Jump to content
Dogomania

Nie słucha :(


stinki

Recommended Posts

Hehe nie bylo mnie tu juz pare dni no bo rozpoczecie roku szkolnego a wogole to mi internet nie dziala czasami hehe itd.. Witam Cie Szamanka :) moj piesek ma 2 miesiace wiec tez ma mleczaki jeszcze i moje rece tez cale pogryzione hehe :P Dzis wlasnie pierwszy raz zostal na jakies 3 godzinki sam w ogrodzie na podworku (jakby co to ciocia mieszka obok i nic by sie nie stalo) i z tego co mowili to nie bylo tak zle - w koncu trzeba go przezwyczajac - tylko troszke wyl :P ale dobrze bylo jak na pierwszy raz :) Nie mogl sie nudzic go ma tam swoje zabawki i kosci a poza tym to jeszcze przeciez czesto spi :) pozdrawiam wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

Hehe nie bylo mnie tu juz pare dni no bo rozpoczecie roku szkolnego a wogole to mi internet nie dziala czasami hehe itd.. Witam Cie Szamanka :) moj piesek ma 2 miesiace wiec tez ma mleczaki jeszcze i moje rece tez cale pogryzione hehe :P Dzis wlasnie pierwszy raz zostal na jakies 3 godzinki sam w ogrodzie na podworku (jakby co to ciocia mieszka obok i nic by sie nie stalo) i z tego co mowili to nie bylo tak zle - w koncu trzeba go przezwyczajac - tylko troszke wyl :P ale dobrze bylo jak na pierwszy raz :) Nie mogl sie nudzic bo ma tam swoje zabawki i kosci a poza tym to jeszcze przeciez czesto spi :)

pozdrawiam wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za ciepłe przywitanie :)

że haszczaki to łobuzy - zdązyłam się przekonać. Szaman swoimi sposobami łobuzowania naprawdę mnie zadziwia. Jego pomysłowość nie zna granic :wink:

Nie mogę się doczekać kidy to gryzienie stanie się mniej uciążliwe...ech..no ale grunt to cierpliwość..

Jak na razie - został sam w domu tylko raz - na godzinę. Jednak zdążył zrobić małą demolkę :wink: nie wspominając już o wyciu.

pozdrówka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...