Jump to content
Dogomania

Czy faktycznie Bozita jest taka świetna?


Monyka

Recommended Posts

Czy faktycznie Bozita jest taka świetna? Bo przecież każda karma ma jakąś wadę :P A wszyscy o dziwo zachwalają ;)

Jak mi się skończy PPP dla szczeniąt to już chyba będę wybierać dorosłą karmę, a nie powiem, Bozita mnie bardzo zaintrygowała :) Dlatego chcę się dowiedzieć więcej, czy ma jakieś składniki, które nie są zbyt dobre dla psa? Czy za dużo ekologii psu nie zaszkodzi? :eviltong:

(wiem durne pytania, ale jeśli by była jedna świetna karma to chyba wszyscy by nią karmili :))

Link to comment
Share on other sites

Karma jest "ekologiczna" pod tym względem, że w Szwecji jest duża kontrola jakości pasz dla zwierząt hodowlanych. Oczywiście, trzeba do tego podchodzić z pewną dozą ostrożności, nie możemy wierzyć na słowo producentom ale fakt jest faktem.

Ja jeszcze nie wiem, czy jest świetna ale mój pies już ją bardzo polubił :multi: Chyba rzeczywiscie glupkowi nie pasował kształt granulek :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']Są jakieś próbki tego cuda? Bo nie bardzo bym chciała w ciemno zamawiać.:cool3:[/quote]

Mogę Ci dostarczyć po trochu trzech rodzajów (a raczej dwóch po jeden który mam ma 27% białka i to dla Twej Suki za dużo jak sądze?) które zamówiłam ;) Jak w końcu będzie trening ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='Bzikowa']Mogę Ci dostarczyć po trochu trzech rodzajów (a raczej dwóch po jeden który mam ma 27% białka i to dla Twej Suki za dużo jak sądze?) które zamówiłam ;) Jak w końcu będzie trening ;)[/QUOTE]
ja mam pytanko czy wiesz moze jak przyswajalna jest ta karma dla szczeniakow czy dobrze sie na tym chowaja?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja zdecydowanie polecam Bozitę. Od kilku miesięcy kupujemy Bozita Robur Lamb&Rice. Dużo mięsa i zero chemii - to nam sie podoba :)
Skład i opis można znaleźć tutaj: [url]http://www.najlepszekarmy.pl/12-bozita-robur-lamb-rice-12kg.html[/url]

Junior2009:
Bozita ma też specjalne karmy dla szczeniaków -
[url]http://www.najlepszekarmy.pl/71-robur-breeder-5kg.html[/url]

Pozdrawiamy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[B][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Witam wszystkich bardzo serdecznie,
Mam piesia który próbowal rónych karm służących[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][SIZE=2] mu raz lepiej raz gorzej.
Pojawiła się w ofertach Bonita której skład. brak konserwantów długa obecność firmy na psim i kocim rynku skusilo mnie do zakupu, [I] Bozity plus oryginal.[/I]
No i niespodzianka, Pesio uznał te krążki za zupełnie niejadalne!,musiałam podsmaczać, a i tak często zwierzaczek stal nad miską ze zwieszoną głową, zastanawiając się co to właściwie jest.Kupy były raczej luźne i bardzo żółte, trochę przychudł.
Karma skończyła się , ponieważ byłam przekonana o dobrej jakości Bozity, złożyłam zamówienie na [/SIZE][/FONT][SIZE=2][I]Bozita Robur Maintenance 27/15 15kg; [/I]i to jest właśnie ta karma warta swojej ceny! Piesio po prostu wymiatał miskę aż uszy mu się trzęsły!Popił wodą i widać było że jest zadowolony i najedzony, po prostu to widać. Mam wrażenie że zostaniemy przy tej karmie, jeżeli nie dołączą się jakieś sensacje(odpukać).
Wszystkim dogomaniakom ze Śląska chciałam [/SIZE][/B][B][SIZE=2] polecić sklep [FONT=Courier New][U][URL="http://www.najlepszekarmy.pl"]www.najlepszekarmy.pl[/URL][/U][/FONT] i zarekomendować przemiłego uczynnego właściciela .Kochani!, wczoraj pierwszy raz weszłam na stronę , zalogowałam się, złożyłam zamówienie, wykonam przelew-za 15 minut zadzwonił do mnie właściciel z pytaniem kiedy życzę sobie aby była dostawa. W ciągu dwóch godzin od chili zlożenia zamówienia miałam dostawę w domu! Plus prezent kółeczko do aportowania firmy Bozita oczywiście,! Przelew nie był odnotowany na koncie sklepu! Ten kto korzysta z sklepów internetowych wie jakie są procedury.
serdecznie wszytkich pozdrawiam razem z bardzo zadowolonym pesiem.:lol:


