Jump to content
Dogomania

Odchudzanie na TOTW


Pastylka

Recommended Posts

Ja zamowilam 2 worki po 6,8 kg jeden z przepiorka, drugi rybny i czekam az skonczymy eukanube :D Zamowilam ten sam zestaw tez dla drugiej suni ktora ma problemy z nadwaga i po sterylce wyglada jak beczkowoz. Jak karma bedzie im sluzyc to zostaniemy przy niej :) Czy ktos z was probowal odchudzic psa na tej karmie?jakie efekty?Dawac mniej niz napisane na worku czy normalnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pastylka']Ja zamowilam 2 worki po 6,8 kg jeden z przepiorka, drugi rybny i czekam az skonczymy eukanube :D Zamowilam ten sam zestaw tez dla drugiej suni ktora ma problemy z nadwaga i po sterylce wyglada jak beczkowoz. Jak karma bedzie im sluzyc to zostaniemy przy niej :) Czy ktos z was probowal odchudzic psa na tej karmie?jakie efekty?Dawac mniej niz napisane na worku czy normalnie?[/quote]
wiesz co , ja co prawda czas grubasa mam za sobą , teraz jeszcze szlifujemy sylwetkę ;) daje Lalce tą przepiórkę .. ale daje mniej niż zaleca producent ..
nie tyje , ma moc energii , masa mięśniowa się ładnie rozwija ..
ale jak była , jak określiłaś beczką na łapkach , najlepsze efekty w gubieniu tego co niepotrzebne , bez strat w mięśniach dał RC obesity ... mimo , że testowałam wszystkie karmy typu light :cool1: (prawie)
Więc ja na twoim miejscu bym zmniejszyła dawkę o 20 % i obserwowała.


a reszta prosiaków , jakoś się przekonała do TOTW :multi: jakoś zaczęły to jeśc HA .... mimo , że na początku nawet nie powąchały ...

Kupki ładne , siersc ok , żadnego łupieżu , bąków .. nie chudną , mimo że jedzą jak wróbelki :p
Tylko karma musi byc wywietrzona :evil_lol: takiej prosto z pojemnika czy wora nie dotykają

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Vectra,Twoje psy schudły,bo za krótko podawałaś PPP dopiero po ok 7 dniach nowa karma zostaje w pełni przyswajana po zmianie,i pies na żadnej innej karmie nie utrzyma swojej wagi jesli będzie podawana tylko przez 7 dni,to nie jest wina PPP:shake: TYLKO TWOJA.

Link to comment
Share on other sites

Nie zgodzę się niestety ... na RC 4800 i TOTW , nie chudły .... po 7 dniach na PPP wyglądały by jak szkieletowy , szczególnie jedna suka ....
u moich dwóch psów , wystarczy kilka dni , właśnie 3-4 by ocenić jak karma im służy.
PPP jest za mało kaloryczne , niestety ...
CAO dostaje u mnie PPP , podwójną porcje .... to jedyna karma na rynku którą ona może jeść .. bo ma alergię .... też jest aktywna , na tej karmie od dawna , na porcji którą sugeruje producent , była skórą i kośćmi .... teraz wygląda dobrze , dobbrze ale nie tłusto ;)
Gatuso , jakbyś doczytał , moje psy są kiepskożerne ;) Nie z oszczędności szukam karm które są mega kaloryczne i przy tym jest małe dawkowanie .... bo one i ledwo 200 gram TOTW w siebie wciskają .. a to psy 17 i 22 kilo .... bardzo aktywne i aktywność to takie siłowe bardziej ....

Więc nie poczuwam się do winy , znam swoje psy , dopasowanie karmy trochę trwało.
Na RC 4800 wyglądały dobrze ,ale ta karma jest mało smaczna .... inne raczej im też nie podchodziły.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...