Jump to content
Dogomania

II JESIENNY CROSS DZIERGOWICE - LUBIESZÓW 2004


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiesz co tak sobie teraz myśle czy nie skręcić po drodze na Tarnowskie Góry i dalej prosto do Gliwic :-?

Wydaje mi się to najsensowniejszym rozwiązaniem.

Najlepiej chyba będzie zjechać z DK1 w Koziegłowach (na światłach).

Tarnowskie Góry miniesz obwodnicą, a jak wjedziesz do Gliwic to jedź cały czas prosto. W pewnym momencie droga skręci 90 stopni w lewo i będą światła, skręcisz w prawo pod wiadukt kolejowy. Za wiaduktem droga będzie skręcać w prawo, a następnie w lewo (na tym zakręcie jest plac, gdybyś pojechała prosto, to będziesz miała po prawej stronie dworzec kolejowy) do świateł. Światła przejeżdżasz na wprost i jedziesz drogą jednokierunkową, która ma dwa, a potem trzy pasy ruchu do następnych świateł. Tu dalej na wprost, chwilę później lewy skos do kolejnych świateł, na których skręcisz w prawo - wylot na Kędzierzyn-Koźle (środkowy pas - najbardziej obciążony ruchem jest na Tychy i Katowice, lewy z powrotem do centrum). Dalej już jak droga prowadzi.

Przed Kędzierzynem wyjedziesz z lasu, trochę dalej będzie przejazd kolejowym, a jeszcze kawałek dalej w lewo odbicie na Kuźnię Raciborską, Racibórz (był drogowskaz). Skręcasz w lewo, mijasz Bierawę, las i po wyjeździe z niego zaczyna się Lubieszów. Po lewej parking i boisko, tam właśnie się kierujesz. :D

Drogę zaznaczoną przez Hasky-regana na czerwono odradzam, ponieważ na odcinku Mikołów - Borowa Wieś jest remont i ruch odbywa się tylko w kierunku Gliwic (są korki).

Natomiast jeśli wybierzesz drogę niebieską, to w Czeladzi (jak pamiętam przy CH M1) skręcasz w prawo 180 stopni, a następnie w lewo na Bytom, Wrocław. Dalej Bytom może być troszeczkę skomplikowany - kieruj się za drogowskazami na Wrocław. Po wyjeździe z Bytomia będzie droga czteropasmowa (po dwa pasy dla każdego kierunku ruchu).

Musisz pilnować odpowiedniego zjazdu na Gliwice (myślę, że powinien być drogowskaz w prawo na T. Góry i Gliwice), a potem w lewo do centum (dalej jak przy opisie drogi z Tarnowskich Gór).

Powodzenia.

Przesyłam Ci na priva nr kom. do mnie, tak na wszelki wypadek. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dobra, motam :D

Bełchatów --> Częstochowa --> z miasta drogą nr 908, potem zjazd na 907 --> Tworóg --> Toszek --> Ujazd --> albo przez Kędzierzyn-Koźle albo przez wiochy skrótem --> Lubieszów (Dziergowice dalej)

No no, nie powiem, najkrótsza droga, zadupia, więc nie powinno być dużego ruchu i radarowców. Ja bym wybrał tą drogę. :D

...albo przez Kędzierzyn-Koźle albo przez wiochy skrótem...

Tak mi się wydaje, że najlepszy skrót to byłby przez Zakłady Chemiczne w K-K (da się przejechać).

Wyjeżdża się przy torach na drodze z Gliwic do K-K.

Link to comment
Share on other sites

...albo przez Kędzierzyn-Koźle albo przez wiochy skrótem...

Tak mi się wydaje, że najlepszy skrót to byłby przez Zakłady Chemiczne w K-K (da się przejechać).

Wyjeżdża się przy torach na drodze z Gliwic do K-K.

Acha, właśnie rok temu znaleźliśmy ten skrót :D

Poranna kawa, mniam :D i niedługo wyjazd... My tak wcześnie, bo w Częstochowie się na kilka godzin zatrzymujemy :roll:

Link to comment
Share on other sites

no, wrocilam ;)

napisze te wyniki, ktore pamietam..

- (skandynawki meskiej nie wygral Rav, bo nie dojechal.. ;( )

Waldek byl trzeci

- skandynawka damska to od nas chyba nikogo nie bylo..

- velo meskie - Grzes pierwszy, dalej nie pamietam :oops: ..

