Jump to content
Dogomania

Wolfsblut Wild Pacific


bubek

Recommended Posts

Witam
Ja również od dwóch miesięcy karmię swoje bestie Wolfsblutem - Wild Pacific - zawierającą ryby morskie. Karmę wciągają ze smakiem, nawet moje niejadki Asimka i Nuka nie potrafią się jej oprzeć. Kupy są małe, żadnych problemów żołądkowo-jelitowych, a co ciekawe, sierść przepiękna, z połyskiem, i jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, gdzie wcześniej z tym się nie spotkałem karmiąc różnymi karmami, bardzo mocno wzmocnił się kolor, jest bardzo wyrazisty i widać kontrasty.
Jestem mocno za.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A czyli jednak ! A własnie zastanawiałam się skąd to intensywne wybrawienie u Cheya:) Po raz pierwszy tak ma.. jakbym algi dawała ;)
Dzieki za podpowiedź :)
Musze sprobiiowac tej Wild Pacific.. choc kiedys Acany z łososiem bury nie chcial za bardzo ;)
Na razie pokochalismy te karme.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam wszystkich
Ja również od dwóch miesięcy karmię mojego psiura Wolfsblutem. Przedtem karmiłem Fish4Dogiem, ale kiedy zmieniłem z karmy szczenięcej na tą dla dorosłych,pojawiły się problemy. Luźne stolce i litry wypijanej wody. W porównaniu Wolfsblut jest karmą niesamowicie chętnie zjadaną przez mojego Kleo. Wymiata całąporcję. Do tego jest to karma super zbilansowana i nie trzeba jej podawać, aż tak dużo, jak inne. Kupki są niewielkie,no i takie jakpowinny być. Jestem pod wrażeniem składu. Ja również jestem za.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Podaje skład Wolfsbluta WILD PACYFIC
min.50% mięsa
ryby oceaniczne(łosoś,dorsz,flądra)maczka z dzikiego łososia,maczka ze śledzia,ziemniaki,naturalny ryż,proso,olej canola,drożdze piwne,kiełki lucerny,pomidory,marchewka,olej z dzikiego łososia,jabłka,jagody,porzeczki,olej z oliwy,szpinak,żerzucha,seler,Yucca schidigera,tymianek rozmaryn,anyż algi,zeń szeń.

Link to comment
Share on other sites

Cześć, mój leoś też uwielbia Wolfsbluta. Wcina całą michę i zagląda po jeszcze. A wiadomo, że leośki trochę ważą, więc trzeba je odpowiednio dużo karmić. Dla mnie to ważne, że nie muszę podawać 600 g, a wystarczy 380 g. Spora różnica, prawda? Po za tym, pięknie się prezentuje, sierść jest błyszcząca, niesamowicie miękka, i do tego, kolor cudny, wyrazisty. Nie spotkałam się nigdy z czymś podobnym. Pierwsza karma, która powoduje takie zmiany. A co najważniejsze, widać to gołym okiem. Jak pisali poprzednicy, kupki małe i nie takie fuj, jak po Acanie - po której smrodek jest okrutny.
Jednym słowem karma super ekstra.

Link to comment
Share on other sites

pisząc "sklepy" miałam na myśli te internetowe. Nie spodziewam się raczej czegoś takiego w zoologicznych. A zdrowypupil ma tylko green valley w ofercie, mam zamiar napisać na mail kontaktowy ze strony [URL="http://www.wolfsblut.pl"]www.wolfsblut.pl[/URL] :] może oni prowadzą?

Link to comment
Share on other sites

na poprawienie pigmentacji sierść to algi ale je można kupić osobno
[URL="http://www.koebers.com.pl/suplement-04.html"]Köber's - Suplementy dla psa. Suplement See-und Meeresalgen.[/URL]
ja od wczoraj zaczełam je podawać wraz z mieszanką ziołową więc na efekty musze jeszcze poczekać ;)
a na głównej stronce widziałam jeszcze jakiś inny rodzaj karmy wolfsblut, ciekawe czy mają coś dla szczeniąt i młodych psów, no i szkoda że w polsce tak o nich trudno

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Rozmawiałam z panem ,który sprowadza tą karmę powiedział mi że mają tylko worki 15 kg a za jakiś czas będą mieli z mniejszą gramaturą.
Dla yorka to trochę dużo powiedziałam mu że chyba bym rano do mleka rodzinie serwowała:lol: .

