Jump to content
Dogomania

Punktacja 2008


MateUsz

Recommended Posts

Ahoj ;)

Dobre, a może i złe, wiatry mnie sprowadzają na "stare śmieci"

Trochę mnie tutaj nie było, ale powracam :lol:


Co to rankingu juz poszedł mail do ZG oraz były telefony (kontynuacja jutro), ponieważ to jest nieporozumienie!

Z moich wyliczeń mam [B]ponad 350 punktów[/B] a jak widać na stronie ZG jest podobna liczba tyle tylko, ze nie ma 3 na początku!

Jest dużo wystaw nie podliczony, są osoby które np. z KRAJÓWKI w Wawie ( która była 2 dni) mają po 44 punkty ?!?! Karty ocen są nie otwierane i nie czytane przez ZG, i chyba też nie czytają własnej strony!
Pisało wyraźnie, że karty ocen proszą nadsyłać do dnia 13.10.2008 czyli ja mogę o godzinie 23.59 dzisiaj wysłać im karty i ma być wszystko OK, ponieważ zmieściłem się w terminie, a nie, że ja wchodzę o 18.00 i widze podliczone punkty!

Link to comment
Share on other sites

[B]Jeszcze wiadomość do Mateusza...[/B]

Nie życzę sobie oczerniania mnie - fałszywego oczerniania na forum. Chyba wiesz o czym piszę?! Kłania sie KWPR w Będzinie. Jeżeli myslisz, że jak mnie nie ma na danej wystawie bo jestem np. na innej, że się nie dowiem co się działo to jesteś w błędzie. To co mówiłeś/opowiadałeś nie obrażało nie tylko mnie ale i wspominanych tam sędziów. Jeżeli nie pamietasz mogę Ci przypomnieć. Przypominam tylko, że na dogo są również sędziowie...
[B]A mam jawnych świadków tych opowieści.[/B]
Moja refleksja na ten temat to taka, że chyba jeszcze "nie dorosłeś" do tego, aby zajmować się handlingiem. Wyczuwam tutaj przemawiajacą w pewnym stopniu przez Ciebie zazdrość (chociaż dla mnie to chore) ...
Jeżeli chcesz w ten sposób zaczynać przygodę z wystawianiem psów to jesteś na bardzo złej drodze do sukcesu.

Link to comment
Share on other sites

Nie miałam czasu jeszcze wczoraj spr. moich pkt. ale teraz spr. i wpisali mi 32 pkt. z jednodniowej wystawy na której byłam jako widz na dodatek :roll: Chyba to nie jedyny błąd jak czytam, a z KWPR w Warszawie mam 44 pkt. bo chyba doliczyli do tego pkt. z klubowej która odbyła się następnego dnia. Wysyłam do nich maila żeby zmienili mi tą Tuchole nie wiem czy się śmiać czy płakać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Zgadzam się z przedmówcą. A może niech kazdy z nas napisze swoiste zazalenie do ZK??? Bo najpierw zdzierali z nas ile wlezie, a teraz nie licza nam bardzo cennych punktów...:angryy:[/quote]
Ja myślę że te "karty ocen" się nie sprawdziły - mogę to powiedzieć po 2 sezonach startowania z nimi. Indeksy były moim zdaniem lepsze.
a.) Trwają finały, i nie raz po JH obsługa ma gdzieś to czy dostaniemy te karty czy nie - jeszcze prosić się trzeba i patrzą jak na dziecko "upierdliwe".
b.) Nie raz miałam napisane na karcie cuda niewidy, po przekreślane punkty i lokaty i powpisywane inne - mogę tylko wierzyć na słowo że na kopi która jedzie do ZK jest to samo.
c.) Sytuacja z życia : nie miałam na karcie wpisanych punktów. Idę do sekretarza : on mi dopisuje, całkowicie mając gdzieś kopie która idzie do ZK - myślicie że do ZG dojechały przerobione kopie ( z dopisanymi punktami), czy gdy ja wyśle moją to wyjdę na oszustkę która sama sobie coś dopisała?
d.) Podchodzi do mnie sekretarz - "Która to Danuta Ożarowska, bo taka odebrała na wczorajszej wystawie kartę jednego wystawcy" ale miała smutną minę, współczuje jej , gdy okazało się że ja i nic nie odbierałam.
Długo mogę wymieniać podobne cyrki. A tak, każdy miał swój indeks o który sam się troszczył.

Ps. Paweł, tą Twoją kartę, która była u mnie, wysłałam razem z moimi.

-------
[quote]

Nie życzę sobie oczerniania mnie - fałszywego oczerniania na forum. Chyba wiesz o czym piszę?! Kłania sie KWPR w Będzinie. [/quote] To na forum, czy w Będzinie? Na forum nic na Ciebie nie napisano, już na pewno nie w temacie punktacji krajowej , wiec nie wiem po co raczysz innych użytkowników swoimi prywatnymi spięciami z innymi ludźmi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']
-------
To na forum, czy w Będzinie? Na forum nic na Ciebie nie napisano, już na pewno nie w temacie punktacji krajowej , wiec nie wiem po co raczysz innych użytkowników swoimi prywatnymi spięciami z innymi ludźmi.[/quote]

Na forum - ma wiele znaczeń, a tutaj chodziło mi o znaczenie na forum wystawy będzińskiej... Ja nie jestem inicjatorem spięć między ludźmi w przeciwieństwie do zazdrosnych (kolejny raz pisze, że nie wiem jakie są tego podstawy) osób. Pisze to na forum dogo, ponieważ bajki były opowiadane również na forum tyle tylko, że wystawowym, a ja je tutaj przytaczam, ponieważ to się tyczyło nie tylko mnie ale i sędziów którzy są obecni na tym forum :p.

