Jump to content
Dogomania

A oto Willy :)


Maciejek

Recommended Posts

Marcin-H, nie mowie ze byla to znana hodowla. Nie znam tej historii na wskros, bo nie ma mozliwosci dowiedzenia sie wszystkiego... Tatuazu ni sladu. Nie ma nawet przebarwien na skorze :| Tatuaz moze byl, jesli tak, to pewnie sie przetarl, czas plynie. Obecnosc czipu takze byla sprawdzana. Latwo sie domyslic, ze nic nie znaleziono... Tamci wlasciciele nie zadbali praktycznie o nic.

Glowa Willego jest bardzo ladna, ciekaw jestem reszty.
Znajomi mi charciarze wystawili Willemu opinie dobrze zbudowanego, o dobrych proporcjach i katowaniu ;)

Teraz nie mam kompletnie szansy na to, aby wkrecic sie w swiat wyscigow, coursingow, nawet wystaw... Na razie Will robi furore w miescie, a co do sportu - z tym musze nieco poczekac. Moj rusek biega na razie nie za workiem uciekajacym po sznurku, ale za rzucona przeze mnie pilka :P

A co do Rotti - jezeli mialaby mnie skads kojarzyc, to chyba tylko przez Whippetke ;) kto wie co sie tam na gorze dzieje... Szczesliwy jestem z tego co stalo sie u nas na dole, a czyja byla tego sprawka... tego nikt nie wie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...