Jump to content
Dogomania

Nutro Choice Lamb & Rice


juliee

Recommended Posts

Mój psiak wcina Nutro Choice już chyba ponad rok albo i jeszcze dłużej. Najpierw Nutro Choice Adult Mini Lamb & Rice zmieniając od czasu do czasu na Chicken & Rice. Jako że mój pies jest raczej kanapowcem niż psem aktywnym to ostatnio zaczęłam kupować wersję Light (też Lamb & Rice).
Ale do rzeczy :). Jestem z tej karmy bardzo zadowolona, nigdy nie było z nią u mnie problemów.

Ostatnio niemal za darmo kupiłam Purine Lamb & Rice (likwidacja sklepu zoologicznego) i po zmieszaniu jej z Nutro Choice Light co dziwne pies w pierwszej kolejności zjadał Purine :roll:

Nie wiem czy to kwestia tego tylko tego, że tamten smak mógł się znudzić, bo ogólnie Nutro Choice jest podobno lepszą karmą niż Purina. Chyba będę teraz kombinować z jakąś inną karmą, ale o zbliżonej jakości i cenie co NC. Jakieś propozycje? :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Moja psina właśnie kończy 15kg worek Lamb &Rice....Stan sierści dobry(ale dodaję mu raz na jakiś czas jajka i siemie lniane)...Minusy-gazy przeeeeokropne:oops:, no i chyba w smaku pieskowi nie podpasowała, bo jak tylko zobaczy cokolwiek innego do jedzenia, to ta karma może leżeć w misce cały dzień

Link to comment
Share on other sites

moje psiury uwielbiaja NC..aze pracuja intensywnie dostaja perfomace...naprawde pieknie po niej wygladaja i nie puszczaja gazow:) no i czasem mieszam im z Puriną athletic....ale jestem naprawde zadowolona z Nutro.....i psy dostaja ja juz ponad rok i nadal im smakuje..probowalam juz wiele karm ale zadna tak im nie smakowala....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JagnaP']Amstaff.


Karmę będę zmieniać, popróbuję, po jakiej będzie nas mniej zagazowywał:lol:
[/quote]


Nawet najlepsza karma nie jest najlepsza dla wszystkich psów.Uważam ,że Nutro Choice jest jedną z lepszych na naszym rynku,ale widocznie Twój pies nie jest stworzony do jedzenia jej.Na jaką masz zamiar go przestawić?Masz już pomysł?Może na holistyczną NC?

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że NC jest dobrą karmą, ale psy są różne :)
Jeszcze nie wybrałam konkretnej karmy. Na razie powysyłam chyba trochę maili o próbki- u mnie w mieście ciężko w ogóle o dobre karmy, a o próbkach można zapomnieć :( Zobaczymy, z jakich firm mi przyślą-te wypróbuję i będę wybierać. Nie chcę kupować w ciemno, bo takie karmy muszę specjalnie zamawiać, a nie chcę potem zostać z 18-kg workiem karmy, której mój pies nie chce jeść :)

Link to comment
Share on other sites

Cóż, nie przeprowadzę się z powodu braków asortymentowych w sklepach zoologicznych:lol::lol::lol:
Na razie czekam na próbki, a jak się zdecyduję, to będę wozić karmę pewnie właśnie z Krakowa, bo dojeżdżam tam na zajęcia.

Purina w dniu dzisiejszym odpadła z zawodów- dostałam informację, że próbki mi nie wyślą...trudno, ich strata:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja właśnie przeszłam na Nutro Choice puppy L&R bo ma najmniej tłuszczu i na razie jest ok,juz lepszy zapach tego co z psa wychodzi i objętościowo lepiej.Wcześniej jadł Britta i miałam wrażenie ,że tyle samo wychodzi co weszło:shake::shake::shake: i ten zapach,jak po nim sprzątałam,to nawet niosąc woreczek kilka metrów do kosza ,czuć było rękę ,okropne:angryy::diabloti:, q*** starszych psw (jedzą nutrę nuggets) tak nie jadą). Teraz już jest lepiej,ale kilka dni je zobaczymy jak będzie dalej. O smaku nie pisze bo mój zeżre wszystko więc jego "gust" nie jest w żaden sposób wymierny:eviltong::evil_lol: A i u mnie w sklepie w warszawie za 2 kg płaciłam 35,5 pln

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...