Jump to content
Dogomania

Czy mozna gdzies dostac probki DN? Co dla alergika?


Charly

Recommended Posts

[quote name='Charly']chyba An1a tez to bede karmic. moj pies nie chce tego TOTW jeść:placz:. Nawet nie spojrzał. czy mozna gdzies dostac probki DN?[/quote]

mozna
ja dostalam caly karton DN;)
ale dla nas za male granulki i poki co nie sprobowalam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']chyba An1a tez to bede karmic. moj pies nie chce tego TOTW jeść:placz:. Nawet nie spojrzał. czy mozna gdzies dostac probki DN?[/quote]
Zadzwoń do nich/napisz i poproś o przesłanie próbek ;)

[QUOTE] ja dostalam caly karton DN;-)
ale dla nas za male granulki i poki co nie sprobowalam[/QUOTE]
ja też :evil_lol:
też byłam na samym początku przerażona wielkością granulek, ale mój pies je normalnie gryzie, nie rzuca się na jedzenie i nie ma żadnych problemów.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam próbki DN l&r i lb. Jak na razie jeszcze nie próbowane, jak skończymy Eukanube to zobaczymy jak psisko będzie jadło.
[B]Charly[/B], jak Ci przyślą próbki to naprawdę będzie co próbować. Ja dostałam po ok 5kg z rodzaju czyli razem ok 15kg (jeszcze ChS). Płaci się tylko za koszy przesyłki 20zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Ja mam próbki DN l&r i lb. Jak na razie jeszcze nie próbowane, jak skończymy Eukanube to zobaczymy jak psisko będzie jadło.
[B]Charly[/B], jak Ci przyślą próbki to naprawdę będzie co próbować. Ja dostałam po ok 5kg z rodzaju czyli razem ok 15kg (jeszcze ChS). Płaci się tylko za koszy przesyłki 20zł.[/quote]

a widzisz - ja dostalam mniej probek ale totalnie za darmo:eviltong:
tak czy siak - caaaaly karton

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']no fajnie. ale gdzie ja mam zadzwonic?:oops: od razu do dystrybutora czy jak?[/quote]

na ich stronie jest telefon - dodzwonisz sie do bardzo milego Pana:lol:zapytasz o karme i poprosisz o probki (ja zawsze zaznacza darmowe)

Link to comment
Share on other sites

acha to juz wiem. rozmawialam z tym panem juz na gadu z powodu probek TOTW,ale nie mieli. Teraz napisałam na gadu z powodu tego DN lamb and rice. moze dostane probki. mam nadzieje, bo szczeze mowiac, albo karma wywoluje alergie albo mały nie je. szkoda, bo ToTW ma taki superrancki skład i podobno psy to wsuwają:( No nic, zobacze co ten pan mi odpowie

Link to comment
Share on other sites

juz dostałam odpowiedz. dostanę:multi::multi: 5 kg DN oraz 5 kgNutra Gold Holistic z rybą bodajze (salmon to chyba ryba?) za 20 zl. czyli razem 10 kg. Bardzo sie ciesze:multi:, bo troche trzeba pokarmic, zeby stwierdzic jak psiak reaguje.

Na razie mały zastrajkowal. Od wczorajszej proby podania TOTW nie je ani tego ani Boscha- wiem dlaczego; dosmaczyłam mu te TOTW mielonym:evil_lol:
I teraz trzymie sobie wolne miejsce w brzuszku:evil_lol:

szkoda:shake: taki ładny sklad ma ta TOTW. moze sie jeszcze przekona kiedys

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']hm...a ta Nutra Gold to tez na ich stronie?[/quote]
U nich na str jest tylko Nutra Gold Breeders Bag, zresztą bardzo fajna karma, ale tylko z kurakiem ona jest...
A chyba każda NG w tej chwili ma formułę holistyczną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']nie wiem nie patrzałam. pytałam przez gadu. nawet nie wiem co to takiego. ciekawe. bardzo sie ciesze:)[/quote]

o ile wiem jest to DOBRA karma;)
ale cena - no coz...jak to holistyczna karma, wysoka;)
trudno

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ale dla nas za droga - mam zbyt duzego psa na takie jedzenie [/QUOTE]
Nie ma to jak wchłanianie 15kg miesięcznie :D Jak dla mnie Diamond ma niskie dawkowanie, mój pies przez ostatni okres przymusowo zmniejszonej dawki ruchu jadł 300g dziennie, waży 45kg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']Nie ma to jak wchłanianie 15kg miesięcznie :D Jak dla mnie Diamond ma niskie dawkowanie, mój pies przez ostatni okres przymusowo zmniejszonej dawki ruchu jadł 300g dziennie, waży 45kg.[/quote]

pocieszę Cię bo moje 7 kg je okolo 200-250 suchego dziennie:crazyeye::evil_lol:
Nie jest gruby, zwykly kundelek..:crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']pocieszę Cię bo moje 7 kg je okolo 200-250 suchego dziennie:crazyeye::evil_lol:
Nie jest gruby, zwykly kundelek..:crazyeye::crazyeye:[/quote]
o maj gad... dlaczego aż tyle??
Moja suka 28 kg pracująca je 250-300 gr TOTW... jest szczuplutka, taka jak powinna być!

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czemu tyle je. jak był na BARFie jadl 2 razy wiecej niz powinien, ale nie takie ilosci. suchego zawsze pozeral tyle. nie mam pojecia. tasiemcow nie ma. jest zdrow w sumie. tak ma:roll:

ps. ale odkad w misce jest tylko TOTW to się zmieniło.na dzis zero jak na razie. wczoraj w nocy zjadl cala swoja porcje. Ale od dzis znow strajkuje. Wieczorem pewnie znowu zje ze smakiem. mysle ze po prostu dawałam mu tak jak sie domagal, a nie potrzebuje tyle wcale. choc gruby nie jest. czuc mu zebra.

my jestesmy min. 3 godziny, przewaznie 4-5 (na weekendy 6) na dworze. moze dlatego:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']Nie ma to jak wchłanianie 15kg miesięcznie :D Jak dla mnie Diamond ma niskie dawkowanie, mój pies przez ostatni okres przymusowo zmniejszonej dawki ruchu jadł 300g dziennie, waży 45kg.[/quote]

15 kg moze nie ale wiekszosc karm starcza na ciut ponad miesiac (15 kg worek)
jedyna eukanuba jest na dluzej:eviltong:
ale to nawet przy niskim dawkowaniu 200 zl za worek...za duzo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...