[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja też mogę polecić Bozitę Robur. Mam alergika który był karmiony weterynaryjną karmą Royal hypoalergenic... szukałam bytowej karmy która nie uczuli mojego Westa i znalazłam, wersję z jagnięciną i rybką. Gorąco polecam karmę oraz sklep wyżej podany :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

My też chcemy spróbować Bozity - mokra karma niestety tej firmy kompletnie suczce nie podeszła ale za smakołykami szaleje - boje sie bo chciałam kupic od razu 5kg (jest akurat promocja nie ukrywam tego) i boje sie ze to nie bedzie dobry wybór... Całe zycie jedziemy na Hillsie ale zaczyna jej sie Hills nudzić bo wszystkie smaki przerobiłysmy

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Witam Drodzy Dogomaniacy!

Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa dotyczące naszego sklepu internetowego NajlepszeKarmy.pl

Pragnę poinformować o wielkiej świątecznej promocji karm Bozita - wszystkie szczegóły znajdziecie w naszym sklepie.

W podziękowaniu przygotowaliśmy specjalnie dla Was kupon rabatowy na cały asortyment udzielamy 3% rabatu.
Kod kuponu: [B]DOGO2011[/B]
W celu skorzystania z rabatu, po wybraniu produktów i przejściu do "koszyka" należy wpisać numer kodu promocyjnego. Oferta ważna jest dla osób składających zamówienie w sklepie [URL="http://www.najlepszekarmy.pl/"]www.NajlepszeKarmy.pl[/URL] Każdy Klient może jeden raz skorzystać z kodu promocyjnego.

Jeśli będę mógł w czymś pomóc - zapraszam do kontaktu :)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Karmię swoje gończe już trzy lata [SIZE=2]Bozitą Robur Maintenance i jestem z niej bardzo zadowolona, psiaki również [/SIZE];) Sierść bardzo ładna, kondycja super i psiakom bardzo smakuje.
Zamieniam od czasu do czasu na Purinę Pro Plan z łososiem. To są dwie karmy, które moje psy od dłuższego czasu jedzą i jak na razie nie myślę ich zmieniać.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Bozita przede wszystkim stosuje normy jak dla człowieka, nie wykorzystuje mięsa, które szpikowano hormonami wzrostu, antybiotykami, nie ma konserwantów, polepszaczy smaków, sztucznych barwników. No i Bozita nie przeprowadza testów na zwierzętach. Warto kupować

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 9 months later...

Od ponad tygodnia Mila je Bozite z jagnięciną. Sunia ma wrażliwy układ pokarmowy, nie toleruje drobiu, ma problem z przyswajaniem pokarmu. Wcześniej jadła różne karmy. Zachęciły mnie dobre opinie.  Więc tak, karma smakuje bardzo, ale jej wszystko smakuje :) Nie ma bąków, śmierdzącego oddechu.  Jednak z przyswajaniem już nie jest tak dobrze, kupy są ładne ale większe niż na poprzedniej karmie.  Sunia ciągle głodna bo większośćwydala.  Czyli karma niestety nie dla niej :( Wracamy do Brit Care.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Bardzo ciekawe są nowe karmy Bozita Nordic by Nature.Bozita wypuściła 3 karmy o bardzo ciekawej koncepcji. Bozita Nordic by Nature Laplandian Elk Stew karma z mięsem łosia i borówką dla wybrednych psów. Dla mnie bardzo interesująca karma i skład całkiem niezły. W ofercie Bozita proponuje jeszcze karmę z łososiem i jagnięcina. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...