Jump to content
Dogomania

Jakie sa dawkowania


marmara_19

Recommended Posts

Jakoś w połowie grudnia. Jak chcecie sprawdzę jeszcze datę przydatności, z tego co pamiętam jest do 2016, więc to pewnie któraś z nowszych partii.

Przy okazji przyznam, że wersji Superior nigdy nie kupowałam, chociaż mnie kusiła, karmiłam tylko Finest'em.

Link to comment
Share on other sites

Delph, dziękuję :)

Chyba spróbuję zamówić - takie dawkowanie już by mi odpowiadało.

Czy mogłabyś jeszcze w wolnej chwili przepisać skład z worka, bo w składach też pojawiały się rozbieżności, choć już nie tak drastyczne jak w dawkowaniu.

Kupujesz u przedstawiciela czy w jakimś sklepie zoo? Karma nie jest łatwo dostępna - szukam tej finest łososiowej ale w wersji z małymi krokietami i jakoś nie mogę znaleźć poza stroną przedstawiciela.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, zupełnie niespodziewanie dostałam odpowiedź od Fish4Dogs:

 

Witam,

Przede wszystkim chciałbym Panią przeprosić, że tak długo musiała Pani czekać na odpowiedź. Wynika to z tego, że chciałem dokładnie wyjaśnić opisaną przez Panią sprawę z producentem karmy Fish4Dogs.

Sprawa wygląda tak, że prawidłowe jest dawkowanie to, które znajduje się na naszej oraz producenta stronie internetowej. To dawkowanie jest zgodne z nowymi wytycznymi organizacji AAFCO (Amerykański Związek Kontrolerów Żywności). Niestety producent karmy korzysta jeszcze ze "starych" opakowań karmy, na których widnieją dawkowania, które były zgodne z poprzednimi wytycznymi tej organizacji. Zostaliśmy poinformowani też przez producenta, że nowe opakowania karm z uaktualnionym dawkowaniem znajdują się już w użyciu i najbliższym czasie zastąpią w całości "stare" opakowania.

Przepraszam za wszelkie niedogodności związane z tą sprawą.

W razie jeszcze jakiś wątpliwości lub pytań pozostaję do Pani dyspozycji.

Link to comment
Share on other sites

Na moich workach jest nadrukowany (nie przylepiony) kod kreskowy rozpoczynający się od cyfry 5 - czy to przypadkiem nie oznacza, że karma jest paczkowana w Polsce?
Co do meritum - skład się nie zmienił tylko dawkowanie, więc co? AAFCO uznała, że trzeba odchudzić psy i dać mniej tej samej karmy? :)
 
 
Delph, dziękuję za skład z worka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...