Jump to content
Dogomania

Galeria Lady, Ineczki, Cessiego oraz również Afrodyty i Charlotty małej maltanki


ladyyork

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bascha.p']No to ma dziewczyna pecha tak jak kiedys hartus Mialam jechac po niego a tez wtym dniu wyladowlam w szpitalu. Jednak poczekal na mnie..[/QUOTE]
Tak Basiu , tyle że dziewczyna wzieła kredyt na Afrodyte ,a przypuszczam że jak miała wypadek ,to miała też innych dużo wydatków i nie będzie mogła sobie na nią pozwolić, ty poprotu miałas inną sytułację troche.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ zdaje sobie sprawe że nie każdy może wyłozyc odrazu kase, a mała tez nie ma zadużo czasu, za podpisaniem umowy ,jeśli będzie to dla mnie wiarygodna i odpowiedzialna osoba jestem wstanie kwote rozłożyć nawet na 3 raty, byle tylko malutka miała dobrze:-(

Link to comment
Share on other sites

Moja córka uparła się by wziąść Ineczke na młodego prezentera hi hi tego obgryziołka, Inka jest tak obszmelcowana z włosem że wygląda jak straszydło ,nic zobaczymy jak się będą z niej śmiali ,mówiłam jej ,a ta się uparła ,więc jak ktoś chce zobaczyć psa z wygryzionym włosem na wystawie to zapraszam 18 kwietnia na młodego Prezentera.Wątpie by miałą jakieś szanse;)
Jeszcze jedno ,doradzcie mi ,chciałąm ostatni raz wystawić Afunie, tyle że co mam zrobić jak się znajdzie kupiec ,choć myśle że jak będzie chciał jej dobra to się zgodzi na ostatnią wystawe opłaconą przeze mnie, jak myślicie??

Link to comment
Share on other sites

Szkoda że mała wyjeżdza :( . Ja na Twoim miejscu wystawiłabym ,bo Afro jest jeszcze twoja ,a przecież to nic złego że się ją wystawi nawet lepiej ,będzie miała te 2 wystawy wpisane naweet jak właścicielka nie będzie jej wystawiać :) .
A jeżeli będzie wystawiać to poćwiczysz z nią :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina&Lucky']Ależ oczywiście ;)

Mam pytanie, dlaczego w ogłoszeniu jest napisane [I]'york miniaturka[/I]'?[/QUOTE]
Dlatego żeby ludzie którzy ją by chcieli , mieli świadomość że ona nie nadaje się do hodowli bo prawdopodobnie nie przekroczy 2 kg, nie każdy kto wierzy że są miniaturki jest zły ,mam znajomą która koniecznie chciała mieć maltańczyka miniaturke ,a też nie ma w tej rasie miniatur ,a ja wiem że piesek taki będzie miał u niej jak w raju ,zresztą ma już dw psiaki (suczki i nie zamieża ich rozmnażać)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Dlatego żeby ludzie którzy ją by chcieli , mieli świadomość że ona nie nadaje się do hodowli bo prawdopodobnie nie przekroczy 2 kg, nie każdy kto wierzy że są miniaturki jest zły ,mam znajomą która koniecznie chciała mieć maltańczyka miniaturke ,a też nie ma w tej rasie miniatur ,a ja wiem że piesek taki będzie miał u niej jak w raju ,zresztą ma już dw psiaki (suczki i nie zamieża ich rozmnażać)[/QUOTE]

Ale przecież nie każdy kto kupuje psa z rodowodem chce go od razu rozmnażać.
Jeśli suczka nie nadaje się do hodowli, to wystarczyłoby napisać, z jakiego powodu (niska waga).
Przecież [B]nie ma czegoś takiego jak york miniaturka[/B]! To jest tylko chwyt marketingowy pseudohodowców, którzy chcą sprzedać swoje szczeniaki!
(żeby była jasność - w żadnym wypadku nie uważam cię lady za pseudohodowcę!).
Chodzi mi tylko o sam fakt.
Bo nie istnieje york miniaturka, gdyż w tej rasie nie ma już co zmniejszać, ona już i tak jest sama w sobie miniaturką!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']A ja myślę, że ta "miniaturka" może właśnie zachęcić kogoś do kupna w celu rozmnażania, przecież na "miniaturki" jest szał...[/QUOTE]
Może masz i Klaudia racje ,jednak ja i tak ją postarać się sprzedać komuś kogo w pewnym sensie kontrolować, znaczy że będe mogła odwiedzić go w każdej chwili ,niezapowiedziane wizyty i spisze umowe że nie wolno jej rozmnażać, oczywiście zawsze może coś nie wyjść ,niestety jest to ryzyko:sad:
Masz Karolinko racje nie ma czegoś takiego jak york miniatura ,może powinnam napisać mała yorka, a może nic, sama już nie wiem:-( i tak mi bardzo ciężko ehhhhhhhhh

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem lady, że Ty chcesz dla małej Afro jak najlepiej, lecz niestety, takie miniaturki tylko przyciągają ludzi, i to niestety najczęściej tych, którzy chcieliby ją rozmnażać. Bo Ty, jako odpowiedzialny hodowca wiesz, że Afro jest za mała, ale dla ludzi miniaturka jest jeszcze lepszym kąskiem do rozmnożenia! :shake: I będziesz miała efekt odwrotny do zamierzonego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina&Lucky']Ja wiem lady, że Ty chcesz dla małej Afro jak najlepiej, lecz niestety, takie miniaturki tylko przyciągają ludzi, i to niestety najczęściej tych, którzy chcieliby ją rozmnażać. Bo Ty, jako odpowiedzialny hodowca wiesz, że Afro jest za mała, ale dla ludzi miniaturka jest jeszcze lepszym kąskiem do rozmnożenia! :shake: I będziesz miała efekt odwrotny do zamierzonego.[/QUOTE]
Ehhhhhhhhhhhhhhhhh jak bym chciała bardzo jej znaleź dobry i odpowiedzialny dom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']A ja myślę, że ta "miniaturka" może właśnie zachęcić kogoś do kupna w celu rozmnażania, przecież na "miniaturki" jest szał...[/QUOTE]

Klaudia, zdecydowanie masz racje. Określenie "miniaturka" działa jak magnes na pseudohodowców :( Oni przecież rożmnażają głównie "miniaturki".
Mila myślę, że sporo ryzykujesz tak formułując ogłoszenie. I bez urazy, ale jak Ty sobie wyobrażasz niezapowiedziane kontrole nowego właściciela ? Jak dla mnie to mało realne i ja na miejscu takiej osoby nie życzyłabym sobie takich "nalotów". Kontakt oczywiście jak najbardziej, ale wszystko w granicach rozsądku.

Link to comment
Share on other sites

Dzieczyny maje ogłoszenie jest przekłamane i jak ktoś zadzwoni to mu powiem że sytuacja się zmieniła i suczka ma obecnie 1700g i 21,5cm w kłębie ,aż się nie chce wierzyć że tak podskoczyła przez 2 tygodnie:p,mój mąż powiedział że to dlatego bo usłyszała że chce ją sprzedać bo jest mała, Jeśli to ma pomóc będe jej codziennie mówić że ją sprzedam bo jest za malutka:diabloti: to może zostanie wtedy bo urośnie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...