Jump to content
Dogomania

Arion a Belcando - ktora lepsza?


puzzle

Recommended Posts

Nie przeszperalam calego watku, wiec jak sie powtorze prosze o sprostowanie,mozecie krzyczec smialo;). Teraz do rzeczy. Odrazu mowie, ze nie znam sie na psich karmach i chociaz probuje zawsze sama dojsc do tego co byloby najlepsze nie ma jak spytac ekspertow;). Karmilam purina dog chow (tak wiem chlam, ale taka karmili w hodowli a psiak tolerowal), ale jak sie dowiedzialam ze to jest za przeproszeniem takie g to przeszlam na brita, potem dowiedzialam sie ze lepszy arion, wszystkie te zmainy moje psy przechodzily dobrze i nei moglam narzekac, moge pozwoli sobie na troche drozsza karme i zoczylam ostatnio belcando, jest drozsze wiec powinno chyba byc lepsze (chociaz wiem, ze niezawsze tak jest). Chcialabym sie tylko dowiedziec jak oceniacie belcando w porownaniu do ariona jezeli powiecie, ze jest lepszy to wtedy zamowie worek;).

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='niedzwiadek:)']Nie przeszperalam calego watku, wiec jak sie powtorze prosze o sprostowanie,mozecie krzyczec smialo;). Teraz do rzeczy. Odrazu mowie, ze nie znam sie na psich karmach i chociaz probuje zawsze sama dojsc do tego co byloby najlepsze nie ma jak spytac ekspertow;). Karmilam purina dog chow (tak wiem chlam, ale taka karmili w hodowli a psiak tolerowal), ale jak sie dowiedzialam ze to jest za przeproszeniem takie g to przeszlam na brita, potem dowiedzialam sie ze lepszy arion, wszystkie te zmainy moje psy przechodzily dobrze i nei moglam narzekac, moge pozwoli sobie na troche drozsza karme i zoczylam ostatnio belcando, jest drozsze wiec powinno chyba byc lepsze (chociaz wiem, ze niezawsze tak jest). Chcialabym sie tylko dowiedziec jak oceniacie belcando w porownaniu do ariona jezeli powiecie, ze jest lepszy to wtedy zamowie worek;).[/quote]

Myślę, że karmy Arion i Belcando są porównywalne. Jeszcze zależy która wersja Ariona i która Belcando :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ursa81']Myślę, że karmy Arion i Belcando są porównywalne. Jeszcze zależy która wersja Ariona i która Belcando :)[/QUOTE]

Oczywiscie zapomnialam napisac to co najwazniejsze;). Karmie roznymi karmami, mam dwa psy jeden wlasnie wyszedl z juniorow a drugi jadl dla psow malych ras. Mysle o kupnie karmy dla psow aktywnych dla obu:razz:

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='niedzwiadek:)']Oczywiscie zapomnialam napisac to co najwazniejsze;). Karmie roznymi karmami, mam dwa psy jeden wlasnie wyszedl z juniorow a drugi jadl dla psow malych ras. Mysle o kupnie karmy dla psow aktywnych dla obu:razz:[/quote]

Nie karmiłam ale porównując składy Arion Premium Adult Performance i Belcando High Energy dochodzę do wniosku, że bardzo trudno stwierdzić, która lepsza. Arion kosztuje ok. 115zł, a Belcando ok. 150zł. Ja bym chyba jednak wybrała Belcando ze względu na gwarantowaną zawartość białka zwierzęcego (85% białka ogólnego), zawartość ryb i wątróbki.

Przetestuj obie! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ariona juz mialam i sprawowal sie bardzo dobrze, purina smakowala moim psiakom, ale po przeczytaniu sterty negatywnych komentarzy przeszlam na brita, ktorego oceniono o niebo lepiej a jest za ta sama cene. Niestety przy bricie zaczely sie luzne koopy no i wtedy postanowilam zmienic na ariona. Koopy nie dosyc ze sie mega zmniejszyly to zrobily sie takie "klockowate" latwe do zebrania. Postanowilam przestac kupowac karme w zoologicznym w malych paczkach bo zamawiajac z neta duza paczke moge kupic za ta cene lepsza karme:razz:. No to za ok 2 tygodnie zamawiam belcando i leonardo (zobaczymy czy kotom zasmakuje) i mam nadzieje, ze bede mile zaskoczona i nie bede musiala juz kombinowac z innymi karmami;)

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='niedzwiadek:)']Ariona juz mialam i sprawowal sie bardzo dobrze, purina smakowala moim psiakom, ale po przeczytaniu sterty negatywnych komentarzy przeszlam na brita, ktorego oceniono o niebo lepiej a jest za ta sama cene. Niestety przy bricie zaczely sie luzne koopy no i wtedy postanowilam zmienic na ariona. Koopy nie dosyc ze sie mega zmniejszyly to zrobily sie takie "klockowate" latwe do zebrania. Postanowilam przestac kupowac karme w zoologicznym w malych paczkach bo zamawiajac z neta duza paczke moge kupic za ta cene lepsza karme:razz:. No to za ok 2 tygodnie zamawiam belcando i leonardo (zobaczymy czy kotom zasmakuje) i mam nadzieje, ze bede mile zaskoczona i nie bede musiala juz kombinowac z innymi karmami;)[/quote]

Koniecznie zdaj relację :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...