Jump to content
Dogomania

Co wedlug was jest lepsze acana czy arion?


diabelkowa

Recommended Posts

[quote name='diabelkowa']psa karmie od jakiegos roku Acana z jagniecina i ryzem jest wszystko ok nie narzeka ani pies ani ja myslalam o zmianie na Ariona z jagniecina i ryzem cena nizsza a jak z jakoscia ? Co wedlug was jest lepsze acana czy arion?[/quote]

Teraz karmię Arionem maintenance mini, wcześniej była Acana small breed, i szczerze mówiąc, Acana była lepsza..

Link to comment
Share on other sites

Wiesz ja myślę że najważniejsze jest co jest najlepsze dla Twojego psa.
Patrząc na składy to Acana wydaje się być lepszą propozycją, ale np moje psy jej kompletnie nie tolerują, a testowałam już 3 wersje - puppy large breed, salomon and potatoes, i lamb and rice. To co się dzieje po tej karmie przechodzi pojęcie- rozwolnienia, wysypka, cuchnące bąki ... tragedia. Zeby nie było to testowałam na obu psach- i w obu podobnie, z tym że u suki najgorzej.
Ariona jadł tylko jeden mój pies i wszystko było ok, ale nie byłam zadowolona do końca z przyswajania- dość sporo wydalał, i nie miał zbyt dużo energii, o ile w zimie kiedy niewiele robi nie przeszkadzało mi to, to jednak na sezon "Aktywności" musimy mieć coś lepszego.
Teraz testujemy CHS i jest jak narazie oki.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...

U nas Acana powodowwała koszmarne tycie w oczach, za to Ariona nie je z entuzjazmem. Może to i lepiej :) Jako że mam dystrybutora co dowozi pod drzwi, plus ceny boskie, zamawiam duży woras 20 kilo i mam z głowy. Mogłyby być mniejsze kulki, ale suk sobie poradzi.

Próbowałam Acany niebieskiej adult chyba i pies miał coś z sierścią, senior dawał tycie, a obecnie cena mnie zabiła jak wczoraj zobaczyłam na wystawie. Przy moim sposobie żywienia (suche plus surowe) Arion się sprawdza.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Alusia']MY Arion light polewamy olejkiem bo bez niego nie przejdzie karma jest bardzo dobra tylko mój pies żadnej nie lubi czy to Royal canin czy acana
dlatego obiad gotowany
nawet schudł[/quote]

Nie bardzo widzę sens polewanie karmy light olejem, skoro ma być odchudzająca to do tego olej?? Trochę sobie przeczy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...