Jump to content
Dogomania

ostatnia wystawa sezonu Nowa Ruda 6-7.12.2008 - krajówka


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='flashka-g']ja sie wybieram z siberianką na niedziele;) Co do pociągów wiem ze znajome jechaly do Kłodzka i z Kłodzka chyba jakis PKS. Ale ogolnie komunikacja zbiorowa w tym regionie jest kiepska tak wiec polecam wylacznie wlasny srodek transportu.[/quote]

A nie wiesz jak inaczej można?
Z Cz-wy do Kłodzka są połączenia tego dnia rano wyłącznie z przesiadką (albo dwoma) a najszybsze trwa ponad 5 h... Chyba jednak sobię odpuszczę, bo daleko okropnie. A cóż, szkoda, bo bym miała fajnego Mikołaja :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie słupiec to dzielnica i nazwa przystanku,a nie miejscowosci. zreszta na rozkładzie pks jest przystanek nowa ruda-słupiec skrzyżowanie. wiadomo ze jak hala jest w dzielnicy oddalonej od centrum to nie wysiada sie na przystanku nowa ruda centrum tylko na przystanku słupiec, zeby bylo blisko. w sumie nie jest to az tak wazne ale sprwadzałam dokladnie na mapie i na nawigacji bo jade tam pierwszy raz i nie bylo zadnej miesjcowosci słupiec, dlatego mnie to zaciekawilo. w tej chwili jest to dzielnica, chociaz nie wykluczam, ze kiedys byla to osobna miejscowosc, co czesto sie zdarza w Polsce!!!!!. Mam nadzieje, że wszyscy dojedziemy bez problemów.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']A może by tak do szczeniaków pojechać:hmmmm:[/quote]

Szczrze odradzam wyprawę z maluchami na tę wystawę, szczególnie jak chodzi o duze rasy a Twoje dzieci do malych raczej chyba sie nie zaliczaja:evil_lol:
Malutkie ringi wyscielone tylko waskimi chodniczkami nie sprzyjaja bieganu, maluchy poprostu sie wywracaja. Bylam w roku ubieglym ze szczeniorkiem i mimo BIS-puppy II w tym roku nie jade:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Malutkie ringi wyscielone tylko waskimi chodniczkami nie sprzyjaja bieganu, maluchy poprostu sie wywracaja. [/quote]
Ale przygotowanie ringów (przynajmniej w 2006 roku,bo wtedy byłysmy w nowej Rudzie) było o wiele lepsze niż np. w Brnie ;) - ringi małe,ale wykładzina naokoło każdego ringu i przyklejona,więc nie ma co narzekać :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Ale przygotowanie ringów (przynajmniej w 2006 roku,bo wtedy byłysmy w nowej Rudzie) było o wiele lepsze niż np. w Brnie ;) - ringi małe,ale wykładzina naokoło każdego ringu i przyklejona,więc nie ma co narzekać :roll:[/quote]

No tak bywaja i gorsze warunki tylko czemu nie patrzyc gdzie jest lepiej tylko zadawalac sie przecietnoscia - bo gdzies bylo gorzej:)
Na wystawe w Nowej Rudzie nie narzekam bo i fajna atmosfera byla i ogolnie organizacja oki, ale wlasnie to ze ringi sa takie male to duze rasy ktore potrzebuja sie rozbiec maja problem :( wiec jak dla mnie wystawianie maluchow na takich ringach mija sie z celem bo wiecej mozna im zrobic krzywdy niz pozytku z ewentualnych sukcesow:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']No tak bywaja i gorsze warunki tylko czemu nie patrzyc gdzie jest lepiej tylko zadawalac sie przecietnoscia - bo gdzies bylo gorzej:)[/quote]
Raczej chodziło mi o to,że wielkość hali nie zawsze idzie w parze z dobrym przygotowaniem ringów. Jak na wielkość hali,jaką Nowa Ruda dysponuje,to ringi są przygotowane bardzo dobrze - choć są nieduże (co dla ras dużych rzeczywiście jest utrudnieniem).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='REDA&MELA']Pytanie do osob z Walbrzycha:)
Kursuje jakis autobus ktory dowiezie mnie z pkp do pks-u ?:cool3:[/quote]

Będziecie w Nowej Rudzie? super:multi: chociaz my stoimy pod znakiem zapytania - sucz zrzuciła sierść i nie za bardzo jest co pokazywać:shake:
Spróbujemy jakiś odżywek, może do tego czasu sie poprawi...
trzymajcie kciuki, zalezy mi na tej wystawie:roll:

Link to comment
Share on other sites

My Nowa Rudo sobie odpusczamy:shake: potym co bylo w ubieglym roku,Ta wystawe omijam wielkim Lukiem.


Zimno,Ciasno,Omalo by nam psa niezadeptano,niebylo gdzie stolika rozlozyca juz niepowiem przygotowac psa.Opieki weterynaryjnej praktycznie wcale niebylo.Potwierdzenia niedostalismy!! musialam wydzwanic do oddzialu,po 100 razie mi sie udalo dodzwonic,I mila pani odpowiedziala mi ze owszem jestesmy w katalogu, ale suka moze byc oceniona pozakonkurencja!!! bo wyslalam nieczytelne zgloszenie!! No kur...... dlaczego ja mam ponosic strate ze Oddzial mial zepsuty faks? to ich wina a nie moja.

Dlatego ten oddzial i ich Wystawy sa unas na czarnej liscie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luizan']Jedna w otwartej, a druga w pośredniej , tylko nie pamietam gdzie którą wrzuciłam.... A chyba razem szły w Gdyni?[/quote]

tak, w Gdyni byłyśmy w klasie z Dyskrecją. Wtedy nam się udało wygrać, ale jak będzie teraz nie wiadomo, zaczynam się bać;) myślałam że nikomu się nie będzie chciało jechać, nie bedzię cięzkiej konkurencji i bez problemu skończymy championat... a tu jeszcze pies mi wyłysiał:shake:
pierwszy raz mam stresa przed wystawą, zawsze jeździłam na luzie:roll:

a tak wogóle to mam nadzieję, że będziemy miały okazje porozmawiac na wystawie, mam kilka pytań...:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...