Jump to content
Dogomania

Belcadno Dinner


puzzle

Recommended Posts

Belcando zamowione:razz:, kupuje na allegro 25kg worek, sprawdzilam date waznosci i jest bardzo dluga, kupuje ze sklepu, ktory ma bardzo duzo dobrych komentarzy, wszystko powinno byc ok, a cena? Jak purina dog chow:razz:, jeszce jej nie mam a juz mi sie podoba, ale zobaczymy co bedzie jak juz dojdzie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='niedzwiadek:)']Belcando zamowione:razz:, kupuje na allegro 25kg worek, sprawdzilam date waznosci i jest bardzo dluga, kupuje ze sklepu, ktory ma bardzo duzo dobrych komentarzy, wszystko powinno byc ok, a cena? Jak purina dog chow:razz:, jeszce jej nie mam a juz mi sie podoba, ale zobaczymy co bedzie jak juz dojdzie:evil_lol:[/quote]

Belcadno Dinner? :) Fajna karma ale ma duże i twarde granule. Moim psiakom to nie przeszkadza absolutnie ale czy Twoim też nie będzie?

Link to comment
Share on other sites

Wzielam dinner a im wieksze i twardsze granulki tym lepiej, bo nie czyszcze psiakom zebow a musza jakos zrobic to same, dostaja kosci z zoologa takie podwedzane, ale duzo osob je odrazda (w sumie nie uslyszalam jakiegos dobrego powodu dlatego dostaja je nadal). Mam nadzieje, ze twardosc kulek nie przerosni ich mozliwosci;). Tak swoja droga mam nadzieje na ekspresowa przesylke bo zaczynam powoli drapac o dno starego wora a przeciez trzeba zrobic jeszce przestawienie na nowa karme, najwyzej dokupie maly worek dawnej karmy na przechodzenie bo tego mi chyba niestarczy:eviltong: (nie ma jak ja zawsze dobrze ocenie stan tego co mam).

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

Granule Belcando Dinner są duże i twarde ale chyba nie przerosną możliwości :)
Ja również odradzam kości z zoologa. Powód: tylko świeże kości mają pełną wartość i są w pełni strawne. Co innego kość naturalnie "podpsuta", zakopana w ziemi przez psa ;) - taka jest ok ale podwędzona i wysuszona na wiór, leżąca tygodniami w magazynie - może zaszkodzić - niestrawność, a nawet przebicie jelita ostrym odłamkiem. Lepiej dawać świeże kości cielęce, a dokładnie gicz (nóżka). W przypadku obu rodzajów: po obgryzieniu kulek trzeba psu zabrać tą rurkę, która zostaje ;) bo łupie się na długie i ostre kawałki.
Lepiej przechodzić stopniowo na inną karmę ale to zależy od psa. Jedne znoszą gorzej zmiany karmy, a inne można przestawiać z miski na miskę.

Link to comment
Share on other sites

dzis dostalam belcando dinner i juz jestem zadowolona na tyle ile mozna po 1 dniu :) Psy niejaki jedza chetnie a to dobrze bo jak im nie smakuje to od poczatku nie ruszaja, juz na wieczornym spacerze poprawa kupki czyli jeszcze ciut luzna ale juz mala :D co znaczy ze cus zostaje w nich :D prawdziwe skutki opisze za jakies 2 tyg. moze wkoncu znalezlismy swoja karme,

Link to comment
Share on other sites

Kilo dziennie:lol:, to moj 25kg worek nie starczylby Tobie na miesiac, a ja przewiduje, ze u mnie postoi ok pol roku:evil_lol:.

Dzisiaj dostalam moj wor, reakcja psow normalna, cos nowego to troche pochrupaly i trudno cokolwiek stwierdzic. Napewno im smakuje, bo w innym wypadku nie ruszylyby wogole. Granulki twardosc i wielkosc maja srednia w porownaniu z innymi karmami, zapach intensywny, granulki tluste i oblepione takim jakby popiolem, dluuuuga data waznosci, wiec wszystko gra;). Najwiekszy problem mam z workiem... gdzie ja mam to wstawic, a najlepiej gdzie przesypac...

Gratis do karmy dostalam puszke z wolowina i musze powiedziec, ze rewelka. Zjedzone na miejscu z duzym smakiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='vena&vivi']a i mam pytanko, poajecie zgodnie z dawkowaniem bo moje niby powinny jesc do 700 a ja daje kilo dziennie:) wyaje mi sie ze 700 na doga to malo, zawsze tak dawalam i nigdy grube nie byly ale duzo spacerujemy, biegamy, bawimy sie[/quote]

Trudno powiedzieć bo ja mam automatyczny karmnik, to znaczy dosypuję jak tylko miski są puste :evil_lol:

[QUOTE] Gratis do karmy dostalam puszke z wolowina i musze powiedziec, ze rewelka. Zjedzone na miejscu z duzym smakiem.[/QUOTE]

Prawda. Psy rzucają się na puszki Belcando.

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='niedzwiadek:)']No moje psy to okropne niejadki i ja wogole nie wiem ile one jedza bo karme caly czas maja w misce. Ursa mozesz pokazac jakies zdjecie tego karmnika?[/quote]

Żartowałam :lol: Ja jestem tym karmnikiem :lol:

Wracając do Belcando Dinner to u moich psów wszystko OK ale na dłuższą metę raczej zbyt mało kaloryczna bo schudły (akurat to im nie zaszkodziło bo przybrały po Pro Planie).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...