Jump to content
Dogomania

TOTW - jaki jest procent miesa i warzyw w tej karmie?


Poli

Recommended Posts

Nie moge tego nigdzie znalzezc :roll:.Jaki jest procent miesa i warzyw w tej karmie :roll:.
Sama karma wyglada obiecujaca, jedyny problem to mala dostepczosc , w danii wogole nie ma tej karmy, a w polsce tylko bodajrze w dwoch sklepach internetowych. Zapewne przez to ceny nie moga spasc, chociaz i tak nie sa tragiczne tylko do przelkniecia;).

Tutaj znlazlam ,ze weglowodany to 40 %:-o.
[url]http://www.e-karma.pl/pl/kat/24/Large-Breed-Puppy-Formula[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy macie może informację jaka jest zawartość procentowa mięsa w TOTW? Nie mogę nigdzie znaleźć. Karma sprawdza się świetnie (wersja z łososiem), ale brakuje mi tej informacji.

Zainteresowałam się tym, bo zobaczyłam, że w składzie na pierwszym miejscu są podane "mięsa z ...", a nie mączki, a w mięsie jak wiadomo jest jakieś 80% wody. To po przetworzeniu da nam nikłą ilość mięsa i oznaczałoby, że TOTW "z łososiem" prawie wcale nie ma łososia, a "z bizonem" bizona :eviltong:.

Wiem, czepliwa jestem, ale jakoś mnie to nurtuje ;)

Aha, i jeszcze kaloryczność, co poruszyłam już w innym temacie. Niby TOTW jest dla psów aktywnych, a kaloryczność ma niższą niż większość karm zwykłych typu Adult (jak dla mnie to dobrze, bo mam pieska z tendencją do tycia, ale może inne miałyby większe zapotrzebowanie...).

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...