Jump to content
Dogomania

TROVET Rabbit Rice Diet


haker11

Recommended Posts

[quote name='Justa']Może ktoś kupuje większe worki, to te 0,5kg nie zrobi mu różnicy, ja kupuję 3kg więc dla mnie to spory ubytek ;)[/QUOTE]
Wiem, że kupujesz małe worki, jednak niektórzy (tak jak ja) biorę te większe ok. 12kg wtedy szklanka karmy nie robi różnicy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Migori']Wiem, że kupujesz małe worki, jednak niektórzy (tak jak ja) biorę te większe ok. 12kg wtedy szklanka karmy nie robi różnicy.[/QUOTE]

3kg dla laba to na tydzień pewnie? :)
Chętnie kupowałabym większe, ale nie znasz dnia ani godziny kiedy mój pies się uczuli :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']3kg dla laba to na tydzień pewnie? :)
Chętnie kupowałabym większe, ale nie znasz dnia ani godziny kiedy mój pies się uczuli :diabloti:[/QUOTE]Tak, mniej więcej ;)
Niestety ja też zacznę kupować mniejsze op. bo po przebojach z królikiem (po 2 worku uczulenie) obawiam się powtórki z rozrywki z jagnięciną. Już raz zostałam z prawie pełnym worem karmy, której nikt nie chce kupić. Trovet nie jest popularny niestety, a szkoda bo myślę że to całkiem niezła karma nawet dla zdrowych psów.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Nie chciał jeść Troveta?!? Karma ma 18% tłuszczu, mało który psiak się nie skusi :)
Ja bym wzięła, ale mam jeszcze pół dużego wora na 9 kg psa - za długo by leżało.

To jest świetna karma dla alergików - może weź zbója na przetrzymanie kilka dni? Zgłodnieje to zmądrzeje ;)

Ja mam niejadka (no, miałam niejadka, bo teraz już się nad nią nie użalam przy misce ;) ) i jej od początku Trovet bardzo smakuje, poza tym super zniknęły wszystkie objawy alergii.
Karma o naprawdę super jakości, tak dobrze sprawdzał się tylko Wolfsblut Range Lamb (choć granulki za duże).

Link to comment
Share on other sites

Właśnie słyszałam, że karma jest smaczna, dlatego się na nią skusiłam pomimo ceny...
Na przetrzymanie go brać nie będę, bo nie jest alergikiem, a inne karmy mimo, że z marudzenie ale jadł dużo chętniej. Więc nie ma sensu mu tego Troveta wmuszać.
No nic, może jeszcze znajdę kogoś chętnego na ten worek, bo karmy szkoda.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 11 months later...
  • 1 year later...

Tak,nie wszystkie linie Trovetu mają dodatki w postaci BHA.
Generalnie Trovet jest bardziej chwalony od RC I Hillsa (linie weterynaryjne).
http://dog-natural.blog.onet.pl/

Dostałem dziś informację od producenta karmy Trovet RRD że konserwowany jest mieszanką BHA i BHT. W związku z tym że nie ma o tym słowa na opakowaniu, rezygnuję z tej karmy. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...