Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Berneska, a skąd jesteście?
My z Ajrą też byśmy były chętne jak coś ;) Mam nadzieję że mój szalony labrador nie odstraszy swoim żywiołem :D
Na Muchowcu rzadko jesteśmy, częściej w Parku Śląskim, bo mamy blisko. Ale z miejscem się dopasujemy ;)

Link to comment
Share on other sites

My z Ismena jesteśmy zgadani na sobotę, popołudnie do Parku Chorzowskiego, zapraszamy bardzo :))

Jeśli macie już ustalone gdzie i o której się spotykacie to napisz proszę ;) jeśli moja choroba odpuści to postaramy się dołączyć.
Naklejka, chętnie kiedyś do was wpadniemy na jakiś spacer, ale to raczej w marcu dopiero. Będę miała miesięczny to będziemy mogły podjechać :P
Link to comment
Share on other sites

Własnie Kesja problem w tym, że moja mała dostała pierwszej cieczki, więc odpadamy....

Miała być Ismena, Ja, Wilczocha również mówiła, że może wpadnie oraz znajomi Ismeny.

Jeśli następnym razem się dogadamy i nie stanie przed nami żadna przeciwność jak np. pierwsza cieczka mojej Shili - na pewno poinformuję :) !

Link to comment
Share on other sites

To jak u mnie- Łazy na śląsku, a dojechać nie ma jak... :(

 

Marta - jesteś z Łaz koło Zawiercia? Ja jestem nowa i tutaj i w powiecie zawierciańskim mieszkam od niedawna.

Chętnie poznam nowe osoby z bliższej okolicy, bo większość moim psich znajomych mieszka w dalszych okolicach.

Mam owczarka niemieckiego - 16 miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

muszę jeszcze dogadać się z samochodem ;) jutro będę wiedzieć na 100% :)

tylko jak coś tak koło południa ? ;) 12-13 ? ;)

 

ja preferowałabym Katowice w którymś fajnym miejscu ;) nie znam za dużo, tylko raz na Muchowcu byliśmy ;) jestem z Libiąża także bliżej nam tutaj

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...