Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

No racja, w parku jest dużo ludzi, ale tam najłatwiej wszystkim dojechać i trafić. Ja się trochę boję, że jak spotkania zaczną być w bardzo mało uczęszczanych miejscach, które nie wiadomo gdzie są i do których trudno dojechać to ludzi na na te spotkania będzie przychodziło jeszcze mniej niż dotychczas (chociaz i tak zazwyczaj jest ich mało). Dla mnie np. miejsca poza Zabrzem odpadają, własnie głównie ze względu na dojazd (bo na jendnym autobusie napewno by sie nie skończyło), po drugie, że to dojazd z psem , po trzecie dlatego, że wątpię żebym trafiła.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szarcia no co ty, nie podrozujesz? ja do budy non stopa jezdze dwoma busami.. i sie przyzwyczailam maksymalnie... ;) a zgubic sie nie zgubisz jezyk w ustach masz, a ludzie sie nim posluguja w rozny spowob m.in. do porozumiewania sie ;)

Olekg odbierzecie mnie z przystanku? jesli dojdzie do tego spotkaniaaa?? 8)

Link to comment
Share on other sites

No ja jeździłam do szkoły tylko jednym więc jestem przyzwyczajona do jednego :P No ale jeśli chodzi o te autobusy to właśnie dużym problemem jest pies, bo musze ją trzymać na rękach , a to w końcu 10 kg :lol: więc lekko nie jest :wink: Jak zrobię prawo jazdy to może wtedy będę jeździć na jakieś dalekie spotkania :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarcia']No racja, w parku jest dużo ludzi, ale tam najłatwiej wszystkim dojechać i trafić.[/quote]

I tu mamy zonka.

[quote] Ja się trochę boję, że jak spotkania zaczną być w bardzo mało uczęszczanych miejscach, które nie wiadomo gdzie są i do których trudno dojechać to ludzi na na te spotkania będzie przychodziło jeszcze mniej niż dotychczas (chociaz i tak zazwyczaj jest ich mało).[/quote]

A przepraszam czy Olek szedł sam na tą łączkę? Nie, ja się z nim umówiłam w miejscu i szliśmy dalej sami. Przcież nikt nie napisał, ze macie dotrzeć sami :evil:Więc o co chodzi?

[quote]Dla mnie np. miejsca poza Zabrzem odpadają, własnie głównie ze względu na dojazd (bo na jendnym autobusie napewno by sie nie skończyło), po drugie, że to dojazd z psem , po trzecie dlatego, że wątpię żebym trafiła.[/quote]


A ja wiem jak wygląda Zabzre tylko w atlasie. Czyli praktycznie tak samo jak Ty Gliwice. I co ja też mam super dojazd? Hm.. no tak Ty masz mniejszego psa, a nie jak mój kloc, który trochę waży. a w autobusie czy w tramwaju będzie sie zachowywać jak znerwicowane dziecko :-?. bo jeszcze nigdy nie jechała. Ba i będę musiała kupić bilet i dla siebie i dla psa w dwie strony, czyli będę głowkować jak najlepiej dojechać jednym środkiem lokomocji, by najmniej stracić kasy, bo bilet miesięczny mam tylko na gliwice.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']
coztego-ty wiedcznie masz jakies ALE niechcesz kreska sie nie słucha nikt cie błagac nie bedzie :evil: :evil: [/quote]
Ależ mnie naprawdę nie zależy na Twoich błaganiach... [img]http://img347.imageshack.us/img347/6999/przerobiony21mg.gif[/img]

Co to już nie wolno zadać kilku pytań?! :evil: Od tego jest forum, żeby sobie pogadać, jak Ci się nie podoba to nie czytaj moich postów! :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Ale sie ludzie denerwujecie :? dajcie spokoj, Cimi powiem wam tylko, ze na moje pola (mieszkam w Zabrzu na Zaborzu) jest identyczny dojazd jak do was ;-) tramwaj 1 albo 4 .. potem 15 minut dorgi i jestesmy na polach, wiec moze kidys i sie u mnie spotkamy? ale ja oczywiscie przyjade do was w najblizszym czasie... :lol: ale tak jak pisalam ktos musialby mnie odebrac :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi'][quote name='zaba14'] (mieszkam w Zabrzu na Zaborzu)[/quote]

Ta mów mi takimi nazwami :lol:.. moja orientacja ogranicza się tylko do wolności i to wszystko.[/quote]
No to wystarczy w zupełności, bo Zaborze to jest koniec ulicy Wolności, ten koniec najbardziej odległy od Gliwic :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi'][quote name='zaba14'] (mieszkam w Zabrzu na Zaborzu)[/quote]

Ta mów mi takimi nazwami :lol:.. moja orientacja ogranicza się tylko do wolności i to wszystko.[/quote]'

i wystarczajaco :lol: zanim do mnie dotrzecie to spokojnie pojezdzisz sobie z psem po jednym przystanku codziennie i sie nauczy :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ania a wyobrażasz sobie Sarę siedzącą spokojnie w tramwaju czy autobusie? :lol: Ona jest zbyt towarzyska żeby zignorować ludzi, założę sie, ze by sie do wszystkich wyrywała - właśnie dlatego trzymam ją zazwyczaj na rękach. No a że przy okazji oszczędzam na bilecie, to tylko dodatkowy plus :wink: Niestety tak jak pisałam, to sposób tylko na krótkie podróże.