[B]P.S A post był skierowany do Mateusza (ten poprzedni) ...[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']

[B]P.S A post był skierowany do Mateusza (ten poprzedni) ...[/B][/quote]
Doskonale wiem do kogo był skierowany, umiem czytać

[quote]
Na forum - ma wiele znaczeń, a tutaj chodziło mi o znaczenie na forum wystawy będzińskiej...[/quote]Wiec ładnie proszę o przeniesienie dyskusji to tematu Będzińskiej Wystawy albo zrobienie nowego. Z punktacją w każdym bądź razie, niema to nic wspólnego.

Ktoś już coś wie o sędziowaniu?

Link to comment
Share on other sites

Na 14.10.2008r.

[I][U]grupa młodsza[/U][/I]
[B]660 Ola Szydłowska[/B]
339 Ania Nowicka
302 Ela Jedlińska
212 Paulina Lisiak
204 Gosia Tymczak
202 Wiktoria Sapała
187 Antonina Zakrzewska
139 Kasia Żak
135 Martyna Nowak
132 Patrycja Woźniak

[I][U]grupa starsza[/U][/I]
394 Ala Nowak
368 Bartek Straszak
362 Sandra Lubowiecka
259 Kamila Żmijewska
218 Asia Szczepańska
213 Agata Wilczewska
175 Martyna Sapała
152 Mateusz Legieta
147 Danuta Ożarowska
111 Monika Malitka

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=magenta]GRATULACJE :loveu:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black][I]Osobiście mam nadzieje, że już nic się nie zmieni i nie będzie żadnego zamieszania dot. punktacji.Jestem tylko zła, że mistrzostwa i ring mam w sobote...no cóż oby JH odbył się po sędziowaniu :roll:[/I][/COLOR]

[I]Ma ktos przecieki co do sędziego ??:razz:[/I]

Link to comment
Share on other sites

Poznaniowa ekipo!!

Jestescie swietni i bede trzymala za Was wszystkich mocno kciuki :) Dziwnie pierwszy raz od paru lat nie byc na tym duzym ringu razem z Wami, to super chwila ;)

Swoich faworytow mam, czekam na Poznan i informacje kto bedzie reprezentowac nas na Cruftsie :)

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=red]1. Aleksandra Szydłowska 660[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]2. Nowicka Anna 339[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]3. Jedlińska Elżbieta 302[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]4. Lisiak Paulina 212[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]5. Tymczak Małgorzata 204[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]6. Sapała Wiktoria 202[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]7. Zakrzewska Antonina 187[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]8. Nowak Martyna 177[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]9. Woźniak Patrycja 132[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]10. Żak Katarzyna 132[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]1. Nowak Alicja 394[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]2. Straszak Bartosz 368[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]3. Żmijewska Kamila 259[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]4. Lubowiecka Sandra 282[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]5. Szczepańska Joanna 218[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]6. Wilczewska Agata 213[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]7. Sapała Martyna 175[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]8. Legieta Mateusz 152[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]9. Ożarowska Danuta 147[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]10. Malitka Monika 111[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Sorki za off, ale ta sytuacja mnie mierzi :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:

[quote][B]Jeszcze wiadomość do Mateusza...[/B]

Nie życzę sobie oczerniania mnie - fałszywego oczerniania na forum. Chyba wiesz o czym piszę?! Kłania sie KWPR w Będzinie. Jeżeli myslisz, że jak mnie nie ma na danej wystawie bo jestem np. na innej, że się nie dowiem co się działo to jesteś w błędzie. To co mówiłeś/opowiadałeś nie obrażało nie tylko mnie ale i wspominanych tam sędziów. Jeżeli nie pamietasz mogę Ci przypomnieć. Przypominam tylko, że na dogo są również sędziowie...
[B]A mam jawnych świadków tych opowieści.[/B]
Moja refleksja na ten temat to taka, że chyba jeszcze "nie dorosłeś" do tego, aby zajmować się handlingiem. Wyczówam tutaj przemawiajacą w pewnym stopniu przez Ciebie zazdrość (chociaż dla mnie to chore) ...
Jeżeli chcesz w ten sposób zaczynać przygodę z wystawianiem psów to jesteś na bardzo złej drodze do sukcesu. [/quote][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Naprawdę nie wiem o czym piszesz, niby dlaczego miałby oczerniać ciebie i sędziów ?? Pierwsze słysze o takiej sytuacji i nie mam obowiązku tłumaczyć się z prywatnych rozmów, a jeśli ktoś z twoich znajomych chodzi za mną i mnie podsłuchuję to już przekracza granice dobrego smaku.

[/FONT][/COLOR][quote]Pisze to na forum dogo, ponieważ bajki były opowiadane również na forum tyle tylko, że wystawowym, a ja je tutaj przytaczam, ponieważ to się tyczyło nie tylko mnie ale i sędziów którzy są obecni na tym forum :p.[/quote]Chciałbym, abyś wysłał odnośniki dotyczące mojej osoby i rzekomego oczerniania...Uwierz mi ja nie lubię się kłócić.

Słuchajcie, każdy z nas dobrze wie, że w każdej rasie tworzą się tzw. obozy i nic na to nie poradzimy, ale po co to wśród handlerów?

Dawno temu(dziwnie to brzmi) Posłuchałem rady Danusi, która ostrzegała mnie przed kłótniami i radziła mi żebym się nie wdawał w dyskusje.. i serdecznie jej za to dziękuje...:lol:(dzięki Danka :D)

To jest moja odpowiedź na twoje posty...
Ja uważam sprawe za rozwiązaną, jeśli Ty nie, możemy ją dokończyć na PW.

Pozdrawiam wszystkich,
Mateusz;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...