Jump to content
Dogomania

schronisko w nysie


rubin37

Recommended Posts

  • 1 month later...

Nie znam schroniska, ale chetnie poznam. Mieszkam w okolicy i nasze psy też tam trafiają. Mam obiecane, że pojade ze szkołą podst. jak będą zawozić karmę dla psów. Jestem teraz na etapie zawiązywania stowarzyszenia przyjaciół zwierząt i chciałabym nawiązać z tym schroniskiem stałą współpracę. Szkoda że nie maja strony internetowej.

Link to comment
Share on other sites

pytalam z ciekawosci bo bylismy tam przejazdem kilka tygodni temu i zapadl mi w pamiec pies wyzel szorstkowlosy uwiazany w boksie na lancuchu z rozerwana lapa i lezacy na betonie,podobno pogryzly go psy a byl owiazany bo ucieka,ale widok byl straszny poza tym tam jest za duzo psiakow w kojcu i suki niesterylizowane z psami i szczenietami w budach

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Zaglądam czasami do nyskiego schroniska .Przejeżdżam często tamtędy .Muszę wam powiedzieć , ze mam jak najlepsze zdanie o nim .Mowie to na podstawie porównania z innymi , a bywałem już w wielu . Spotkałem , co prawda też przywiązanego (jednego) psa .Ale jak mi wyjaśniła pracująca tam pani , to ze względów bezpieczeństwa dla innych psiaków .Był on agresywny w stosunku do nich , a przenoszenie do innych kojców sprawę tylko pogarszało . Pytałem też , o przebywające wspólnie w jednym kojcu psy i suki . Ale jak mi powiedziano zdarza się to też ze względów bezpieczeństwa(lepiej się czasem "dogadują" w "wieloosobowych" kojcach) i nigdy w okresie rui .
W ogóle fajna jest tam obsługa i dla b. wielu psiaków znajdują nowy dom . Wiem ,ze współpracują z nyskimi szkołami .Raz byłem nawet świadkiem takiej wizyty dzieciaków z karmą dla piesków.
Więc chyba nie jest tam zwierzakom źle.(o ile może w jakimkolwiek schronisku być im dobrze).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja mieszkam blisko. Kiedyś chciałam być tam wolontariuszką jednak pan, krtóry tam był się nie zgodził na to:roll: Ostatnio też w radio Opole słyszałam, że mają rozbudować schronisko, ale czy to prawda to nie wiem :roll:
A co do warunków to nie wiem, bo byłam tam ok 2 lat temu. Czasami jest zbierana żywność w szkołach dla psów do Konradowej. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

w 1999 wzięłam z tamtego schroniska suczkę którą nazwaliżmy Nuka , jak była młodsza była podobna do lisa, teraz to już babcia i bardzo zesiwiała ale jest kochana. Wszystkim polecam żeby brali pieska ze schroniska, bo taki piesek jest dużo wierniejszy od tych kupionych od chodowców. NYSANKA

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...