Jump to content
Dogomania

II JESIENNY CROSS DZIERGOWICE - LUBIESZÓW 2004


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam :)

Mnie tez tu dawno jakos nie było :)

Ale jak juz jestem to sie pochwale ze tez sie wybieramy na cross do Lubieszowa.Ja chyba w velo wystartuje, moze Grzesia nie bedzie to beda wolne jakies wysokie pozycje :lol:

A tak powaznie to jako Travois wystawimy pare osob na velo i chyba jedna pulke :)

Tylko ze jak wszyscy mamy problem z noclegami i albo bedziemy wracac do domu, bo blisko albo namiociki.

Link to comment
Share on other sites

moze wystartujemy ,albo i nie. ale najpierw kupimy akcesoria:)

jeszcze raz dziekujemy wam za rade :calus:

jeśli chcesz zająć sie sportem zaprzegowym to najlepiej zgłosić sie do najbliższego klubu zaprzegowego. klubowicze pomogą wybrać i dopasować odpowiedni sprzęt, pokażą jak trenować (trasa, temperatura, karmienie) a przede wszystkim w grupie zawsze rażniej!!!

nie nakłaniam od razu do bycia członkiem klubu... tylko do skorzytania z pomocy osób bardzej doswiadczonych.

Link to comment
Share on other sites

tak ale można psom zrobić krzywde niewiedzą....

jeśli ktoś kto nie był nigdy na zawodach nie zna zasad - regulaminu to moze byc problem....

ja osobiście spotkałam sie z sytuacją nie tyle grozną co nieciekawą.

chciałam wyprzedzić zawodnika którego dogoniłam a że był to duzy samiec wiec powiedziałam "droga stop" żeby łatwo i bezproblemowo wyprzedzić. niestety maszer ani sie nie zatrzymał ani nie zwolnił...

gdybym była złośliwa to zgłosiłabym protest i zawodnik zostalby zapewnie zdyskfalifikowany... ale że sie nic nie stało to dałam spokuj!

tak samo wiele osób nie wie o tym że nie wolno na mecie wołać dojeżdzających na nią psów po imieniu.... ale u nas taka "wieś" czesto spotyka sie z brakiem reakcji sędziów mety.

itd itd.... nie bede truła

trzeba sie troche zapoznać z zasadami panującymi na zawodach zanim sie w nich wystartuje.

Link to comment
Share on other sites

chiałam żeby sie psy nie pogryzły!

ponadto nie widze powodu dla którego zawodnik nie zrozumiał że ma ustąpić drogi no i było to może na 2-3 kilometrze do mety ho ho daleko!

zwylkle zachęcam ludzi do startowania w zawodach, bo jest to fajna zabawa ale trzba dbać o bezpieczeństwo, a nie tylko liczyć na świetną zabawe!

Link to comment
Share on other sites

(no, wyjatkiem była FP, ale 1. to było na finiszu, 2. podjechała cichcem, 3. zostac 'przeleconym' przez FP to nie byle co :wink: )

No nie no, Ty chyba mi tego nigdy nie zapomnisz... :wink: A tak swoją drogą to myślałam, że słyszysz 4 pędzące husiory za sobą :wink: :roll: Ale fakt mój błąd, następnym razem będę się drzeć 8) :wink:

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie,

w Lubieszewie starują rownież zaprzęgi: D,D1,D2, C,C1,C2- zgłaszajcie się, organizator poprawia jeszcze raz informację o zawodach -bedzie wkrótce.

A jak ktos ma chęć wystarować na hulajnodze- też może być otwarta taka klasa, jesli bedzie kilku chetnych.

I nie przejmujcie się ,ze nie ma miejsca w domkach- do dyspozycji zawodnikow jest sala lub dwie, trzeba miec tylko spiwor i karitemę.

Do zobaczenia:-)

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie,

w Lubieszewie starują rownież zaprzęgi: D,D1,D2, C,C1,C2- zgłaszajcie się, organizator poprawia jeszcze raz informację o zawodach -bedzie wkrótce.

A jak ktos ma chęć wystarować na hulajnodze- też może być otwarta taka klasa, jesli bedzie kilku chetnych.

I nie przejmujcie się ,ze nie ma miejsca w domkach- do dyspozycji zawodnikow jest sala lub dwie, trzeba miec tylko spiwor i karitemę.

Do zobaczenia:-)

Link to comment
Share on other sites

dzwonilam wczoraj do organizatora, dowiedzialam sie ze velo nie ma podzialu na juniorow i nie-juniorow, oplata startowa to 35zl, (ja pamietam ze 30, dlatego pisze..)

nie wiem co z ta hala do spania, bo jak jej nie bedzie, to bede sie modlic o upaly ;pp

pozdrawiam ; ))

No ja nie dzwonilem do grganizatora ale faktycznie oplata miala byc 30zl a podzialu w velo nie mialo byc.

Ja sie wybieram na D1 wiec wole zeby nie bylo upalow :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...