Jump to content
Dogomania

Wlasnie zamowilam nutre nuggets...


martita

Recommended Posts

W tej karmie nie ma niczego co by powodowało takie reakcje.Zdrowy pies po NN nie ma żadnych dolegliwości.
Jest to bardzo przyzwoita od lat cenuiona karma z dużą ilością mączki mięsnej.
Nutra nie schodzi poniżej pewnego poziomu.
[URL]http://dog-natural.blog.onet.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Czy ktoś karmił psa Nutra nuggets -senior? Szukam dobrej karmy niskobiałkowej ,bo Diunka pomimo zdrowych nerek i wątroby ma lekko podwyższony mocznik.Wet kazał przejść na karmę niskobiałkową.Zna ktoś może jakieś dobre karmy niskobiałkowe ,które nie rujnują kieszeni?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Karmiłam swoją starszą suczkę NN Senior i byłabym bardzo zadowolona, gdyby nie alergia, która pojawiła się przy podawaniu tej karmy i musiałam po ok połowie dużego worka dosmaczać bo psica nie chciała jeść. Poza tym było ok, bez gazów, qupy nieduże raz dziennie. Gdyby nie wygryzanie łap to wróciłabym do niej... a tak szukam dalej czegoś.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję Aga za odpowiedź,moja Diunka nie ma alergii,z dosmaczaniem też nie ma problemu,bo....jak nie zje,to inny podchachmęci.Najważniejsze,że nie ma gazów,bo ma skłonność do nich. Po Bricie to normalnie była tragedia - pies zagazowany.
Tylko gdzie tę NN senior dostać/
Na Allegro tylko w Krakvecie - zamówiłam - Nutry brak - może jakaś inna?
Zamówiłam na Krakvecie Bosch bio-Senior,też z małą ilością białka - też brak,chociaż aukcja była aktywna.
Boję się zamawiać poza Allegro, bo firmy potrafią wysyłać karmę po 2 tygodniach ,albo wcale...
Może wymagam za dużo ,ale jakby ktoś miał namiary na uczciwą firme mającą w ofercie NN senior ,to poproszę o link

Link to comment
Share on other sites

Moja psica też nigdy nie miała alergii, więc nie wiem nawet co ją uczuliło ale jak przeszłam na brit lamb to wygryzanie łapek przeszło ale przyszły gazy... teraz wprowadzam Mera Dog z łososiem... zobaczymy.
Ja zwykle zamawiam w sklepach internetowych: swiatkarm, krakvet, telekarma - i dostawa jest zwykle na drugi/trzeci dzień.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...