Link to comment
Share on other sites

Cześć, ja Wolfsbluta zamawiam przez formularz na stronie zdrowypupil.pl, Trzeba się tylko zalogować bądź też telefonicznie. Niedawno kupowałam Wild Pacific, pewnie jeszcze mają. Mało tego, dzisiaj zamawiam, jutro przesyłka jest u mnie. Super rozwiązanie. Fakt, worek 15 kg, to sporo, ale jak dla mnie to idealne rozwiązanie, starcza mi po prostu na cały miesiąc. Do tego nie trzeba jej dużo podawać, bo jest bardzo dobrze zbilansowana. Przeszło 200g różnicy w ilości dziennego zapotrzebowania to sporo. No i te wszystkie ziółka, owoce... Super skład.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Pipileo ale właśnie jedyny sklep internetowy który chandluje wolfsblut to zdrowypupil.pl i tam jest tylko green valey, mam nadzieje że to tylko chwilowy brak towaru.
A do osób które nią karmią, czy na opakowaniu jest napisane jakiej klasy jest ta karma? Premium czy superpremium?
I jak długa mają ważność?, bo po okresie ważności dopiero można poznać ile tak naprawde mają utrwalaczy, np z Biokarm ważność Kobersa to 8 mnis, a zupełnie bez konserwantów Grau to zaledwie 3 mies
Jak długo nią karmicie? to jakaś nowa karma? jak długo jest na rynku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hekate811']Pipileo ale właśnie jedyny sklep internetowy który chandluje wolfsblut to zdrowypupil.pl i tam jest tylko green valey, mam nadzieje że to tylko chwilowy brak towaru.
A do osób które nią karmią, czy na opakowaniu jest napisane jakiej klasy jest ta karma? Premium czy superpremium?
I jak długa mają ważność?, bo po okresie ważności dopiero można poznać ile tak naprawde mają utrwalaczy, np z Biokarm ważność Kobersa to 8 mnis, a zupełnie bez konserwantów Grau to zaledwie 3 mies[/quote]

Na ich stronie jest zamieszczona i green valey i wild pacific. A w ubiegłym tygodniu zamawiałam wilda, może jeszcze mają. Spróbuj zamówić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"hekate811"']A do osób które nią karmią, czy na opakowaniu jest napisane jakiej klasy jest ta karma? Premium czy superpremium?[/quote]

Jest to karma super premium. To do jakiej klasy należy dana karma nie musi być napisane na opakowaniu. Wystarczy sprawdzić skład.

[quote name='"hekate811"']I jak długa mają ważność?, bo po okresie ważności dopiero można poznać ile tak naprawde mają utrwalaczy, np z Biokarm ważność Kobersa to 8 mnis, a zupełnie bez konserwantów Grau to zaledwie 3 mies[/quote]
Wolfsblut ma termin przydatności niecały rok. Jednak temat stosowania przeciwutleniaczy jest znacznie szerszy niż tylko sprawdzanie terminu przydatności karmy. Praktycznie wszystkie karmy zawierające w składzie tłuszcze zwierzęce muszą zawierać przeciwutleniacze zapobiegające jełczeniu. Wszystko jednak zależy od tego, jakie wykorzystuje się w danej karmie. Niektóre witaminy świetnie sprawdzają się jako naturalne konserwanty - przykładowo witamina A zapobiega utlenianiu tłuszczy zawierających Omega-3. Tłuszcz niezabezpieczony konserwantami jełczeje w ciągu kilku tygodni, więc nawet termin 3 miesięcy w przypadku karmy Grau wygląda podejrzanie. Chyba, że tak jak wskazuje skład karmy - Grau składa się głównie z kukurydzy i zawiera jedynie kilkanaście procent mięsa. Producent karmy Wolfsblut deklaruje, że nie wykorzystuje do produkcji żadnych chemicznych konserwantów, barwników, ani substancji smakowych.

[quote name='"hekate811"']to jakaś nowa karma? jak długo jest na rynku?[/quote]
Karma Wolfsblut jest na rynku od ponad roku i jej producentem jest niemiecka firma, która wcześniej była głównym dystrybutorem na Europę karm Timberwolf, a obecnie jest głównym przedstawicielem Solid Gold na Europę. Zleca produkcję karmy w USA w tych samych zakładach, w których produkują wspomniane firmy. I podobnie jak Timberwolf i Solid Gold karma Wolfsblut ma być alternatywą dla karm pseudo-super premium, których w Polsce niestety jest masa, a które swoim składem przypominają bardziej karmę dla kurczaków niż dla psów - wiele nawet z bardzo znanych marek wykorzystuje do produkcji karmy jedynie kilka do kilkunastu procent mięsa, resztę stanowią zboża, nienajlepiej przyswajane przez naszych czworonogów. Wolfsblut to ponad 50% mięsa bez pszenicy, kukurydzy czy soi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolfsblut']jej producentem jest niemiecka firma, która wcześniej była głównym dystrybutorem na Europę karm Timberwolf, a obecnie jest głównym przedstawicielem Solid Gold na Europę. Zleca produkcję karmy w USA w tych samych zakładach, w których produkują wspomniane firmy.[/quote]

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że nie przełoży się to na cenę powyższej karmy:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...