Jump to content
Dogomania

Promocja Orijena w Telekarmie


mila_2

Recommended Posts

[quote name='weszka']Hmmm to dziwne bo ja jakis czas zamawiam z telekarmy i zawsze jestem w 100% zadowolona. Ale zamawiam nie na allegro tylko przez sklep - ceny są takie same. Właśnie czekam na worek Orijen Senior i mam nadzieję że tak jak wszystkie poprzednie dojdzie na czas.
Z karmy jestem zadowolona. Nawet Bunia staruszek wrażliwiec nie ma żadnych sensacji :multi:[/quote]

Po prostu wystawili na allegro towar, ktorego nie mieli dostatecznej ilosci w magazynie, pewnie ze sklepu im szybciej zszedł niż planowali, ja otrzymałem pierwszy zamowiony worek juz na drugi dzien, bez zadnych problemow, gdy zobaczyłem, [B]ze pies toleruje karme bdb [/B]zamowilem w tej samej aukcji drugi - ktorego nie otrzymałem a informacje o anulowaniu mojego zamowienia z powodu brakow magazynowych otrzymalem z duzym opoznieniem i po wielu moich interwencjach i tyle, nie wykluczam, ze u nich zamowie ponownie ale teraz raczej za pobraniem i tyle, przy sporej ilosci zamowien moga sie zdarzyc opoznienia a podobne przypadki juz bywaly w tej firmie co widac po komentarzach na allegro, nie miałbym zadnych pretensji gdyby wczesniej wyslano do mnie informacje o anulowaniu zamowienia (+automatyczny zwrot gotowki). koniec koncow uniewazniono zamowienie, zwrocono pieniazki wiec wszystko w porzadku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 1 month later...

[quote name='michau']Ostatnio w sklepach internetowych i na allegro Orijen kosztuje znacznie mniej. Czy ktoś wie czy to obniżka na stałe czy chwilowy tylko chłyt marketingoły? :)[/quote]

Teraz juz widze, ze to byl chwyt marketingowy :placz:, chcialm kupic nastepny duzy worek orijena i patrze cene a to 200 zl, ostatnio kupilam za 155 zl:-(.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Kasia&Asti']Gdzie teraz w miare rozsądnej cenie warto kupować Orijena?:razz:
Ma ktoś namiary?[/quote]


Najszybciej jak ktoś obniża cenę to na Allegro można ich znaleźć :)
I jak cena jest dla Ciebie rozsądna :lol:

Adult za 200 zł z transportem to dużo czy mało? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Daria*']No i koniec "Orijenowania". Cena zrobiła się wręcz kosmiczna... :([/quote]


Niestety :evil_lol::evil_lol: był0 156zł
zaczeliśmy karmic szczenną suke ( doskonała w problemach trawiennych i mniej tłusta ) i teraz jedziemy 209zl za 13 kg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='animalcare']Najszybciej jak ktoś obniża cenę to na Allegro można ich znaleźć :)
I jak cena jest dla Ciebie rozsądna :lol:

Adult za 200 zł z transportem to dużo czy mało? ;)[/quote]

no właśnie tylko w tych cenach udało mi się znaleść tę karmę ( i wzwyż oczywiście też)...ale czytałam, na wcześniejszych postach, że były ceny nawet po 160 zł....no a nie ukrywam, że to jest różnica w cenie....:cool3:

A już ten z rybą to cena jest kosmiczna!:-o A worek tylko 13,5 kg....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Asti']no właśnie tylko w tych cenach udało mi się znaleść tę karmę ( i wzwyż oczywiście też)...ale czytałam, na wcześniejszych postach, że były ceny nawet po 160 zł....no a nie ukrywam, że to jest różnica w cenie....:cool3:

A już ten z rybą to cena jest kosmiczna!:-o A worek tylko 13,5 kg....[/quote]

W sumie nie wiem z czego wynikała tamta cena, bo u importera do dalszej odsprzedaży drożej się kupuje :lol:
dla Wrocławia to jeszcze znalazłaby się tańsza opcja, ale transport wszystko zabije ;)

A z rybą jest kosmicznie drogi, do tego od czasu do czasu go brakuje
On w zakupie jest droższy niż można w detalu kupić pozostałe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='animalcare']Najszybciej jak ktoś obniża cenę to na Allegro można ich znaleźć :)
I jak cena jest dla Ciebie rozsądna :lol:

Adult za 200 zł z transportem to dużo czy mało? ;)[/quote]
Ja tak na okres luty/marzec potrzebowała będę ale rybny orijen, muszę sukę zrzucić z wagi, plus utrzymanie masy mięsniowej. Jak wiem z doświadczenia, takie proporcje białka-tłuszczu są idealne aby osiągnąć to co chcę. Obecnie suka jest na acanie lamb and apple, a pózniej przejdziemy na Pacifice, jaką cenę możecie zaproponować za fishe? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katica']Ja tak na okres luty/marzec potrzebowała będę ale rybny orijen, muszę sukę zrzucić z wagi, plus utrzymanie masy mięsniowej. Jak wiem z doświadczenia, takie proporcje białka-tłuszczu są idealne aby osiągnąć to co chcę. Obecnie suka jest na acanie lamb and apple, a pózniej przejdziemy na Pacifice, jaką cenę możecie zaproponować za fishe? ;)[/quote]

W tej chwili 235 zł, ale zobaczymy co bedzie w lutym :lol:


Za to znalazłam coś takiego:
[url=http://www.karma-dla-psa.org/produkt-orijen_adult_6_fresh_fish-2309.html]Karma dla psa org, suche dla psów, ORIJEN ADULT 6 FRESH FISH[/url]
[url=http://www.karmy-sklep-internetowy.pl/produkt-dla-psow-oraz-kotow/2309.html]Karmy sklep internetowy pl :: ORIJEN :: ORIJEN ADULT 6 FRESH FISH :: Wyspecjalizowany produkt dla psa lub kota :: pies karma[/url]

Ciekawe czy to aktualne

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='animalcare']232, 233 zł z transportem - Allegro, różni sprzedawcy
Telekarma i Krakvet mają po 235 zł[/QUOTE]
Tak jest przy kupnie opakowania 13,5kg.

Najtaniej jest w Telekarma i Krakvet przy kupnie 2 x 13,5kg za 449 z transportem. Wychodzi 225 zł za 13,5.

I tak to drożej niż było. 2-3 miesiące temu płaciłem 370 za 2 x 13,5kg :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katica']Za oceanem jest już Orijen Regional Red- z dziczyzną, jagnieciną, wieprzowiną, bizonem, łosoś, biała ryba, śledz
Ciekawie kiedy się pojawi u nas i jaką bedzie miało cenę...[/quote]


Zapewne kosmiczną :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...