Jump to content
Dogomania

NC lamb &rice min


d_orka

Recommended Posts

Witam, mam pytanie odnośnie tej karmy: [url]http://www.delazoo.pl/prod_id_1620.html[/url]
/NC lamb &rice mini/.

Zamierzam wprowadzić ją mojemu cavisiowi- skład wygląda bardzo fajnie ale jak sprawdza się w praktyce? Ktoś tym karmi?
Dodam, że teraz "jesteśmy" na Royalu i zaczynają się pokazywać przebarwienia na białej sierści... Powiedziano mi , że to jakiś składnik Royala to powoduje, hmmm ciekawa jestem czy miał ktoś podobny problem:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36'][/u] A co nie podoba Ci sie w tej karmie?[/quote]
Strawnośc głownie i zapach odchodów oraz to ile jej muszę dawać. Dużo lepiej się załatwia szczeniak(on jest na nutro),dorosłe jedzą nutrę. Chcę zacząć dawać suce(prawie 11 lat) dobrą karmę dla seniora,seniora nutry nie chciała za bardzo jeść(za sucha). No i słyszałam opinie osób tą karmą karmiących,że jest najlepszą karmą dla seniora,ma najwięcej dodatków typu glukozamina.
Niestety nutra to klasa średnia,czego chcieć od karmy która kosztuje 120 zł za 18 kg?

Link to comment
Share on other sites

:razz:[quote name='sota36']U nas tez kupalony to bomba gazowa, choc pies ladnie wyglada przy niej. A gdzie Ty masz za 18 kg - 120 zl???:crazyeye:[/quote]
U mne w sklepie na osiedlu, może to było 126 ale jakoś tak, promocja była:cool3:;):lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']:razz:
U mne w sklepie na osiedlu, może to było 126 ale jakoś tak, promocja była:cool3:;):lol:[/quote]
Ja place 145 za 15 kilo. Ale to juz ostatni worek, fakt - pies wyglada ladnie, ale nie podoba mi sie to, co z niego wychodzi :) Przerzucam sie chyba na Brita Care.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']zamawiaj zamawiaj , dobra karma ;)
my na niej jedziemy od ponad roku (z małą przerwą na Bozitę) i jesteśmy bardzo zadowoleni! Teraz chcemy wypróbować tego holistycznego nutro choice jeszcze.[/quote]

Bzikowa - jak wypróbujesz holistyczną nutro choice to wrzuć tutaj opinię :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...