Jump to content
Dogomania

Belcando High Energy


Loara

Recommended Posts

Jazz kończy właśnie swój pierwszy worek 15 kg Belcando High Energy.
Od kiedy go mam czyli juz 7 miesiecy miałam problem z doborem karmy.Po wszystkich był dość apatyczny, kupki w duzej ilości i nieładne, sierść w większości przypadków matowa. Przerobiłam Acanę Premium i Premium Deluxe, Boscha Active, , Royala dla owczarków niemieckich. Teraz Jazz ma dużo energii , już nie snuje się po domu jak cień, sierść gęsta, błyszcząca no i kupki jak dla mnie super.A granulki a właściwie Granule wreszcie coś dostosowanego do uzębienia duzego psa w karmie dla psów pracujących:multi:
Podsumowując Belcando to już chyba nasza karma na stałe!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dosyc dlugo karmilam Belcando ktora kupowalam od lokalnego dystrybutora, hocowcy ON-ków i dowozil mi do domu ;)
Psiak chetnia ja zjadal, czul sie chyba dobrze ;) moj portfel rowniez :) na pewno bardzo dobrze wygladal, siersc sie lsnila, nie mial zadnych sensacji zoladkowych i nie puszczal smrodkow :cool3:
Jedyna rzecz ktora mi sie nie podobala, to tzw. strawnosc. Mialam wrazenie ze pies produkowal wiecej odchodow niz zjadal karmy :roll: na kazdym spacerze byla ogromna koopa.
Przestawialm go na Acane i jest super :) obecnie zamierzam zamowic na probe Britta, zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...