Jump to content
Dogomania

Wolfsblut Wild Pacific


bubek

Recommended Posts

[quote name='prittstick']Zastanawiam się nad zakupem tej karmy (wersja rybna raczej).
Moje psy sa na Orijenie i jakos jestem przyzwyczajona do niskiej zawartosci węglowodanów.
Takie zestawienie: Orijen Adult: białko min.42%, tłuszcze max. 16%, węglowodany max.18%
Wolfsblut wild Pacific: białko 28%, oleje i tłuszcz 17%, węglowodany 32%.

Nie chce, zeby mi pies na tym przytył, bo dopiero na Orijenie pozbyłam sie u niej tej grubszej skóry na żebrach (pies zawsze miał mase ruchu, treningów itp, ale ta skóra na zebrach była nie do 'zdarcia":evil_lol: co m,nie bardzo dziwiło i dopiero na Orijenie zeszła). Tez na orijenie ładnie sie "zarysowąły" mięśnie, psy maja super siersc, apetyt, duza ilosc energi i wszystko jest ok. Ale co jakis czas zmieniam smak karmy, czasem kupuje rybną i tak sobie spojrzałam na ten wolfsblut.
Czy ktos z Was moze mi wyjasnic czy ilosc tych węglowodanów i tłuszczy jakos u Waszych psów wpłyneła na wagę?

PS: oczywiscie intersuje mnie, jak napisąłam tylko karma wild pacific, psy sa zazwyczaj na Orijenie z kurczakiem, a co jakis czas dostaja surowa jagniecine zamiast karmy do tego papki owocowo-warzywne, wiec jak zmieniam rodzaj bialka w karmie to na rybne.[/QUOTE]

No właśnie ciekawe z tymi węglowodanami... Może ktoś pomoże.
Pozdrawiam
A.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja karmię swojego psa tą karma i pies zjada z apetytem ,kupy są małe tylko pije bardzo dużo wody. W sumie jestem zadowolona tylko jest "mocno aromatyczna". A sierść jest bardzo ładna , pies nie przytył, nie ma gazów. Ogólnie jest ok Teraz na naszym rynku pojawiał się karma z koniną i koźliną. Może będzie fajna?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...