Jump to content
Dogomania

Czy belcando ma w sobie jakieś uzalezniacze?


zaba14

Recommended Posts

Witajcie!
Czy belcando ma w sobie jakieś uzalezniacze? Bo patrząc na mojego psa, wydaje mi się że coś jest nie tak ;)

Jestem w kraju na wakacjach u rodziców, mama mi pisała wielokrotnie że Miki juz bardzo mało je, że już wszystkiego nie przyswaja, że ma biegunki, i że aktualnie kupuje mu tylko saszetki z pedigree bo to chce jeść a przede wszystkim nie ma rozwolnienia.
PRzyjechałam do kraju więc od razu pojechałam kupić belcando bo kiedyś to jadał, i aktualnie znow je, tylko moja mama się zaczyna martwić, a może denerwować, pies jak jadł marne pedigree zachowywał się normalnie jak 16 letni pies, a teraz? Dostaje tyle samo co wczesniej pedigee a on chce wiecej i wiecej, cały dzien chodzi za wszystkimi gryzie po nogach, widzac ze ktos ma cos w rece zaczyna wariowac, piszczeć, skakać drapać, nie mozna się od niego odpędzić :crazyeye:
Nie może być głodny bo dostaje tyle samo co pedigree a ile wartości odzywczych jest w takiej saszetce, a ile w dobrej karmie? :roll: Saszetki jadł 3 na dzień... puszke ma na dwa dni i karma lepsza a nawet taniej wychodzi, ale już nie o to chodzi, tylko co jest z ta karma? Na moje oko powinien dostawac jej mniej, bo przy pedigree chociaz był chudy a tutaj? jestem w domu 9 dni i znowu przytył... :crazyeye: a nie jest dokarmiany bo po prostu zaraz dostałby rozwolnienia... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Pies nie zachowuje sie tak jak np. dostanie cos z obiadu, wiec pedigree ma tu raczej naj mniej wspolnego... tym bardziej ze jedzac saszetke nie dopominal sie o nic wiecej, a zebrak z niego byl niezly przez te lata..

Nie przesadzajmy ze pedigree to karma tak tragiczna ze zabija kazdego psa, ze kazdy ma po niej uczulenie i ze po jednym opakowaniu trzeba biegnoc do weta po pomoc dla psa (bo juz takie komentarze tutaj slyszalam) karma jest dla po prostu malo wartosciowa, znam psy ktore tylko to jedza i zyja, a nie umieraja w meczarniach wiec nie dajmy sie zwariowac ;) acz kolwiek nie bronie owej karmy bo wolalabym aby moj pies tego nie jadl, jednak jesli nie ma po tym rozwolnienia to jest ok..

Link to comment
Share on other sites

Przyszlas z pytaniem my Tobie odpowiadamy. Jezeli zachowanie Twojego psa jest niepokojace udaj sie do weta, jezeli lepiej toleruje pedigree, karm ta karma. Po belcando zbrze bo widocznie to mu najbardziej smakuje, jak karmie moja psy surowym miessem to tez zbrza caly dzien o jeszcze, bo im bardzo smakowalo, wiec najprawdopodobneij Twojemu psu poprostu "smakuje".

Link to comment
Share on other sites

Do weta raczej nie ma po co isc, pies tylko sie przez belcano zaokraglil, bo dostawal wiecej tego niz pedigree i chcial wiecej, koopki w normie, siersc jak na staruszka ok, takze nie mam sie czym martwic. Z tym ze za kotleta dalby sie zabic, a tak nie wariuje :) byc moze jego zachowanie sie zmienilo, dopytam, juz nie przebywam w domu rodzinnym.
Pedigree zawsze bede uznawala za zla karme, jednak sama jestem ciekawa czym obecnie mama karmi psa ;)

Pisaliscie ze karmicie psy takze sucha karma belcando, mojemu nigdy nie dalam do sprobowania bo nie widzialam karmy w sklepach, jednak tu gdzie teraz jestem w zoologicznym owa karma jest i to dosc tanio takze przypuszczam ze ta karma bede karmic wlasnego psa ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...