Jump to content
Dogomania

Orijen 6 Fresh Fish


Starbuck

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ogolnie sie zaopatruje w hurt zoo. I cena jest o wiele nizsza, niestety rybnego np w tej chwili nie maja :roll:

Za to obecnie moj pies na orijenie od ok tyg, worek kupilam od osoby sprzedajacej juz otwarty bo pies nie chcial tego jesc i za 12 kg zaplacilam 70 zl wiec nawet sie dlugo nie zastanawialam....szkoda tylko ze pewnie taka okazja mi sie nie powtorzy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No to przechodzimy na Orijen z ryba :lol:
Po dwoch latach na jednej karmie, czas na zmiane :cool3: Wczesniej byly dwie proby przejscia na inna karme, zakonczone niepowodzeniem (tz. kupki nie za ladne) Jestem zaskoczona jak dobrze poszlo z Orijen. Bylam przygotowana na lekkie sensacje przy zmianie, a tu nic :crazyeye: Pies wcina az milo. Co lepsze, wypluwa stara karme i wyjada nowa w pierwszej kolejnosci :diabloti:
Jedziemy kupic duzy worek ;)
Moze troche schudnie na tej karmie :p Dostaje dawke dla psow mniej aktywnych, a ma 2 godz intensywnego ruchu dziennie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dzisiaj była pierwsza próba z rybnym Orijenem (miał być zwykły, ale się dostawca pomylił). Psica oszalała na jego punkcie. Dobre dwadzieścia minut męczyła o dokładkę :cool3: Zobaczymy jak jutro qupa będzie wyglądać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

My od 1,5 dnia jesteśmy na Orijenie. Mimo tego co czytałam o długim okresie przechodzenia na tę karmę, postanowiłam od razu dać bez jakiegokolwiek mieszania i.. jestem zadowolona. Byłam przygotowana na sensacje żołądkowe, a jest super. Wczoraj po pierwszej dawce kupka była lekko luźna, ale jeszcze nie była to biegunka, dziś rano już kupka była wzorcowa. Twarda i ciemna :)
Kiro zawsze kręcił nosem na każdą karmę (purina, royal, brit, acana),a tu kompletne zaskoczenie. Tak mu smakuje, że muszę zamykać drzwi do pokoju w którym leży worek, bo cały czas próbuje się do niego dobrać ;)
Nareszcie jak kładę miskę na ziemi to pies od razu podchodzi i je, a nie chowa się przy wejściu do kuchni i idzie jak na skazanie ;)

Liczę, że głąb trochę zrzuci na tej karmie tłuszczu, a nabierze więcej mięśni :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Do nas też wczoraj dotarł zamówiony zwykły i rybny :lol:.
Na pierwszy ogień poszedł ten z rybami :evil_lol: zapach faktycznie mega :cool3:, towarzystwo powąchało i wessało do spodu.
A kot? myślałam że mi palce poobgryza :evil_lol:

Fajnie, że te 2,5 kg torby mają plastikowe zamknięcie :p ciekawe czy te 7,5 kg też.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Moja suka bez alergii pokarmowej i bez problemów skórnych niestety źle zareagowała na tę karmę. Po ok połowie worka zaczęła gwałtownie gubić włos, strasznie się drapać, na pysku pojawiły się łysiejące czerwone plamy. Po odstawieniu karmy wszystko wróciło do normy, najdłużej znikały zmiany na pysku, drapanie ustało niemal natychmiast. Jak widać rybki nie każdemu pasują, a ja tak chciałam jej dogodzić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...