Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sandra no ok, mogę wziąść tego chachara (nie mam zielonego pojęcia jak to się pisze :lol: ) tylko troche głupio jak inne psy będą się bawić, a ta sierota będzie ze mną na smyczy :lol: on nie atakuje psów, więc nie ma problemu.

Biletu psu nie kupuje bo jestem w stanie wziąść go na ręce, ale zawsze siedzi pod siedzeniem (więc nie zajmuje miejsca innym ludzią, bo pod siedzenie nikt się nie zmieści, więc jestem w stanie kłucić się z kobuchem)

Link to comment
Share on other sites

Szarcia, chyba trzeb abilet dla psa kupić do tramwaju i autobusu, ale pewna nie jestem, może zobacz na stronach kzk gop.

Ja cały czas śledzę temat. Wygląda na to, że we wtorek będę na delegacji, więc pewnie w okolicach godziny o której planujecie się spotkać będę szła z dworca, wygląda to optymistycznie ;)

Oczywiście będę bez Kreski :lol:

Link to comment
Share on other sites

Szarcia, chyba trzeb abilet dla psa kupić do tramwaju i autobusu, ale pewna nie jestem, może zobacz na stronach kzk gop.

Psy gabaretów mikiego jezdzą bez biletów, jesli sa trzymane na rękach.. tak samo z bagazami te większe musza mieć bilet... ;)

Oczywiście będę bez Kreski :lol:

No hm... do pracy z Kreseczką raczej nie chodzisz.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

No ok, właśnie też mi się wydaje, że gdzieś czytałam, ze psy trzymane na rękach jeżdża za darmo.

Biletu miesięcznego we wtorek jeszcze nie będę miała - wrzesień się zaczyna w środę :wink:

Zaba fajnie ze wezmiesz psiaka :D Ja też nie wime czy Sarę będę spuszczać, raczej tego unikam na nieogrodzonym terenie (wiesz, pies myśliwki - lubi się czasem zapomnieć... :D )

Coztego - mam nadzieję, ze jakoś na siebie wszyscy trafimy :D

Pozdrawiam!

Sandra & Sara

Link to comment
Share on other sites

Wezmę, wezmę ;) tylko pamiętajcie że czasem będziemy musieli przystanąć, bo on tak cały czas chodzić nie będzie :lol: wiec może sobie gdzies usiądziemy, żeby sobie chwile odpoczął ;)

aaa.. Kasiu i poznasz mnie bez problemu ;) będę miała przywiązaną do torby chuste DGM lub dam ją psu na chwilkę ;)

Tylko teraz napisz mi o której masz pociąg

yvonne_s a TY sprawdz o której autobus od Ciebie wyjezdza i ile mniej więcej może jechać na Belonisa :)

Link to comment
Share on other sites

Kati okej to się poznamy, najpierw odbiore yvonne_s (jak masz na imię :lol: ?) ja na belce będę tak mniej więcej 15:45-15:50 wiec będziesz musiała chwilke zaczekać (wiec sie nie ruszaj z tamtąd :d ja przyjade autobusem 89 wiec możesz przy tym stać :) ) i wtedy pójdziemy odebrać Kati (będziemy na Ciebie czekać przed dworcem, czyli jak wysiądziesz z pociagu to musisz iść na dół schodami ;) i sie spotkamy, broń boże nie idz górnymi, bo też tak się da :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Iwona ja też nie... :lol: chciałabym go zmienić, ale co tam... ;)

Kasiu no to będziemy przed 16 przed dworcem ;)

PS. ma ktoś cyfrówke ? widzieliście jakie Szczecin ma super zdjęcia :lol: ehh... ja być moze dorobie sie cyfrówki na święta Bożego Narodzenia..

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, ze Was poznam, chociażby po psach - zaba14 - Twój pies jest w Twoim emblemacie?

Jakby co to ja mam czarno - białego spaniela.

Będę czekać pod Marzeniem od 16, więc idźcie tamtędy :D

A jesli chodzi o cyfrówkę - to ja mam, ale w telefonie. No ale na razie byłby problem ze ściągnieciem zdjęć na kompa bo nie mam do niej kabla :-?

Sandra & Sara

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety też nie mam cyfrówki.

O ile Ania i Mikuś nie przeszli jakiejś metamorfozy to rozpoznam grupę po nich ;)

Mikusia nie można nie poznać, jest bardzo charakterystyczny, więc jeśli Ania będzie z psem to na pewno się nie pomylicie :lol:

Zresztą na pierwszym zabrzańskim spotkaniu nikt nikogo nie znał i jakoś daliśmy sobie radę 8)

Link to comment
Share on other sites

no to ja juz mowie ze nie dam rady przyjechac :( .... moj kierowca odmowił posłuszeństwa, a jechac taki kawal z dobermanem komunikacja miejska jakos mi sie nie usmiecha :oops: :oops:

jak bedziecie orgaznowac nast. spotkanie to dajcie znac - zamowie sobie termin u kierowcy :wink: wczesniej 8)

a poki co zycze udanej imprezki :D

Link to comment
Share on other sites

Mutare - jak Ci się chce fatygować do Zabrza autobusem to możesz wpaść bez psa - i tak nie wszyscy je wezmą :wink:

Hmmm... Kati- a jak wyglądają mniej więcej dogomaniackie husty?

coztego - no w zasadzie niewiele osób chodzi po centrum Zabrza z psami, więc mam nadzieję, że ich jakoś poznam :D

Sandra & Sara

Link to comment
Share on other sites

To super, że będą dwa aparaty, mój niestety zwykły się zepsuł na wycieczce w Krakowie i wyszła mi tylko połowa zdjęć, byłam załamana, więc teraz już czekam na jakąś cyfróweczke, bez bajerów :lol: ale zeby robiła ładne czyste zdjecia... a dogomaniacy chyba z śląska nie wymrą, wiec i ja wkońcu kiedyś będę mogła porobić fotki ;)

Chusty DGM są charakterystyczne, błękitne z garanatowym napisem DoGoMania i psia łapka, nikt z po za tego forum nie podsiade takiego bajeru :lol: i na moim emblemacie jest mój piesek. Mały rudy, niegrzeczny świntuch :evilbat: właśnie musze pokąbinować jakąś smycz automatyczną :roll: a jak nie załatwie to przyjedziemy na zwykłej ;-) tzn. Mikuś przyjedzie na zwykłej. :)

Link to comment
Share on other sites

o Kati jeśli by to nie był problem... ja na razie spróbuje ucelowac kolege, bo wiem że on ma/miał dwie smyczy flexi jedna uzywa codziennie...a ta druga to juz stara i ja bym chciała, tylko nie mam pojecia czy on ją jeszcze ma i czy wogóle jest w domu :lol: dam Ci znać w poniedziałek okej? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...