Jump to content
Dogomania

Galeria Lady, Ineczki, Cessiego oraz również Afrodyty i Charlotty małej maltanki


ladyyork

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jot11']Dzień dobry!

Jak tam małe skarby?

:lilangel::angel:

Czy możemy adoptowac Apolla? :grin::grin::D:D

:bye::hand:[/quote]
No adopcja to raczej nie ,jednak jeśli bardzo go kochacie i wszystko zrobicie by był szczęsliwy możecie go kupić:loveu:

Wszystko zrobie by moje maluszki były szczęśliwe w nowym domu:lol: nawet jak bym miała zostawić to nie sprzedam jak będą wątpliwości co do osoby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']No adopcja to raczej nie ,jednak jeśli bardzo go kochacie i wszystko zrobicie by był szczęsliwy możecie go kupić:loveu:

Wszystko zrobie by moje maluszki były szczęśliwe w nowym domu:lol: nawet jak bym miała zostawić to nie sprzedam jak będą wątpliwości co do osoby.[/QUOTE]

Oczywiscie,że z ta adopcją to był mały żarcik,mam nadzieję,że nie uraziłam Pani.
Gdybym ja miała szczeniaczki to też bym sprawdzała czy maluszki pójdą w odpowiednie miejsce i do ludzi odpowiedzialnych.Inaczej nie można.Pies musi być pełnoprawnym członkiem kazdej rodziny.
Serdecznie pozdrawiamy.
Głaski dla Slicznot.Wszystkich i tych większych i tych malutkich.
:bye::hand:

ps.wszystkie maluszki cuuuudne ale Apollo tak jakoś mnie urzekł....

:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jot11']Oczywiscie,że z ta adopcją to był mały żarcik,mam nadzieję,że nie uraziłam Pani.
Gdybym ja miała szczeniaczki to też bym sprawdzała czy maluszki pójdą w odpowiednie miejsce i do ludzi odpowiedzialnych.Inaczej nie można.Pies musi być pełnoprawnym członkiem kazdej rodziny.
Serdecznie pozdrawiamy.
Głaski dla Slicznot.Wszystkich i tych większych i tych malutkich.
:bye::hand:

ps.wszystkie maluszki cuuuudne ale Apollo tak jakoś mnie urzekł....

:loveu::loveu:[/quote]
:evil_lol: nie uraziłaś mnie przeciez ja sobie zdawałam sprawe że to żart, a tak propo mam na imię Milana:lol: a nie pani;)

Link to comment
Share on other sites

Witam:p, zdjęcia pewnie będą dzisiaj,maluszki przedwczoraj otwożyły oczka tylko Apollo leniuch otwożył wczoraj:p. Mam jeszcze jedną wiadomość,Cesi był wczoraj na wystawie w Zielonej Górze ,dostał pierwszą ocene do hodowlanki:multi: i b.dobry opis, choć nie wygrał jestem z niego dumna bo się nawet grzecznie zachowywał:lol:oprócz tego że szaleniec żucił się na jednego yorka bo koło naszego namiotu przechodził:mad:, no cóż konkurencje trza jakoś eliminować:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...