Jump to content
Dogomania

Dogo weterani


Marcino1978

Recommended Posts

wow i rav-a tu agus sciagnela no no old sql :) fajnie widziec stare nicki (pyski) pozdrawiam serdecznie wszystkich i napisze niestety zadko mam czas na pogadanie z wami agga odezwij sie czasme na gg Linka agrafka skonczyla cie... wiec mozna isc na spacer:)

Link to comment
Share on other sites

Ravciu jejku jak miło Cię widzieć:multi:!!! Jeszcze mi tu Popka brakuje do kompletu:evil_lol:
A ludziki tekturowe to i ja pamiętam, Rav je zmuszał do brzydkich rzeczy:eviltong:
I nie zapomne Ci jak we mnie chciałes kanapką z czekoladą rzucić! Mam dowody nawet:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Ravciu jejku jak miło Cię widzieć:multi:!!! Jeszcze mi tu Popka brakuje do kompletu:evil_lol:
A ludziki tekturowe to i ja pamiętam, Rav je zmuszał do brzydkich rzeczy:eviltong:
I nie zapomne Ci jak we mnie chciałes kanapką z czekoladą rzucić! Mam dowody nawet:lol:[/quote]

[COLOR=DarkGreen][B]No pewnie, że zmuszał ludzika do gimnastyki.:evil_lol:[/B][/COLOR]

[QUOTE]agga odezwij sie czasme na gg[/QUOTE]

[COLOR=DarkGreen][B]Oczywiście, że się odezwę.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='banjo']Witam i ja... może mnie jeszcze ktos pamięta ze starej ekipy.... kiedy to było jak się na DGM non stop siedziało:roll:.
Fiolecik dla Was:lol::drinking::drinking::drinking:[/QUOTE]

Ja pamiętam ja pamiętam !!! :multi:
Nawet kiedyś spotkałyśmy się na jakiejś Warszawskiej..

Co u małego szkraba i Vanity? ;)

Link to comment
Share on other sites

Vanity obecnie ma głupawkę po cieczce:lol:. W Kacperku nadal zakochana, chociaż on ją baaardzo męczy (ostatnio poslużyła młodemu jako kartka i ją pomalował flamastrem:lol:).
Brakowało mi gadania na DGM ze "starym";) towarzystwem... niestety teraz czasu za wiele to nie mam:lol:... praca, dziecko, pies, mąż:lol:, rozdwajająca sie siostra lada moment:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']A może jakimiś fotkami nasz uraczysz? :>[/QUOTE]

Proszę bardzo:lol:;)
mój synek:
[img]http://images26.fotosik.pl/255/5ee822f2815f1690med.jpg[/img]

mój synek z Vanity:
[img]http://images28.fotosik.pl/226/725baec37e4bde1emed.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Anetta no pewnie że pamiętam:multi:. Vanity to niedługo juz 5 lat skończy a Kacper za miesiąc to juz 2 latka kończy (a moja siorka- ta od Emi bulterierki ze zdjęcia właśnie jest na porodówce)...
Jak fajnie was widzieć:loveu: od razu wracają wspomnienia jak sie siedziało non stop na DGM i gadało z wami:p

WŁAŚNIE ZOSTAŁAM CIOCIĄ :loveu::multi:... (siostra męczyła się od 1 w nocy do 14.20:crazyeye:)
fiolecik dla każdego:drinking::drinking::drinking::drink1::drinking:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...