Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poszukuję zwierzolubów w Gliwicach. 

 

 

Witam serdecznie, piszę do Państwa z prośbą o pomoc dla 5 kociaków w hotelu Arsenal w Gliwicach. Na hotelowym parkingu (Generała Aleksandra Zawadzkiego 68, 44-109 Gliwice) bytuje obecnie pięć około 3-4 miesięcznych półdzikich kociąt, które wyglądają źle. Są wychudzone, na jedzenie rzucają się do tego stopnia że wymiotują.. Jest źle, a nie zauważyłam żeby przez tydzień mojego pobyt w hotelu ktokolwiek prócz mnie dał im jeść... Kociaki są prześliczne i napewno szybko znajdą domy, trzy to czarno-białe europejczyki, jeden długowłosy i jeden w typie syjama. Niestety nie zdążyłam ich na tyle oswoić żeby je złapać i zabrać ze sobą do Wrocławia, a wiem że zostawione same sobie zginą. Proszę o interwencję, a jeśli Państwo nie mogą, proszę polecić mi kogoś do kogo jeszcze mogę się zwrócić. Niestety byłam tam tylko na wyjeździe służbowym i nie mam możliwości przyjechać znowu w najbliższych dniach... Pozdrawiam Agnieszka Pakos tel 785 713 915

 

 

Pisałam do hotelu, Szarej Przystani, Zwierzęcej Arkadii, TOZu i nielicznych znajomych z okolic, ale to za mało. Oferuję pomoc finansową, a jeśli się nie znajdzie na miejscu DT będę próbowała je ściągnąć do Wrocławia. Potrzebuję pomocy!!! Inaczej umrą z głodu, pod ekskluzywną restauracją...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...