Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

Ludzie ze Śląska - Zabrze, Ruda Śl., Bytom, Gliwice i okolice - moze się zbierzemy gdzieś i pójdziemy na spacer z gromada naszych piesków? Co Wy na to? Znacie jakieś ciekawe miejsca (najlepiej jak najbliżej Zabrza :D )? Jacyś chętni? Pozdrawiam wszystkich ślązaków :D I goroli też :lol:

Sandra & Sara

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do Zbrosławic na pewno przyjadę, ale co do dnia jeszcze nie zdecydowałam sie.

To kiedy robicie to spotkanie i gdzie? Do Zabrza mogłabym przyjechać, tylko ktoś musiałby mi wytłumaczyć jak dotrzeć na miejsce spotkania, bo tych okolic nie znam.

Link to comment
Share on other sites

Szarcia o którym parku mówisz :lol: ? tym za mostem czy ten na tragutta? :lol: jeśli ten za mostem to można bo my tam robiliśmy zlocik, a natomiast na tragutta nie mam pojęcia, ale moja kuzynka koło tego parku mieszka i wiem że w zeszłym roku wieczorem z ŚP. Bingiem tam chodziłyśmy

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... A moze na tych polach na zaborzu? Kiedyś miałam tam klasowe ognisko, fajnie tam jest. Tylko pytanie - czy nikt sie nie czepia, że ludzie chodzą tam z psami? A jeśli chodzi o czas - to albo ten czwartek, albo przyszły poniedziałek lub wtorek najlepiej...

Sandra & Sara

Link to comment
Share on other sites

Sandra to jest naprawde super miejsce, tylko Kasia na 100% tam nie trafi.. po 1. one są dużeeeee... a po 2. to zadupie :lol: wiec jeszcze by trafiła na całkiem inne pola :-?

Klasowe ognisko? to pewnie koło tego lasku, a na przeciwko tego jest Oczko? :lol: tzn. woda :lol: :lol:

aaa.. co do psów to nikt się nie czepia, tam z reguły wiecej właścicieli psów niż spacerowiczów... do mnie się nikt nie przyczepił że idę z 2 psami (bo często biorę psa sąsiada)

Link to comment
Share on other sites

Hej, ja chetnie sie dołączę, tylko że dla nas to ten park musi być duuuży (ze względu na przestrzenie jakie Saba pokonuje) i nie blisko ulicy. A tak w ogóle (ale wiem że to pewnie nie przejdzie) to tuż za Zabrzem, w Sośnicy są łąki, na których pies z kulawą nogą :lol: się nami nie zainteresuje.

Link to comment
Share on other sites

No ok, tylko wytłumacz mi jaki park za jakim mostem :lol: Bo sie nie orientuję...

Jak już kiedyś tłumaczyłam, chodzi o Park im. Poległych Bohaterów przy ul. Dubiela, na przeciw kościoła św. Kamila, w samym centrum miasta, pod estakadą łączącą ul. de Gaulle'a i Al. Korfantego.

Już bardziej nie mogę wytłumaczyć ;) Park jest duży i dość daleko od ulicy, ale jednak w centrum miasta więc ulice są w dalszej okolicy...

A co do lasków, czy pól w Sośnicy to nie mam zielonego pojęcia. W Sośnicy to ja wiem tylko gdzie jest weterynarz mój, a i to tylko wtedy wiem, kiedy mnie tata samochodem zawiezie- sama nie trafię 8)

Szarcia- las na de Gaulle'a? Chyba na Matejki? Ale tam chyba mogą być problemy... Coś mi się obiło o uszy... nie pamiętam, nie wiem czy nie kręcę...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...