Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My mamy stała ekipę 4 pieski no i ekipe ktora sie zmienia ... i wlasnie chodzimw do WPKiW w Chorzowie głownie na Pola Marsowe my mozemy pograc w siatke a nasze pieski hasaja do woli i zajmuja sie soba nieskrepowane ( jak do tej pory nie bylo zadnych problemow)

Na leśne dróżki w parku tez sie zapuszczamy ale to raczej w weekendowe poranki o 6

Napiszcie cos wiecej o tym miejscu miedzy Chorzowem a Siemianowicami bo nie kojarze o co wam chodzi ?? Jak tam najlatwiej dojsc ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga&Oskar'][quote]Miedzy Chorzowem Starym a Siemianowicami za stajnia policji konnej jest super teren!!!! tam nas mozna spotkac co dzien od wielu, wileu lat!!! pies chasa po trawnikach - malo ludzi tylko troche wieje! Ale pustka i cisza - super teren! Polecamy![/quote]

sota, czy w Twoim poście mowa jest o nasze Pola? Jezeli tak to ja że tak powiem mieszkam własnie tuż obok nich:) Kiedys tam bylam kilka razy, ale moj maly w tej wysokiej trawie sie topil hihih

T[/quote]
jak to "nasze Pola??? To sa nasze pola- hihihi - tam kiedys mial byc... cmentarz, ale teren podmokly, odbywaja sie tam czasem rajdy samochodowe, dookolo pola i dzilki, wiesz o co chodzi????
Teren znajduje sie przy ulicy Siemianowickiej, dokladnie miedzy Chorzowem Starym a Bytkowem.
My tam jestesmy co dzien okolo 18-19.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Ja widze domki teraz tam nowe buduja) , z tylu sa bloki, wieza telewizyjna, to widze jak stoje twarza do bytkowa, a za plecami widze kocsio w Chorzowei Starym i z dala amerykanska elektrownie[/quote]

To jednak myslimy o tym samym :) Ja mieszkam na Grunwaldzkiej kilka blokow przed tymi domkami - tak ladnie wymalowany (chociaz teraz juz wiecej blokow nam piekniejei :D) Ja wlasnie z bloku moge podziwiac te dymiace kominy :P i Kosciol tez widze :D

Link to comment
Share on other sites

Hihihi - jak nie bedzie padalo, to wychodze zaraz po 18.00 i ide od strony Chorzowa polam od strony Kociola i Alby (przedsieiorstwo oczyszczania miasta nasze) , albo od strony policji konnej - to nasi przyjaciele :)
Na owe "gieldzie" jest , ja ja to nazywam, "zjazd gwiazd" - czyli spotkanie przy odrobinie szczescia paru psiakow, przychodzi z Siemianowic , moze znasz, Azulka (taka owczarkopoodbna psina), Dex (takie wielki mieszaniec bialy napuszony) i rotek - Astor. oraz nasze chorzowskie psy - mieszaniec bokserka - czarny Kastus, tez owczarkopoodna Tara czy np. dalmatynka - Lana.
My gadamy o psach, a psy w mniejszych lub wiekszych grupkach sobie hasaja. Tylko nie licz na towarzystwo mlodziezy :):):).
Uwielbiam tam chodzic, bo spokoj i cisza.Juz tam wyprowadzam psa (pierw Staruszka, teraz Gutka) od momentu, kiedy tam sie sprowadzilismy wraz z mezem, czyli jakies 10 lat.
Korzystamy z przeszkodek dla koni, bo cwiczymy tez skakanie - wiesz ale jak sie ma XXXL big yorka - to mozna :) -pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

No bede na pewno, tylko ostrzegam moj Yorkus t klebek strachu - zwlaszcza jak widzi duze psy, wiec za bardzo sobie z innymi nie pohasa za to ja chetnie sobie z Wami porozmawiam.
Niestety nie znam tych pieskow, raczej znam wiekszosc Yorkow z osiedla niz te wieksze pieski :D Mam nadzeje, ze pogoda dopisze, a przejdziemy sie bardzo chetnie :) Mam nadzieje, ze wypatrze Was z daleka hihi.

No to do zobaczenia :)

Link to comment
Share on other sites

[b]Jolus[/b],

wlasnie wrocilam ... wykonczona tym szukaniem po całych polach i albo ja jestem slepa ... albo juz sama nie wiem. Moze my mowimy o 2 roznych miejscach na tych samych polach?

