Jump to content
Dogomania

Anna Dominiak


zakla

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[quote name='Mraulina']Ja też.
Powinna więcej sędziowac - ale jakos nie jest zbyt często zapraszana, a szkoda. ![/quote]


Czesto mlodzi sedziowie mają problem, żeby przebić sie przez "sławy" z dłuuuugim stażem...... W koncu organizatorzy zwykle wolą już sprawdzonych, bezpiecznych sędziów:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja dodam, że to sędzina z dużą delikatnościa do psów, łagodnym podejściem, stwarza komfort dla wystawcy i psa, w razie jakis niedociągnięć zwraca uwagę aby pomóc ( nas korygowała jak pokazywac zeby aby psa nie stresować - to była jedna z naszych pierwszych wystaw). Duzy ukłon dla tej sędziny :)

Link to comment
Share on other sites

Dzis sie u niej pokazywalysmy, i jestem bardzo zadowolona. Sedzina przesympatyczna, mozna z nia porozmawiac jak z czlowiekiem, super podejscie do psa. Zwraca uwage na glowe, potrafi wylapac niedociagniecia, przyklada wage do przygotowania psa.
Sportowe lysolce maja szanse na BOBa!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Bardzo sympatyczna. Dużą uwagę zwraca na zachowanie psów, nie boi się ocen poniżej doskonałej. Tak jak napisała jovi ma świetne podejście do psów. Z tego co zauważyłam woli psy mocniejsze, zwraca uwagę na ruch i prezentację w ringu.
Dla mnie bardzo pozytywna osoba ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angie_']Bardzo sympatyczna. Dużą uwagę zwraca na zachowanie psów, nie boi się ocen poniżej doskonałej. Tak jak napisała jovi ma świetne podejście do psów. Z tego co zauważyłam woli psy mocniejsze, zwraca uwagę na ruch i prezentację w ringu.
Dla mnie bardzo pozytywna osoba ;)[/QUOTE]

Dziękuje za odp.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Mraulina']Ja też.
Powinna więcej sędziowac - ale jakos nie jest zbyt często zapraszana, a szkoda. Chyba nie jest doceniana po prostu,
Ma oko do anatomii jak cholera.
Jest z wykształcenia lek. weterynarii.



Pozytywna! Nawet bardzo![/QUOTE]

Hahaha, bo może dla "niektórych" organizatorów bardziej od oka, znajomości tematu, języków (skrótem lecąc-profesjonalizmu) liczy się ... pamięć. Który pies jest ... czyj. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

24.07.2011 Krajówka Koszalin
Początek zapowiadał się świetnie - rzeczowy i obiektywny opis. Nie skupia się na wadach psa (choć je opisuje), raczej na zaletach. Poprawia na ringu sposób wystawiania i ustawienie psa. bardzo miłe wrażenie.
Natomiast uzasadnienie wyborów mnie poraziło totalnie - żałość.pl.
Mimo "luźnego ruchu" u psa daje mu zwycięstwo, bo drugi ma ciut gorszą szatę (mamy lato, więc trudno o super ofutrzone psy), ale ruch super jak sama podkreśliła.
Do tego uzasadnienie wyboru suki do BOB-a - bo suki łatwiej wygrywają na BIS-ach totalnie mnie rozłożyło (suka zajęła 4 miejsce).
Więc póki pani Dominiak nie nauczy się sensownego uzasadnienia swoich wyborów, skoro już to robi - to ja tej pani dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='donia11']Poprawia na ringu sposób wystawiania i ustawienie psa. bardzo miłe wrażenie.
[/QUOTE]
dawno temu, kiedy jeszcze nie hodowałam, a uczyłam się wystawiania, trafiłam na Panią Dominiak. Z moją pierwszą suką robiłam za "latawiec", dopóki wreszcie nie trafił się człowiek (czyli owa sędzina), który pokazał jak zaciskać ringówkę i jak prowadzić wtedy psa, żeby opanować sucz na ringu. Pamiętam, że kazała mi wtedy kilka razy tak pobiegać:) - dzięki temu szybko "opanowałam" moją sucz, która do tej pory uwielbia się wystawiać:). Sama też wcielam jej rady dla ludzi, którzy mają problem z psem "latawcem". Co do opisu, profesjonalny w oparciu o wzorzec. Nadal wystawiam wilczaki, a widząc jakie mają problemy młodzi wystawcy, smutno mi troszkę, że nie trafia się więcej takich sędziów, którzy służyli by radą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...