Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

To jak dojeżdżasz do Parku Chrobrego? Przecież mówiłam, że wystarczy dojść nie dojechać do Czołgu.. to jest kwestia 15 minut.

A Czotego, o tym , że Ty miałaś być w niedzielę pionformował mnie Oleczek :lol:

a Oluś to nie takie dziecko 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wróciłam! 8)
Ale nieco chora więc nigdzie się jutro nie wybiorę :cry:

W ogóle ten weekend to będzie pewnie mocno porąbany, nie mam pojęcia jakie plany ma moja rodzinka, a jednak trochę się muszę z nimi liczyć :evilbat:

[size=2]No i nawet nie chcę sobie wyobrażać podróży autobusem w rejony cmentarza na Kozielskiej w przeddzień Wszystkich Świętych... :-? [/size]

Mam nadzieję, że w przyszłym weekend spadnie wreszcie śnieg i będziemy mieli fajne zimowe spotkanko :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dafne']My mamy stała ekipę 4 pieski no i ekipe ktora sie zmienia ... i wlasnie chodzimw do WPKiW w Chorzowie głownie na Pola Marsowe my mozemy pograc w siatke a nasze pieski hasaja do woli i zajmuja sie soba nieskrepowane ( jak do tej pory nie bylo zadnych problemow)

Na leśne dróżki w parku tez sie zapuszczamy ale to raczej w weekendowe poranki o 6

Napiszcie cos wiecej o tym miejscu miedzy Chorzowem a Siemianowicami bo nie kojarze o co wam chodzi ?? Jak tam najlatwiej dojsc ??[/quote]

Chodzicie na Pola Marsowe i latem graliście w siatkę?
A pinczerkę Bori kojarzysz? To może ta ekipa, która się zmienia (i nie gra w siatkę)? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cimi... Rozumiem, że ze śmiechu :-?
Mnie do śmiechu zarówno w autobusie, jak i w domu nie było. Na szczęście pierwszą częściową kąpiel Dest przeżyła. Ja też :D

P.S. A Kaji za to się kiedyś ślicznie odkujemy :evilbat:
P.S. Olek. Napisz mi na gg czy jedziesz busem. Ja bym się chętnie wybrała :)

Link to comment
Share on other sites

Z A P R A S Z A M Y milosnikow goldenow
w sobote 5.11. na piknik do Jaworzna. Zbiorka godz. 11.00 w tradycyjnym juz miejscu czyli na parkingu Fashion Hous na granicy Sosnowiec/Jaworzno.
Kto pierwszy przybedzie, niech staje pierwsza kwatera parkingu po prawej stronie, tam zawsze pusto i przylega do trawnika. Zapewniamy dobra zabawe goldasom, superowe towarzystwo ich opiekunom, rozlegly teren do harcow i tropow. Smakoszom tez z pewnoscia nie braknie czegos ku podniebieniom .
Szczegolowy plan dojazdu znajdziecie na forum [url]www.klubgoldena.com[/url] w
"miejsca spacerkowe". Prognoza dlugoterminowa nie przewiduje deszczu choc z pewnoscia bedzie chlodniej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...