- velo damskie - ja, Runa, Manu, Aga, mama Agi chyba 6 byla

z zaprzegow nie bylo od nas chyba nikogo,

to chyba tyle, znaczy ja nie pamietam np jak poszlo Mikowi w velo, a jechalismy dzis razem (dzieki Mike :)), nie wiem kogo jeszcze pominelam.. przepraszam z gory ;)

ogolnie to bardzo mila atmosfera, mi sie bardzo podobalo. ;))

Link to comment
Share on other sites

z zaprzegow nie bylo od nas chyba nikogo,

Witam tez juz wrocilem :)

No wiosna czuje sie urazony, jak to nikogo a ja i husky-regan w D1

Zajelismy odpowiednio 3 i 4 miejsce :lol:

Z mojej strony pierwsze pudło.

Zawody super, mile rozpoczecie sezonu.

Do zobaczenia wkrotce :)

Link to comment
Share on other sites

No ja też już wrócilam ponad godzine temu ale nie mogłam siąść na kompa.

Dla mnie super rozpoczęcie nie tylo sezonu ale wogóle przygody z tym sportem :)

Jestem dimna z Runy pięknie biegła, szczerze mówiąc nie spodziwałam się tego po niej a tu prosze :P Poza startem spisala się znakomicie

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia

Link to comment
Share on other sites

Cos mi się wydaje, że tu już zdjęcia z zawodów powinny być :roll:

Nie obijajcie się tylko dawajcie, Manu zjadlaś już tą knysze? To do roboty 8)

Czekaj nooo... dopiero do kompa siadłam :lol:

Knyszy nie kupowaliśmy, samej mi się zachciało zrobić szybki obiad :o :o :o , więc łącznie z zakupami, rozpakowaniem i pierdołami trochę zeszło.

No zaraz zrzucę zdjecia, pozmniejszam i dam na photobucket, ale dajcie "chwilkę" :roll: :wink:

Od razu mówię, że wiele zdjęć nie robiłam - jednak jest różnica w dysponowanym wolnym czasem między pomocnikiem a zawodnikiem :wink:

Z zawodów jestem bardzo zadowolona (z siebie dopiero dziś) - Manu generalnie lepiej biegnie i ciagnie, niż ja jade na rowerze, ale dziś już mu dałam bardziej radę... 8)

Atmosferka na zawodach bombowa i jak cudownie było Was znowu pospotykać :D :angel:

Link to comment
Share on other sites

Zawody świetne ! :D Jak na pierwszy start w tym sezonie to Kazan i Paco spisali się super i jestem z nich bardzo zadowolona :lol:

Trasa też bardzo fajna, w lesie, tylko miejscami było za dużo tego piasku :P 8)

Przyjechało sporo dogomaniaków i znów się wszyscy spotkali :wink:

Jedynie w nocy troche zmarzliśmy, bo spaliśmy w samochodach, ale nie było źle :D

A tu są zdjęcia z pierwszego dnia zawodów http://www.lodowejezioro.com/2cross.htm

Link to comment
Share on other sites

Najpierw zastanawialismy się kiedy Giziu do nas podejdzie.

Potem, który to mógłby być Giziu w skandynawce... :roll:

Potem droga eliminacji wykluczyliśmy osoby nieprzybyłe i 3 startujące i zostały nam dwie osoby....

Potem jedną ktoś też wykluczył, że na pewno nie i został nam osobnik o numerze 71.

Potem wszyscy się rozglądali za osobnikiem z tym numerem i do tej pory nie wiem, jak to się stało, że nie znaleźliśmy... :o

Na rozdaniu to chyba wiekszość oczy wypatrywała, ale Ciebie już chyba nie było...? :-?

Dlaczegoż żeś się nie dał poznać ?? :o :(

Link to comment
Share on other sites

Zawody bardzo fajne, miła atmosfera tyko że gorąco strasznie było

Giziu ! My Cię wszyscy, co tam byli - jak jeden mąż :o - umordujemy ! :o :evilbat: :roll:

:wink:

Manu a to czemu???

Teraz chyba załapałem, to Ty wygrałeś canicross?

Wydaje mi się, że kojarzę jakieś Twoje zdjęcie, które widziałem jakieś dwa lata temu (na Twojej stronie lub jak się przedstawiałeś na DGM).

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie !

Mysle, żeby znowu założyć topik ze zdjeciami na Galerii.... :roll: Będzie mnóstwo zdjęć ! 8)

Ja mam trochę ponad setkę. Leszek coś tam też robił. A za poare dni będe miała zdjecia od Pana Leśniczego :D , który cyfrówką natrzaskał całą masę zdjęć startującym i wyśle mi płytkę. :D I mam pozwolenie na pokazanie ich tutaj. 8)

To co, zakładać ? Bo ja bym za tym głosowała... Można by wtedy komentować zdjęcia dając je na forum (zamiast samych linków do albumów)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...