Jump to content
Dogomania

Arion wersja Lamb


leszekpw

Recommended Posts

Vectra mam jeszcze jedną wielką prośbę do CIebie.

Od tego zalezy czy sprobuje Ariona u mojego psa czy nie?

Ktory opis skladnikow jest na opakowaniu karmy ktora kupujesz?

Ryż (min25%), [B]mięso jagniece (min.10%),[/B] mieso drobiowe, sosy, tłuszcze, śruta kukurydziana, śruta przenna, hydrolizowane białko drobiowe, tłuszcz zwierzęcy, wysłodki buraczane, proszek jajeczny, fruktooligosacharydy, lecytyna, witaminy i składniki mineralne.


czy ten


[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2]Zboża (ryż 27,5%, kukurydza, pszenica, jęczmień), mięso i produkty mięsne ([B]30% kurczaka[/B], hydrolizat białka z kurczaka), produkty roślinne (pszenica, kukurydza, pulpa buraczana), oleje roślinne i tłuszcze substancje mineralne i witaminy, lecytyna, jaja i produkty jajeczne, FOS, yucca Schidigera. Bez dodatku barwników. [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leszekpw']Vectra mam jeszcze jedną wielką prośbę do CIebie.

Od tego zalezy czy sprobuje Ariona u mojego psa czy nie?

Ktory opis skladnikow jest na opakowaniu karmy ktora kupujesz?

Ryż (min25%), [B]mięso jagniece (min.10%),[/B] mieso drobiowe, sosy, tłuszcze, śruta kukurydziana, śruta przenna, hydrolizowane białko drobiowe, tłuszcz zwierzęcy, wysłodki buraczane, proszek jajeczny, fruktooligosacharydy, lecytyna, witaminy i składniki mineralne.


czy ten


[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2]Zboża (ryż 27,5%, kukurydza, pszenica, jęczmień), mięso i produkty mięsne ([B]30% kurczaka[/B], hydrolizat białka z kurczaka), produkty roślinne (pszenica, kukurydza, pulpa buraczana), oleje roślinne i tłuszcze substancje mineralne i witaminy, lecytyna, jaja i produkty jajeczne, FOS, yucca Schidigera. Bez dodatku barwników. [/SIZE][/FONT][/quote]
spisze Ci ,ale jutro łoki ? bo ja mam karme w pojemnikach ... ale jeden worek mam cały nierozpieczętowany .. tyle że muszę go wyciągnąć z ukrycia :evil_lol: bo mam w domu myszy :angryy: które wsio niszczą :placz:

Link to comment
Share on other sites

zboża: ryż 27,5%
mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego: jagnięcina30%, hydrolizowane białko drobiowe
Proukty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, minerały i witaminy, lecytyna, jajka i produkty pochodzące z jajek, fruktooigosacharydy, wyciąg z rośliny yuccka, brak barwników.

Zawartość jagnięciny w produkcie min. 30%

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leszekpw']Podbijam temat do gory.

Czy ktoś kto karmi Arionem wersja Lamb, moze mi przepisać dokładnie skład z opakowania?

Gdyz na stronkach z necie sa dwie rozne wersje składu.

Zaznaczam interesuje mnie tylko skład z paczki, nie z internetu:)[/quote]

[quote name='*hania']zboża: ryż 27,5%
mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego: jagnięcina30%, hydrolizowane białko drobiowe
Proukty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, minerały i witaminy, lecytyna, jajka i produkty pochodzące z jajek, fruktooigosacharydy, wyciąg z rośliny yuccka, brak barwników.

Zawartość jagnięciny w produkcie min. 30%[/quote]

I ja bardzo dziękuję za odpowiedź, w necie rzeczywiście są różne wersje, a zastanawiam się nad tą karmą.

Mam jeszcze jedno pytanie, może ktoś zna dokładny skład %
ARION MULTI-VITAL
"[B]Kompletna, wysokoenergetyczna karma oparta na bazie ryżu, jagnięciny i warzyw".

[/B] tzn. ile % ryżu i jagnięciny

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...