Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='diabelkowa']jejku ale 10 bylaby lepsza bo mniej ludzi wiecej konfortu a o 14 to sa pory spacerow a o 10 przynajmniej czesc spi a czesc w kosciele ;)[/quote] No jak chcecie, ja [B]proponuje[/B] 14, bo chciałabym wpaść, ale będę miała ciężko się rozdwoić.

Link to comment
Share on other sites

No cóż, transportu nie załatwię, będę z jednym stworem około 14. 12 (tak na rozkładzie jazdy pisze, żadnego autobusu wcześniej nie mam :( )
Ten przystanek koło żyrafy to [URL="http://78.8.8.20/kzkgo/mapka_przystanku.php?id_przystanku=133"]WPKiW Śląski Ogród Zoologiczny??[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angie_']No cóż, transportu nie załatwię, będę z jednym stworem około 14. 12 (tak na rozkładzie jazdy pisze, żadnego autobusu wcześniej nie mam :( )[/quote] 14:12? Jak co mój telefon masz, także się będziemy szukać, chociaż myślę, że w 10 minut daleko nie pójdziemy ;)

[quote name='Angie_'] Ten przystanek koło żyrafy to [URL="http://78.8.8.20/kzkgo/mapka_przystanku.php?id_przystanku=133"]WPKiW Śląski Ogród Zoologiczny??[/URL][/quote] Tak.

Aha - ja możliwe, że będę już od 13:35 w parku(zależy, czy podjadę samochodem czy autobusem), także jakby co można się ze mną zgadać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']14:12? Jak co mój telefon masz, także się będziemy szukać, chociaż myślę, że w 10 minut daleko nie pójdziemy ;)
[/quote]
No mam nadzieje :) Jeśli się wyrobie z innymi sprawami to może uda mi się przyjechać na 13,42

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...