[b]Cimi[/b] chodzi właśnie o to, ze teraz mam dużo ważniejszych spraw na głowie niż błąknie się po jakiś obcych i ,żeby to ładnie określić, "mało uczęszczanych miejscach", przejmowanie się dojazdem, tym, jak przetransportować w kilku autobusach psa itd. Jak spotkania były w Zabrzu nie było takich problemów - taki wypad był przyjemny, a nie stresujący. Jak będzie spotkanie w Zabrzu to przyjdę, jak poza Zabrzem to nie - bo to wiąże się dla mnie z masą problemów. Zresztą, nie rozumiem po co się denerwujesz - przecież nie wszscy muszą na te spotkania przychodzić. Jak chcecie to idźcie - proszę bardzo, ale beze mnie. I nie widzę w tu powodu do kłótni czy obrażania się.

Link to comment
Share on other sites

Cimi -my tradycyjnie w piatek sie spotykamy ????:>
żaba pewnie ,ze cie odbierzemy 8)
Natala -bo ty masz wa mać wiecznie jakiś problem :evil: normalnie jak 3 letnie dziecko które sie zastanawia czy sesrac sie w majtki czy usiąsc na nocnik :lol:
Szarcia-no wiesz ty co maliutkiej saruni nie uniesiesz???? :D to tylko 40min drogi od ciebie :D
no :P

Link to comment
Share on other sites

Olek, no ba :lol:

A czy ja się denerwuję? No chyba nie.. a czy obrażam? tez nie

A i dodam, miejsce to jest uczęszczane. Tyle, ze przez ludzi, którzy posiadają psy. Więc to nie jest tak odludne miejsce. To jest obok ulicy Kozielskiej i Cmentarza Centralnego.

Nie wiem czy Ty uważasz, że przyjazd do Zabrza dla mojego psa nie będzie stresujący. Owszem i nie wiem jak bardzo. Po pierwsze zestresuje się, ze musi tam wejść i ja ją będę wnosic, i to raczej będzie druga opcja. A po drugie ilość ludzi.

Link to comment
Share on other sites

A ja nie bede omijał twoich postóe ,bo bardzo poprawiają mi humor :lol: szczegolnie te jak ty to szkoliłas kreske która na komende siad odwruciła sie do ciebie dupą i poszła papa :lol: :lol: (aż mi łzy z oczu poszły ze smiechu ) :lol:
Szarcia -nie marudz oj nie marudz postrawisz ją na ziemi nadepniesz na głowe i sie nie bedzie ruszac :lol:
Cimi,Goddy my jutro sie widzimy :d

Zycie nie polega na wiecznym pierdoleniu ,ze coś ci sie nie podoba ble ble ble na wymioty mi sie zbiera ble ble ble :evilbat: wogole to przepraszam całe życie bedziesz chodziła z kreską do parku pod mostek ,bo sie kreseczka stresuje ???? może tak zacząc socjalizacje ???hmmm bo tyle wiesz o szkoleniu cały czas powtarzasz "szkolenie szkolenie, socjalizacja i jeszcze raz socjalizacja " ,ale ty żadnej z tych rzeczy nie robisz ,a kreska aż sie prosi ,zeby z nią coś robic .
Tak wiem kulawizny ,ale sądze ze tez bym, dostał kulawizn gdybym został spuszczony w wieku 5 miesiecy 1 raz ze smyczy (niechce mi sie teraz szukac tematu w którym pisałas ,ze do sxczepienia na wścieklizne nie spuscisz kreski ) no az mi cie żal jeszcze nie widziałem 5 miesiecznego szczeniaka żucającego sie na ludzi ,no wybacz ,ale wiek od 6 tyg do 4 miesiaca jest najważniejszy w życiu kazdehgo szczeniaka TY to zaniedbałas i masz psa który w atobusie sie zesra chyba ,albo ty ze strachu ,ze ona sie zesra :evilbat:
Widze ,ze ty z np. moja kają byś sobie nie poradziła ja trzeba było uczyc ,jak sie bawi z psami ,ze sie gryzie ,a nie łyka ,ze sika sie na trawie nie w doomu ,ze smycz nie słuzy do bicia tylko do spacerów ,ze szybki ruch mojej reki nie oznacza bólu ,że zuconą piłerczke trzeba gonic ,a nie uciekac przed nią :cry:
o fuck me ale siew rozpisałem (miałem wene :lol: ) ale powiedziałem co lezy mi na sercu !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']
o fuck me ale siew rozpisałem (miałem wene :lol: ) ale powiedziałem co lezy mi na sercu !!!!!!!![/quote]
Nie wiedziałam, zę tak bardzo Ci leżę na sercu :evilbat: Tylko co Twoja wypowiedź ma wspólnego z tematem topiku? :hmmmm:

olekg18, dziwi mnie tylko jedno, na żywo jesteś całkiem miły, a na forum, gdzie jesteś "anonimowy" i nie widzisz rozmówcy, wychodzi z Ciebie chamidło... To przykre... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem shamiały zawsze :lol:
Wiesz na spotkaniach zwyle z tobą nie rozmawiam ,bo niechce innym psuc humoru :evil:
Jestem miły na zywo to cghyba dla tych ktorych lubie
Zaby,szarci,agathy,cimi,goddy :evil:,poprostu irytuuje mnie to że ty tak bardzo wszystkim tłoczysz do głowy socjalizacja ,a sama to zaniedbałas :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...