Jump to content
Dogomania

23M


Zarazah

Recommended Posts

2 tygodnie na 23M. Po takim czasie coś można już powiedzieć. Smakowitość karmy nie spadła ani o pół punkta procentowego. Micha każdorazowo wylizywana do czysta. Niepokojących objawów skórnych nie odnotowano. Kupki ustabilizowały się już na początku i takie pozostały. Nie są to piłeczki pinpongowe, ale kupy w kształcie... kupy, a nie w kształcie kupy błota :evil_lol:. Waga, przy nie zmienionej aktywności utrzymuje się na stałym poziomie. Generalnie dodając do tego korzystną cenę - jestem na tak.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

My też jesteśmy na 23M od czerwca.
Generalnie jestem zadowolona.Miska jest wyczekiwana i wylizywana na błysk.Futerka dość gęste i błyszczące.Z pyszczków brak "zapaszku".Qup może trochę dużo ale o normalnej konsystencji.
Jedyne co mnie martwi to łupież.U jednej dziewczyny słabo widoczny ale jest,u drugiej praktycznie po każdym czesaniu widzę białe płatki.Obie wyliniały jakieś 1,5 mc temu.
Czy u waszych psów też coś takiego zauważyliście po karmieniu 23M?
Pytam bo czeka mnie właśnie kupno nowego worka i myślę czy dalej karmić 23M czy też może spróbować innego rodzaju.
Kusi mnie bardzo SupermixGJ ale cena trochę odstrasza :-/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

a czy ktos widzial gdzies sklad tej karmy?
kupilam 2 kg na probe i nie widze skladu na opakowaniu. kupilam tylko 2 kg, bo w necie tez nigdzie go nie znalazlam, a to:

[B]Skład:[/B] 23,00% białko; 12,00% tłuszcz; 5,50% popiół; 8,00% woda; 2,90% włóknina; 1,80% wapń; 0,90% fosfor; 0,35% sód.

nie jest skladem, mimo ze firma jako sklad to podaje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...