gram i tu znowu nie rozumiem dlaczego tak cie zaskoczyło to co już przewidywałaś dużo wcześniej - Afro w wieku 6,5 miesiąca waży 1700gram więc w dorosłości będzie ważyła około 2- 2,1 kg

A odnośnie tego że nie wiem co myślisz to przepraszam ale jesteśmy na forum gdzie mam prawo wypowiedzieć swoje zdanie, tym razem akurat nie zgadzam się z twoim. Ale to Twoja hodowla i decyzje odnośnie niej należą do Ciebie, ja napisałam co myślę i co mnie zdziwiło.

Link to comment
Share on other sites

Mila Ty chcesz ja tylko sprzedac dlatego ,ze jest za malaaaa??? Chyba faktycznie czegos nie rozumiem TU!!! Mila doskonale wiesz jak rosla Inka i jak nabierala wagi, wiec czego sie spodziewalasm po jej dziciach? Ty chcesz ja sprzedac bo co?? Mila przestan nie zal ci ja toz to Twoja wnusia.. Wystawiaj ja zajmij sie nia Niech corki sie ucza ja wystawiac niech znia zrobia mlodego prezentera a jak chcesz psa -suke do hodowli to kup inna bo na tym polega hodowla. Nie uznaje wyzbywania sie psow i dobrze o tym wiesz tym bardziej ze u Ciebie powod jest poprostu smieszny i to u suni wtym wieku.. Przeciez ona jeszcze rosnie na boga kobieto pomysl ze kaSA TO NIE WSIO.. A HODOWLA TO WIELKA LOTERIA I NIM NASTEPNYM RAZEM POKRYJESZ iNKE TEZ POMYSL 10 RAZY.. .. nORMALNIE MNIE ZASKOCZYLAS... mYSLAM ZE JEST INNY POWOD SPRZEDAZY I MYSLAM ZE cIE ZNAM.. A TU...SPRZEDAJE NIE SPRZEDAJE BO UROSLA , O 1,5CM I WAZY NIE 1500 TYLKO 1700 .. Mila poprostu mysl sercem nie portfelem a co do wpaow do nowych wlascicieli przesadzasz prwda?? Czy zapytalas albo inaczej ile razy pytalas o hartusia? Mial miec chip czy go ma wiesz chociaz??? No nie poprostu jestem strasznie zaskoczona..

Link to comment
Share on other sites

Witamy serdecznie :loveu:
[B]Życzenia wielkanocne przesyłamy![/B]

Niech radosne Alleluja będzie dla Was ostoją miłości
i wiary. Niech pogoda ducha towarzyszy Wam
w trudzie każdego dnia. Wiele szczęścia na co dzień. :multi:

POZDROWIONKA CIEPLUTKIE!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...