Jump to content
Dogomania

Wlasnie zamowilam nutre nuggets...


martita

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Jeju takie tu pustki, jakby nikt nie karmil swoich psiulkow nutra.Dlatego ja sie wypowiem:p. Podaje mojej suni nutre performance(jeszcze wymieszana z anana adult).Po otworzeniu worka zauwazylam malutkie granulki, z porownaniem do acanki oczywiscie.Martwilam sie, ze bedzie lykac, ale na szczescie gryzie i ze smakiem, co jest bardzo wazne:razz:(acanka sie znudzila).Zmian jak dotad nie zauwazylam.Ani tych pozytywnych, ani negatywnych.Dlatego uwaam , ze jak narazie jest ok;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

myślę, że sunia będzie bardzo zadowolona z tej karmy;) Mój Dexter też ją czasem je. I zawsze na jej widok merda ogonkiem więc po tym wnoszę, że bardzo ją lubi;) wiesz MIssKobieto ja też robię zakupy na e-karma.pl i powiem ci, że bardzo lubię ten sklep, bo mają dobre karmy i najważniejsze szybko realizują zamówienia;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Karmilismy nią psy12 lat kiedy jeszcze tylko eukanubę i proplan można bylo dostać w hurtowniach dla wtajemniczonych a sklepy internetowe nie istnialy.
Zwierzaki zdrowe do konca. Problemow zadnych. Potem testowaliśmy różne, kiedy wybór karm taki bogaty. Teraz wracamy bo i taniej przy większym przychówku

Link to comment
Share on other sites

To są standardowe karmy, więc pewnie ok. 30%. Jeśli nie ma wyraźnej informacji na karmie, to oni Ci też nie powiedzą. Kiedyś zadałam panu zachwalającemu jakąś karmę co mieści się w [I]produktach pochodzenia zwierzęcego[/I] i nie był w stanie odpowiedzieć ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...