P.S Jutro sporbuje isc tam jesczze raz, ale tym razem musimy sie w jakims konkretnym miejscu umowic zebym do Was dotarla bo inaczej bedziemy sie szukac. Patrzalam sie dookola, bylam tam prawie godzinke i nic ... nawet BIG YORKA sie nie dopatrzalam a juz nie wpomne ze innych pieskow takze :/ Jestem załamana :/ Doszłam do tych ogródkow od mojej strony, ogladałam sie cały cvzas za siebie czy mam wierze za plecami i byla ... sama nie wiem ...

Link to comment
Share on other sites

A ja Cie widzialam!!! Ales mi uciekla!!! Kiedy mijalas pania z duzym mieszancem - Dexem!!! To chyba bylas Ty. Sluchaj wiesz gdzie polivja konie na pastwisko wypuszcza??? Ja mowie o tym terenie - przeciez konie z tych blokow widac. To jakies 500 metrow w lini prostej od blokow i tych domkow, co je teraz buduja. Jak idziesz od Bytkowa .
A czy Ty mialas cos na sopbie rozowego??/ Bo tak okreslila ta babka z Dexem, ktrora Was mijala?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']A ja Cie widzialam!!! Ales mi uciekla!!! Kiedy mijalas pania z duzym mieszancem - Dexem!!! To chyba bylas Ty. Sluchaj wiesz gdzie polivja konie na pastwisko wypuszcza??? Ja mowie o tym terenie - przeciez konie z tych blokow widac. To jakies 500 metrow w lini prostej od blokow i tych domkow, co je teraz buduja. Jak idziesz od Bytkowa .
A czy Ty mialas cos na sopbie rozowego??/ Bo tak okreslila ta babka z Dexem, ktrora Was mijala?[/quote]

tak mijałam jakąś Panią z duzym białym pieskiem, a w ręku trzymała kaganiec, wzięłam nawet Oskarka na ręce, miałam ochote się jej zapytać czy Cię kojarzy, ale nie wiem mowe mi jakoś odebrało hihi. może jutro się umówimy włąśnie w tym miejscu gdzie ta Pani przechodziłą. Miałam na sobie taki beżowo-różowy sweterek - zgadza się . Ojej czyli byłąm niedaleko ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']No to TY!!! Trzeba bylo te babke zapytac o briarda Agata - ona powinna skojarzyc!! Ojej a tak bylo blisko!!! Widzialm Cie potem jak szlas na Bytkow, a nasze psy szlaly po trawie![/quote]

Tzreba było głosno wolac, jak zauwazylas rozgladałam się (akurat nie w tym momencie jak juz wracalam) Moze wlasnie spotkamy sie w tym miejscu gdzie ta pani z tym białaskiem szła? Nigdy nie szłam tam kolo stadniny przez pola stad moze moja dezorientacja terenu. Bylam tam prawie godzine i wszedzie sie rozglądałam, ale ani piesków, ani ludzi nigdzie nie widzialam, wiec zwatpilam :p

Link to comment
Share on other sites

Za daleko juz bylas, a poza tym nie widzialm psa (babka od Dexa mowila , ze wzielas go narece) , a Ty nie widzials 2 ludzikow (to ja i maz) - ja mialam taka biala kamizelke i kurke p[rzewiazana u pasa, a maz byl "na ciemno" . wokol nas biegal Gutek - mnie sie wydawalo, ze bylismy widoczni. Nastepnym razem mozemy sie spotkac na tej drozce kolo dzialek (zreszta jedna z tych dzialek jest nasza:) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Za daleko juz bylas, a poza tym nie widzialm psa (babka od Dexa mowila , ze wzielas go narece) , a Ty nie widzials 2 ludzikow (to ja i maz) - ja mialam taka biala kamizelke i kurke p[rzewiazana u pasa, a maz byl "na ciemno" . wokol nas biegal Gutek - mnie sie wydawalo, ze bylismy widoczni. Nastepnym razem mozemy sie spotkac na tej drozce kolo dzialek (zreszta jedna z tych dzialek jest nasza:) )[/quote]

Przyznam szczerze, ze jak ta Pani poszla w swoja strone (a przygladałam sie jej dosyc dlugo gdzie bedzie skrecac :P ) to ja takze zawrocilam i za siebie sie nie rozgladalam, dopiero potem na groce kilka razy sie odwracalam, ale niestety nikogo nie widzialam - no nic szkoda, ale w przyszlym tygodniu na pewno sie spotkamy i to wlasnie na tej druzce zebym znowu nie pobladzila :)

Oskarka rzeczywiscie mialam na rekach bo jak wczesniej pisalam jest troche strachliwy jak widzi duuuze psy :P :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...